da li je sabac muzicki mrtav grad

O ima ih. Da si bio na uskrsnjem rok maratonu cuo bi dosta bendova koji imaju "raznolik" repertoar.

I da, to sto su ostali retardirani ne znaci da taboo treba bude. Samo zato sto su ostali imali deciju paralizu ( i ostale bolesti kada su bili deca ) ne znaci da i oni treba da imaju. Jer, realno, Jelena je fenomenalna pevacica, i onaj lik ( ne znam ime ) koji peva sa njom. Ovi ostali ... pa meni je su oni kao zombiji. Djule guli tu gitaru vec 30 godina, i da ne zna da je svira bio bi moron, tako da on nije nista posebno, po meni.
 
Losmilos:
pevac je Daskalovic i basista Dule... Valjda smo sad kompletirali grupu Taboo. Nisu loshi samo da promene repertoar. Inace su oni i zakupili ovog leta Hajneken tako da sad sviraju u svom kaficu ;) genijalno...

Мислим да је Лука из мола закупио Хајнекен ... Другар ми ради тамо као конобар тако да ;)

Што се тиче Ускршњег рок маратона ... Жао ми је што нисам био ту, али поента мојег поста очигледно није била схваћена ... Нисам питао колико је разнолик репертоар бендова, него, колико ти бендови имају разнолик репертоар ...

Да појасним, може у овом граду бити 1.001 бенд, али ниједан нема разнолик репертоар ... Сви свирају одређени музички правац и према њему одређују свој, нажалост, једенолики репертоар ...
 
... O poenta jeste shvacena ... iako ne sviraju pop kao ovi bendovi koji sviraju po raznim hajnekenima ... iako sviraju uglavnom metal i rock, opet imaju razlicit repertoar od ostalih ( pa cak i medju sobom ).

Ps. jedina pesma koja se cula na tom maratonu 2 puta je fool for your loving no more ... jedina.
 
F@lcon:
Мислим да је Лука из мола закупио Хајнекен ... Другар ми ради тамо као конобар тако да ;)

Што се тиче Ускршњег рок маратона ... Жао ми је што нисам био ту, али поента мојег поста очигледно није била схваћена ... Нисам питао колико је разнолик репертоар бендова, него, колико ти бендови имају разнолик репертоар ...

Да појасним, може у овом граду бити 1.001 бенд, али ниједан нема разнолик репертоар ... Сви свирају одређени музички правац и према њему одређују свој, нажалост, једенолики репертоар ...

jeste Luka....
 
bujrum_jajce:
koliko kosta da se i ja prikacim na grom net?

Зависи ти од тога где се налазиш конкретно, који ти је АП најближи итд.

Цена комплета ти
мини - 3459 динара
средњи - 4182 динара
макси - 5008 динара

Проток 256к Home је 890 динара .

Монтажа од 20 еура па навише, а можеш и сам да монтираш ...
 
F@lcon:
Зависи ти од тога где се налазиш конкретно, који ти је АП најближи итд.

Цена комплета ти
мини - 3459 динара
средњи - 4182 динара
макси - 5008 динара

Проток 256к Home је 890 динара .

Монтажа од 20 еура па навише, а можеш и сам да монтираш ...


E fala ti,a znas li ti da montiras to,kod njih se puno ceka na montazu.
 

Back
Top