DA LI JE MOGUCE VOLETI SAMO JEDNU ZENU I KADA ONA ODE OD TEBE DRUGOM U ZAGRALJAJ?

:) ma pobogu znam....samo kad je covek povredjen valjda u onim navalama emocija trazi i nekog razuma...esencijalno je vazno poverenje i negde procitah da su vernost i istina najuzvisenije osobine kod coveka...kad ti to neko izigra trebalo bi da se pojavi i bes, otpor, spasavanje svoje osetljivosti...a ja to kod njega ne vidim...

PA LJUDI SE RAZLIKUJU..POSTOJE ONI KOJI U TAKVIM SITUACIJAM I PORED SVEG TRUDA ISKLJUCIVO RAZMISLJAJU SRCEM..TAKO LJUDSKI I TAKO TUZNO...RAZUM CE DOCI MALO KASNIJE..KAD SRCE VEC DOVOLJNO PREPATI
 
Sasvim je realno, doživeo sam nešto slično jednom.

Ne baš slično. Otišla sam, kada sam uvidela, da je sve to bilo samo u mojoj glavi. Plakala nad razbijenim iluzijama, dok nisam shvatila da je to bilo samo to. Ego razbijen u paramparčad, duša u crnini, dok ne shvatiš, da ti fali osećaj pripadnosti, duševni mir, sreća, pa i sex, na vaš način, sa svim sitnim malim ''gadostima'' i lepotom. A sve je to samo u glavi! Fali ti osoba, samo zato, što ti misliš, da ti je to ona pružala. Nije! Pružaš sam sebi, i ne želiš da iluzija prestane. Potrebno je vreme, da se sastaviš...
 
PA LJUDI SE RAZLIKUJU..POSTOJE ONI KOJI U TAKVIM SITUACIJAM I PORED SVEG TRUDA ISKLJUCIVO RAZMISLJAJU SRCEM..TAKO LJUDSKI I TAKO TUZNO...RAZUM CE DOCI MALO KASNIJE..KAD SRCE VEC DOVOLJNO PREPATI

:roll: pa znam...ali, to mi je tako mazohisticki i hrabro....znam jedan slucaj gde je zena oprostila ponizenje i prevaru...i evo ih sad u sretnom braku sa troje dece....ni ne spominju taj momenat....divim joj se, ipak treba imati snage za tako nesto.....
 
Uvek je meni lakse oprostiti nego zaboraviti,no točno znam kako se osjećaš
-od kuda da krenem :
- da mi život nema smisla (ali onda nakon nekog vremena ipak shvatiš da je to totalna glupost)
- kako dalje bez voljene osobe ( opet ti vreme pokaže da se i to može)
- promene osjećaja i mišljenja barem 10-15 puta tokom dana
- kako nikada više neću opet tako voljeti i biti voljen .
Sve ove stvari su potpuno normalne i opisuju stanje u kojem se nalazis i te stvari su u potpunoj negaciji,sa vremenom ce proci ,a ljubavna bol spada u rang najvecih dusevnih boli ,ALI preživećeš, već sledeće leto ćes se smejati i biti ono sto ustvari jesi ,samo što ti je to sad ne zamislivo.
Srećno:):):)
 
treba mnogo snage ali to nekako ide lakse kad simlad zelen i mislis da sve sto leti moze da se jede. sa zreloscu postajemo drugaciji.

nekako mi ekspresivna patnja i nije neka strasna...covek se ispuca, izjada, maltretira okolinu i to prodje....stasno mi je kad covek prodje sito i reseto, zadje u godine i misli da ga nista vise ne moze iznenaditi....i onda mu se ljubav uvuce kao crv, lagano, neprimetno...e ako padne u takvoj ljubavi mislim da se nikad ne oporavi...i nema tu divljanja zbog dushevnih bolova....ova patnja se zvace kao duvan....dugo, dugo....i izjeda coveka dok je ziv....napravi od njega zombija...:roll:
 
nekako mi ekspresivna patnja i nije neka strasna...covek se ispuca, izjada, maltretira okolinu i to prodje....stasno mi je kad covek prodje sito i reseto, zadje u godine i misli da ga nista vise ne moze iznenaditi....i onda mu se ljubav uvuce kao crv, lagano, neprimetno...e ako padne u takvoj ljubavi mislim da se nikad ne oporavi...i nema tu divljanja zbog dushevnih bolova....ova patnja se zvace kao duvan....dugo, dugo....i izjeda coveka dok je ziv....napravi od njega zombija...:roll:

