Da li je istina da udate zene...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
zelenooka85:
Pa evo vec prolazi nedelju dana bez sexa...i ja sam van sebe...skroz...
Izgleda da dosadi ga imas svaki,svaki drugi dan...treba malo praviti pauze...
Jadne prostitutke,kako li je njima?

Ti nedelju dana bez sexa vidiš kao alarmantnu situaciju?
Nije to ništa. Ček' da počnu nedelje i nedelje da prolaze, a ti nezainteresovana, a kad počneš onda čudne ideje da dobijaš, to je znak da treba da nađeš novog dečka.
 
onaona:
nije istina!
Ali je istina da ljubav treba odrzavati, a to znaci i sex!

I posle 30 godina braka muza treba osvajati - isplati se! ;)
U svim godinama je sex vazan - pa, ne postaje se cedan u starosti.

Ovim je valjda sve receno sto se moze reci o ljubavi i sexu. Na vezama se radi,i to je tezak rad a ne leptirici i cvetici. Nezainteresovana si za sex nedelju dana? To je normalno. Nezainteresovana si za sex sa svojim muzem? E to je nesto drugo. Ali je isto normalno. Hormoni, problemi, ciklus, prestanak potrebe za dokazivanjem pa ti vidi. Ono sa starenjem ti je ekstra smesno. Odbijanje dira dusu i zenama . Grozan nacin da se sebi dize cena ili sta vec. Te stvari-zasicenje- se resavaju razgovorom. Ne na forumu vec sa deckom/muzem.
 
MONOPOLISTA:
Ti nedelju dana bez sexa vidiš kao alarmantnu situaciju?
Nije to ništa. Ček' da počnu nedelje i nedelje da prolaze, a ti nezainteresovana, a kad počneš onda čudne ideje da dobijaš, to je znak da treba da nađeš novog dečka.
Pa mislila sam...bas lepo ispitni rok,svi su cimeri tu,malo da se odmorim od njega...
Medjutim sad mi nekako vise nije do odmora. :)
I jeste cudne ideje da malo osveze situaciju , sve ja to znam... al zasad...u praksi... nekako ispade pauza najbolje resenje...:)
 
SINDI:
pet godina ..i dosadilo ti?:)
qq
nego, koje bi to godine trebalo da budu breme?
30?40?50?:rolleyes:

Право да ти кажем, тетка, ја не могу да схватим шта ова омладина уопште налази у свим тим смешним покретима, дахтању и знојењу...:-?
Само се замарају без потребе!
Ма, какав секс! Ја баш завршавам рукав оног џемпера за који си ми ти дала мустру...
Знаш ону...два клот-три фркет? :)
 
Hellen:
Право да ти кажем, тетка, ја не могу да схватим шта ова омладина уопште налази у свим тим смешним покретима, дахтању и знојењу...:-?
Само се замарају без потребе!
Ма, какав секс! Ја баш завршавам рукав оног џемпера за који си ми ти дала мустру...
Знаш ону...два клот-три фркет? :)

aha..znam..bez dva-tri ni ne pocinjem:lol: :lol:
 
u pravi si , sex vremenom dosadi kao i sve drugo (ali to se se desava u nekom kratkom u roku i zavisi od situacije u kuci na poslu itd itd ,mislim da me mnogi razumeju tako da ne treba da se pravim kao da sam izmislila nesto novo, pretpostavljam da je tako u vecini slicajeva),ja sam u braku 12 godina, i bilo je momenata kad mi je bilo dosadno, ali ne sam chin sexa vec pomisao kao sad cemo i tako to...
neko gore je pomenuo da treba s vremena na vreme ponovo osvajati muza i u pravu je

ne treba da zelis sve shto dobijesh
nego da zelish ono shto dobijesh
 
Hellen:
Право да ти кажем, тетка, ја не могу да схватим шта ова омладина уопште налази у свим тим смешним покретима, дахтању и знојењу...:-?
Само се замарају без потребе!
Ма, какав секс! Ја баш завршавам рукав оног џемпера за који си ми ти дала мустру...
Знаш ону...два клот-три фркет? :)

Hoćeš da ti pošaljem nemački časopis sa mustrama?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top