Da li je ovaj lik normalan?

Vidim da se devojke bas loze na ovu temu. Ili ti: devojke bas vole da pljuju bogate muskarce. Kiselo grozdje. I posle se pitate sto ne mozete naci normalnog decka.

Sto se ne nadje neka devojke da kaze: Ma boli me za njih?

Nego sve pricaju: jao on je skot, jao one nije trebala....

Po meni, svaka krpa zakrpu nadje.

I ,moram reci. A neko je vec rekao. Kakav li je to advokat, sto prica sve o svom klijentu? Dobro je da to nije bio licni psihijatar.
Sta sve zene pricaju uz kafu?
 
Milojko Vasic:
Captain Jack Sparrow:
Jeste, apsolutno tačno.
A šta je ona ? Koji se moj zabavljala sa smradom ? Za koji je moj rešila da izrodi dete sa smradom ?

ona je sponzorusa a o sponzorusama sam se napricao i napricao da ne ponavljam sve najgore :twisted:
jedino mi je u celoj stvari zao tog deteta zamislite kakav uticaj ce na njega ili nju imati ta majka i takav otac .... bice najverovatnije (nazalost) promasen slucaj kojice da unesreci bar jos nekoliko ljudi.... jel ko sto rekoh sta ceda nauci od svojih oca i majke ... ufff sav sam se najezio :twisted:
 
U takvog tipa nikada ne treba imati poverenje. Takav je u stanju da citav zivot laze kako sebe, tako i druge, a nije ni sposoban da dodje do istine i suoci se sa njom ma kakva bila. Spada u kategoriju muskaraca koji ce sutra varati svoju zenu i to ce mu biti normalno, a nece imati dovoljno snage da joj kaze pa ce lagati i varati sve zivo. Detetu treba ljubav i paznja i nema veze da li su mu roditelji zajedno ili ne.Moze li takav tip nekome pruziti ljubav? Sex smo iz prilozenog culi da moze............ strasno......nije ni svestan da mu vreme prolazi i da jednog dana nece moci ni to da pruzi.
 
Ja svarno ne razumem zasto ima toliko vas koji kazu da je ovaj lik "nezreo" i "smrad" i sl. Ne razumem ni zasto bi bio nenormalan na osnovu cinjenice da se nije ozenio zenom do koje mu je stalo kao do lanjskog snega. Covek daje novac za dete (bilo njegovo ili ne, za dete je). Po meni je nezrelo razmisljanje da neko treba da ozeni neku zenu samo zato sto je ona zatrudnila s njim!

Ali da se niko ne osvrne na nju i ni u jednom momentu ne konstatuje da je ona glupaca, curka i bednica (a verovatno i obicna fackalica), e to mi je porazavajuce.

Kakva je to zena koja sebi dozvoli takvu gresku, a onda se spusta tako nisko da jos trazi novac. Kladim se da taj novac trosi na svoju garderobu i gluvari po beogradskim kaficima i ganja nove muskarce.
 

Back
Top