Da li je ovo slučajno? U samo nekoliko dana gorela dva Enjubova tržna centra na Novom Beogradu

Sensei

Master
Moderator
Poruka
67.647
Za svega nekoliko dana u dva tržna centra u vlasništvu firme "Enjub" izbili su požari. Dok se o uzrocima požara još uvek zvanično ne zna mnogo, u javnosti se uveliko spekulište o spletu ovih "nesrećnih slučajnosti".

1706379775935.png


To pitanje postavlja Andrija Lazarević u članku za nova.rs

I menu tu nešto smrdi
 
Za svega nekoliko dana u dva tržna centra u vlasništvu firme "Enjub" izbili su požari. Dok se o uzrocima požara još uvek zvanično ne zna mnogo, u javnosti se uveliko spekulište o spletu ovih "nesrećnih slučajnosti".

Pogledajte prilog 1489491

To pitanje postavlja Andrija Lazarević u članku za nova.rs

I menu tu nešto smrdi
Smrdi i nama na Novom Beogradu već danima! :lol:

Ali da, i meni je vrlo sumnjivo, poslednjih dana samo požari izbijaju.
 
Za svega nekoliko dana u dva tržna centra u vlasništvu firme "Enjub" izbili su požari. Dok se o uzrocima požara još uvek zvanično ne zna mnogo, u javnosti se uveliko spekulište o spletu ovih "nesrećnih slučajnosti".

Pogledajte prilog 1489491

To pitanje postavlja Andrija Lazarević u članku za nova.rs

I menu tu nešto smrdi
Nekako... neravno da nije slucajno
 
A juce -onaj vatromet u ponoc. Poginuo mi je pas zbog toga. Nicim izazvan vatromet kod Doma zdravlja u Nehruovoj?
Meni je pas poginuo jer je bezao od vatrometa .a povod za vatromet je bio dolazak dana u kom se slavi Sveti sava??
Alo bre ljudi..
Tu su zgrade.Ko zna koliko ljudi i srcanih bolesnika je dobilo srcani napad sinoc .od tog vatrometa
Ja zelim da pokrenem inicijativu da se ispita ko je bacao vatromet.
Ka sam videla i odakle je dolazio
 
nedelju dana pred 11.09.2001 , vlasnik WTC u njujorku, osigurao ove dve svoje zgrade na 1 mrd dolara , iako je njihova vrednost 300 miliona dolara.
Posle "teroristickog napada" vlasniku je isplacena cela suma od 1 mrd dolara.
Pametnome i ovoliko dosta da razume pozar u ova dva trzna centra istog vlasnika. Ostali slucajevi su slucajni.
 

Back
Top