DA LI JE BOLJE..

U oba slucaja (i kada si ostavljen-a,i kada ostavljas) najvaznije je od svega je da
od toga ne nastaje spanska serija...nekada je bolje,cak i za onog koji je ostavljen, da
to bude bez reci...da se ne razvlacite danima,pa cak i mesecima...a da unared znate
da nastavak jednostavno nije moguc i da ce to puci kad-tad...moguce je samo da se
smucite jedno drugom,pa i to da posle nekog vremena jednostavno ne mozes da se
setis nijedne lepe stvari iz te veze,jer to vremenom prerasta u agoniju...za oboje...
Ako ostavljas-ostavi dostojanstveno...ako si ostavljena - prihvati dostojanstveno...
Da je dobar ne bi bio bivsi,da je pametan - ne bi bila bivsa :whistling:
 
Ostaviti ili biti ostavljen ili ostaviti da ne budes ostavljen..

sta mislite..ako je ista od ponudjenog bolje,jer koja god opcija bila ona je kraj...the end.
I mozete li onako ladno..bez ijedne reci otici ..kao da nista nije bilo..

Zavisi s kim se uvališ... Nekad ti učine uslugu kad te torpeduju, a da nisi ni svestan toga u prvim trenucima. Tek posle ti se "javi" kako je to bio pravi potez. Dođe ti da im se zahvališ. Ipak te drugi najbolje mogu sagledati i oceniti, to treba koristiti. :D


Kraj je bolan ma kakvu ulogu imao, jer ako je bilo iskreno, ako je vredelo, onda je svejedno, uvek bude teško na kraju. Onima kojima nije značilo je takođe svejedno, tek takvima je istinski svejedno, puče im... dugme...

Bolje je razići se bez reči, ružno je, ali zdravije za organizam. :roll:
 
@Tema: Prosto ne znam ni sam, ne može to tako da se napravi podela. Niko ne voli i ne želi da bude ostavljen, a opet ako je bila ozbiljna veza u pitanju... teško je i napustiti voljenu osobu sa saznanjem kroz šta sve treba da prođe. Naravno... bilo je situacija kada sam želeo da budem ostavljen, jer bi nju oslobodio sebe, a u stvari to sam i priželjkivao :)
 
uvek sam ja ostavljala i nije mi bilo lako....i patila sam godinama.....ne znam ja to da mi ne bude stalo, makar malo....upetljam se svaki put.....nikad necu nauciti da te odnose prihvatim sa lakocom....:(
 
Ostaviti ili biti ostavljen ili ostaviti da ne budes ostavljen..

sta mislite..ako je ista od ponudjenog bolje,jer koja god opcija bila ona je kraj...the end.
I mozete li onako ladno..bez ijedne reci otici ..kao da nista nije bilo..
Bolje je biti ostavljen.. Tada makar nisam kukavica koja bezi od problema i prve pepreke ;) Ne mogu da ostavim nekog bez reci, logicno.. Ko to moze da uradi :dontunderstand:
 
Meni je najbolje kada sam ostavljen... Tada mogu mirne savesti da nastavim dalje, a čak i da ostanem u "prijateljskim" odnosima sa tom curom, jer ja umem da oprostim to što me je ostavila! I sasvim drugarski da joj pružim ruku prijateljstva...
P.S. Eeee, a znate, kako je drugarski, kada se posle nekog vremena ona opet unesreći, pa kada vam opet "zaplače" na ramenu? Juuuu,pa i meni neka suza krene! :lol:
 
Meni je najbolje kada sam ostavljen... Tada mogu mirne savesti da nastavim dalje, a čak i da ostanem u "prijateljskim" odnosima sa tom curom, jer ja umem da oprostim to što me je ostavila! I sasvim drugarski da joj pružim ruku prijateljstva...
P.S. Eeee, a znate, kako je drugarski, kada se posle nekog vremena ona opet unesreći, pa kada vam opet "zaplače" na ramenu? Juuuu,pa i meni neka suza krene! :lol:

mali veseljace :D
 
n57671489604_8075.jpg
 
Moze.

