Da li je ona OK?

NevenaBGD:
:)))eee Karic...nema ga vise a bio je cool tip!:) Ja znam za ono kad na snimanju vice na zenu: cuti bre glupaco jendna!!!:)) genije!
Ja mislim da ne treba uvek da se prepusti covek instinktima! Sta svidi ti se ciganin/ciganka!!! Udaces se kao za njega i otici da zivis s njim u barake kod SC!!:)) Nema sanse! Sve je to lepo volis ti njega ali barake su barake!:))
Nemoj bas tako,ljubav je ljubav,bas samo zloban ako mi smeta sto se neka obrazovana devojka zaljubila u Cigu koji ima baraku ispod Gazele i zivi sa njim.
Gde ste sad vi koji smatrate da nije bitno to nego je bitno da se oni vole?Da li i vi isto tako?
Kakva dvolicnost ovde vlada,sto rece Bob.
Ili ovde stvarno ima toliko isrpozivanih da su ovo licno shvatili?
Ja sam napisao da je kolega od te devojke primer i da se radi o obrazovanju,bilo kojem, ali ovde neki ne citaju.
 
AKO ce da zive ko ...."slepci",mene se to apsolutno ne tiche.....xeexxe;
......ali bi trebalo da se upoznaju ii da ne strepe od roditelja i da sami znaju sta hoce.....IPAK,da li zbog ljubaavi treba skloniti"Kao" bogatstvo......mm....
--------PO MENI je bitno,da od chega bih mogao da zivim....ja bih pre ostavio devojku nego ziveo kao prosjak sa 5 dece.....Bitnije su mi pare koje mogu da sebi napravim,a posle ...mm..eh,zena se lako nadje,bolje recheno bivam Ja upecan....
 
nisi spomenula/o da li je "muski frizer" intersantan, inteligentan, vredan, posten, dobar covek,zgodan(ili bar njoj privlacan), da li je voli, da li ona njega voli, da li se njihova veza skladna...........
to sto si spomenula/o da je on frizer, a ona apsolvent medicine, i to sto se pitas da li je falicna zato sto nije nasla kolegu govori samo koliko su tvoji pogledi na svet ograniceni i malogradjanski, i koliko si povrsna osoba. :cry:
 
Ma ja mu kazem da ako je bogata,iz bogate kuce sve je jasno ako je sa momkom koji je frizer,svaka njemu cast njegovoj eventualnoj lepoti,sarmu i sl. ali postoje neke granice,nivo ali ja stalno ponavljam da se radi o njoj;danas svako ko ima pare studira,tako da je nebitno vise...
A gornje pitanje je opsirno.To sto ga pitas ne zna ni on,pitanje je kako je i zasto je pre upoznavanja frizera buduca doktorka,bogata bila sama a on joj se svideo iako zna ko je?
Mozda je nezgodna osoba koju niko ne moze da istrpi ali hoce da bude sa njom,mozda je sponzor,misli ma hebe mi sa sad sam sa njomom dok mi se ne sqrci a posle..
 
PredatorBG11:
Namestaljka,strasno cime se sve bave.Ko da ne znam da pp moze da se kopira i da se iskoristi na ovaj nacin...stvarno nisi normalna,psihopato jedna.
ha ha ...that is the good one. You are one funny dude, .....But I do hope tha you are just making jokes, I prefer to think that, and your frustration is interesting to....Again, I am going to assume that you are just having lots of fun around here.....Ok dude, I am going to go to work now ( someone has to pay bills...) and you just keep to enjoy ( whatever it is you are doing...)
And you didn't tell me : what type of degree do you have. What did you major in ? And where? Was it a private institution or not?
Talk to you soon ....
 
C+,MCP,MCSA,MCSE.
Zavrsio sam i Vojnu akademiju u Beogradu davno,davno...
Pa nego sta ces nego ces da radis,niko ti sa foruma nece placati racune za tvoje navodno guzenje po Americi,Engleskoj,gde god a sto se tice frustracija to sebe gledas u ogledalu.
Znas engleski?Pa neverovatno,kako si to postigla?Mogu misliti kako te gledaju sa tvojim akcentom tamo...
 
default:
Nemoj bas tako,ljubav je ljubav,bas samo zloban ako mi smeta sto se neka obrazovana devojka zaljubila u Cigu koji ima baraku ispod Gazele i zivi sa njim.
Gde ste sad vi koji smatrate da nije bitno to nego je bitno da se oni vole?Da li i vi isto tako?
Kakva dvolicnost ovde vlada,sto rece Bob.
Ili ovde stvarno ima toliko isrpozivanih da su ovo licno shvatili?
Ja sam napisao da je kolega od te devojke primer i da se radi o obrazovanju,bilo kojem, ali ovde neki ne citaju.

Prica se nadogradjuje i dobija nove dimenzije :roll: 8-) Bas nisi umetnicki tip! Ne znas kako nastaje dooobar scenario! Original promeni formu i vise od 10 puta! ;-)
A ja sam govorila za sebe! U svoje ime i neka budem dvolicna ali ne bih zivela kod gazele hvala ti....
 

Back
Top