:sad2:
oljo zeno, kako si ovoopisala imacu nocne more i necu smeti da gasim svetlo :sad2:
 
şta kazete na ovo: de4ko se zaljubi u jednu curu jako, i pokusava na mnoge nacine da joj pristupi i sve to, al od konacnog cilja ne bude nista. i on mnogo propati, u jednom trenutku se posvadjaju, al se posle pomire jer su se cesto vidjali i on se osecao kao jadnik jer joj je svasta reko, a nije to mislio. vremenom se odnos ne menja a on neprestalno misli na nju. polako se udalje iako on to ne zeli, al ga savetuju da je zaboravi, i ona u oktobru ode sad na fax.. on nastavlja da zivi svoj zivot, i ide ok sve vremenom je polako i zaboravi al pre par nedelja na fejsu dobija friend request od nje.. i baca se u skenj mada to ne prikazuje.. kad se vide online chetuju malo, sve nesto bzvz, a njemu je opet tesko.. sta on da radi?? nie da je neki emo pa da kuka i zali se, niti mu u zivotu to previshe smeta, u zivotu je uspesan, i sve mu dobro ide, al u srcu zna kad bi imao ljubav te osobe da bi bio 3put ja4i i bolji.. hronoloski prica traje vec godinu dana, kroz njegov zivot prolaze i druge devojke, al on ne obraca paznju na njih.. recite mi neshto pametno, jer taj de4ko sam ja..
sorry ako sam smorio sa duga4kim textom :bye:
 
..stasno mi je kad covek prodje sito i reseto, zadje u godine i misli da ga nista vise ne moze iznenaditi....i onda mu se ljubav uvuce kao crv, lagano, neprimetno...e ako padne u takvoj ljubavi mislim da se nikad ne oporavi...i nema tu divljanja zbog dushevnih bolova....ova patnja se zvace kao duvan....dugo, dugo....i izjeda coveka dok je ziv....napravi od njega zombija...:roll:

:sad2:
oljo zeno, kako si ovoopisala imacu nocne more i necu smeti da gasim svetlo :sad2:
sajber lover? :sad2:
 
şta kazete na ovo: de4ko se zaljubi u jednu curu jako, i pokusava na mnoge nacine da joj pristupi i sve to, al od konacnog cilja ne bude nista. i on mnogo propati, u jednom trenutku se posvadjaju, al se posle pomire jer su se cesto vidjali i on se osecao kao jadnik jer joj je svasta reko, a nije to mislio. vremenom se odnos ne menja a on neprestalno misli na nju. polako se udalje iako on to ne zeli, al ga savetuju da je zaboravi, i ona u oktobru ode sad na fax.. on nastavlja da zivi svoj zivot, i ide ok sve vremenom je polako i zaboravi al pre par nedelja na fejsu dobija friend request od nje.. i baca se u skenj mada to ne prikazuje.. kad se vide online chetuju malo, sve nesto bzvz, a njemu je opet tesko.. sta on da radi?? nie da je neki emo pa da kuka i zali se, niti mu u zivotu to previshe smeta, u zivotu je uspesan, i sve mu dobro ide, al u srcu zna kad bi imao ljubav te osobe da bi bio 3put ja4i i bolji.. hronoloski prica traje vec godinu dana, kroz njegov zivot prolaze i druge devojke, al on ne obraca paznju na njih.. recite mi neshto pametno, jer taj de4ko sam ja..
sorry ako sam smorio sa duga4kim textom :bye:

nauci da zivis sa tim, sa tim osecajem gubitka ili tuge ili ne znam vec cega. a nikad se ne zna kuda ce zivot da vas odvede. mozda samo nije bio pravi trenutak, mozda ce taj trenutak tek doci ili nece nikada. to se ne zna. a sa tim moras da zivis. to je sve.
 

Back
Top