... inace mi se cini to, ostavicu te pre nego sto ti ostavis mene, samo sujeta radi.
Pa mozda moze neko ko nema trunke razuma i sposobnost komunikacije. Ljudi se od zivotinja razlikuju po tome sto imaju sposobnost govora i razum. Izgleda da ne koriste svi to :neutral:
Mislim, na sta lici otici tek tako? Bez reci.. Ta osoba koja odlazi je duzna objasnjenje.. Jer vezu cine dvoje ljudi. Taj/ta nije sama u svemu tome.. I nisu drugi ljudi lutke kojima on/ona upravlja , pa da moze da radi sta im se cefne, zar ne? ;)
 
Pa mozda moze neko ko nema trunke razuma i sposobnost komunikacije. Ljudi se od zivotinja razlikuju po tome sto imaju sposobnost govora i razum. Izgleda da ne koriste svi to :neutral:
Mislim, na sta lici otici tek tako? Bez reci.. Ta osoba koja odlazi je duzna objasnjenje.. Jer vezu cine dvoje ljudi. Taj/ta nije sama u svemu tome.. I nisu drugi ljudi lutke kojima on/ona upravlja , pa da moze da radi sta im se cefne, zar ne? ;)

Nemoj mene da ubedjujes, ja sam vec samoubedjen...

Ponovio sam vec par puta citat:

'Ne postoje zavrsene pesme, vec samo napustene.'

Isto je i za ljude.
 
;)
:lol: Najgore je samoubdjivanje.. Mislis da je gore biti napusten ili zavrsen? Jel gora tacka ili tri tackice? ;)

Samoubedjen - vec se slazem, mene je tesko ubediti, ja posle sam kuvam u sebi, pa ako sam u krivu ispravim se sam... kasnije. Greske ne treba priznavati pre brzo.

Gore je biti zavrsen, izduvam, na kraju puta, to je stvarno kraj... napusten, nije strasno, kako je napisalo Pile, neko ceka u daljini

Ja volim 3 tackice.
 
Ostaviti ili biti ostavljen ili ostaviti da ne budes ostavljen..

sta mislite..ako je ista od ponudjenog bolje,jer koja god opcija bila ona je kraj...the end.
I mozete li onako ladno..bez ijedne reci otici ..kao da nista nije bilo..


Ne valja ni jedno, jer od svih opcija ostaju puna jaja koja posle prave probleme.
 
Ostaviti ili biti ostavljen ili ostaviti da ne budes ostavljen..

sta mislite..ako je ista od ponudjenog bolje,jer koja god opcija bila ona je kraj...the end.
I mozete li onako ladno..bez ijedne reci otici ..kao da nista nije bilo..

ostaviti da ne budeš ostavljen je samo sujeta i predupređivanje povređivanja zbog buduće poljuljanog egoizma...

...
 
U oba slucaja (i kada si ostavljen-a,i kada ostavljas) najvaznije je od svega je da
od toga ne nastaje spanska serija...nekada je bolje,cak i za onog koji je ostavljen, da
to bude bez reci...da se ne razvlacite danima,pa cak i mesecima...a da unared znate
da nastavak jednostavno nije moguc i da ce to puci kad-tad...moguce je samo da se
smucite jedno drugom,pa i to da posle nekog vremena jednostavno ne mozes da se
setis nijedne lepe stvari iz te veze,jer to vremenom prerasta u agoniju...za oboje...
Ako ostavljas-ostavi dostojanstveno...ako si ostavljena - prihvati dostojanstveno...
Da je dobar ne bi bio bivsi,da je pametan - ne bi bila bivsa :whistling:

Zanimljivo... A šta ako postoji i malo ljubavi? Treba li se boriti?
 
Samoubedjen - vec se slazem, mene je tesko ubediti, ja posle sam kuvam u sebi, pa ako sam u krivu ispravim se sam... kasnije. Greske ne treba priznavati pre brzo.

Gore je biti zavrsen, izduvam, na kraju puta, to je stvarno kraj... napusten, nije strasno, kako je napisalo Pile, neko ceka u daljini

Ja volim 3 tackice.
:lol: I ja volim tri tackice.. Ako je on stavio tacku, tad im se nadam :rumenko::rumenko::rumenko:
Ali kad ja stavim tacku tad od trojke nema nista.. mislim od tri tackice :mrgreen:
 
Ostaviti ili biti ostavljen ili ostaviti da ne budes ostavljen..

sta mislite..ako je ista od ponudjenog bolje,jer koja god opcija bila ona je kraj...the end.
I mozete li onako ladno..bez ijedne reci otici ..kao da nista nije bilo..

ova treca opcija je najnesrecnija, jadna i bedna. ove prve dve su normalne.
a otici bez reci, NEEEE, oh neee, to je surovo.

ja sam uvek odlazila dok on jedan nije otisao. bez reci. i iskreno da ti kazem, mlogo bolje kad ja odlazim:).
 

Back
Top