Kafana Da li je bolje imati 400m u Kuli ili 50m u Beogradu? #17 - Kuća na moru ili jednosoban stan u Beogradu?

20240508_231649.jpg
 

Није то за тебе.

За тебе глупог корисника је геопортал, који смо припремали од 1996.г.

Твоји брнабићи су закаснили, али су се окористили софтвер има који сад не функционишу најбоље

Глуп си и завидан
 
Мада требе бити искрен па рећи није само симболика, уложен је солидан капитал и тек ће.
Ми можемо само имати користи од овога тако да нека их, нека и кинеског капитала зашто да не...

"Moja supruga i ja smo osjetili toplotu dobrodošlice, Izuzetno smo dirnuti. Zaista se veoma živo sjećam moje pređašnje posjete.
U Kini uvijek kažemo da smo duboko impresionirani ljubaznošću našeg prijatelja. Osjetio sam vašu iskrenost, iskrenošću možemo mnogo toga da uradimo," poručio je Si.
Ovo zvuci da i on covek imao transfer blama koliko su mu se ovi nasi uvlacili.

Ono kada kao diktator, ti generalno hoces da ti se ljudi uvlace, ali dok to fakticki traje,osecas blam i krindz potpuni, osim ako nisi neki psihopata.
 
Kinezi izuzetan znacaj pridaju simbolici. Zato je Si lod nas tacno na taj datum.

Poseta Srbiji je bila glavna. Frabcuska je usput.

Time se salje i poruka zapadu i poruka nama. Zapadu da nisu zaboravili na njihove zlocine, a nama da nam oataju prijatelji i saveznici.
Pa ne bi se bas reklo, prvo je tamo otisao, Kina hoce da razvija sa svima iz EU, koliko se god moze, ekonomske odnose.
Рат се нигде и никада није ни водио као ферка на великом одмору. Водио се ноћима и дању.


Глупо је допустити својој земљи и свом народу да буду предмет таквог рата.raj
Србија је бомбардовање МОГЛА и МОРАЛА избећи.


У крајњој линији, погледај шта каже Резолуција 1244, па закључи нешто из њеног увода.
Ehhh, pa sto ne rece tako onda i za Ukrajinu.

Ne mozes tek tako da prepustis zemlju agresoru, naravno ne treba ni biti lud pa do poslednjeg stanovnika sve zrtvovati, ali u tome i nije poenta. Poenta je u tome da je to bio samo uvod u otimanje Kosova.
Nisi videla stotine autobusa kad je bio putko, i one parkirane na šinama na Komandi, pa bio blokiran tramvajski saobraćaj satima?
Nisam, isla sam iz Voj. Stepe ali preko Pinka i Teodora Drajzera ka mostu.

U svakom slucaju, zar je toliko nemoguce zamisliti da su ljudi sami od svoje volje odnekud, pa makar i autobusima dosli? Kako je bilo 5. oktobra?

E pa sto ne bi bilo i drugim povodima isto?
 
Ти си љубоморан све другосрбијански на Сија као Бајден и Трамп заједно...:kafa:
Još samo da razjasniš šta si mislio reći ovom polomljenom rečenicom...

Ali da, ljubomoran sam na Xi-ja jer ima onaj divni američki avion samo za sebe i svoje drugare.

Gospodin.
 
Još samo da razjasniš šta si mislio reći ovom polomljenom rečenicom...

Ali da, ljubomoran sam na Xi-ja jer ima onaj divni američki avion samo za sebe i svoje drugare.

Gospodin.
Mlad si, možda dočekaš, da obnašaš neku funkciju i tebi će kupimo
Boing 747 da vozaš NATO frendove sa općilišta do Wošingtona i Bruseluxa.

Sve će to pučanstvo pozlatiti, preko proračuna, za VIP drugarčiće.
 
Danas sam prvi put cuo ovu pesmu.


Лепа песма и са "Deadhead sticker on a Cadillac" вас је покопао и пре него што сте се излегли.
Још је боља "The Last Resort" са којом огољује цео криминални подухват на који се полтронски позивате и са којим се фетишистички и позерски китите.
 
Ehhh, pa sto ne rece tako onda i za Ukrajinu.

Ne mozes tek tako da prepustis zemlju agresoru, naravno ne treba ni biti lud pa do poslednjeg stanovnika sve zrtvovati, ali u tome i nije poenta. Poenta je u tome da je to bio samo uvod u otimanje Kosova.
Шта "Украјина", не разумем? До дан пред напад, Захарова се заклињала да им рат не пада на памет.

А Косово као аргумент против ЕУ чланства није одржив.
Косово нећемо вратити ни ЕУ нечланством, ни БРИКСом, ни статусом руске губерније.
 
Шта "Украјина", не разумем? До дан пред напад, Захарова се заклињала да им рат не пада на памет.

А Косово као аргумент против ЕУ чланства није одржив.

Косово нећемо вратити ни ЕУ нечланством, ни БРИКСом, ни статусом руске губерније.
'Ajd manje vise sto ni mi nismo verovali sve do prve bombe tacnije sirene, da cemo biti bombardovani, nego sto je Kosovo itekakav razlog, to je kao da ti neko nesto otme, npr. zenu i ti se jos posle druzis sa njim....mislim, nijr ni to cak primer, ali otprilike.

Ne ide, nemoj, to su relacije koje ne treba ni objasnjavati, jedino je moja greska sto odmah nisam istakla taj razlog i argument Kosova.

Da je bar ostalo nase posle godinu, dve pa i da razmislimo. Ne radi se to tako da se otima tudje.
 

Back
Top