Kafana Da li je bolje imati 400m u Kuli ili 50m u Beogradu? #17 - Kuća na moru ili jednosoban stan u Beogradu?

i dasti springfild je imal rak pa joj nije smetalo da napravi obrt u karijeri i pocne da peva sa pet shop bojsima. pevala je do pred smrt.

da ne bi sad o ozbiljnoj muzici i velkim kompozitorima i izvodjacima gde ima fantasticnih biografija. a sto sa tice ejmi, nju ne razumes jer nisi u mladosti bila roker. kako odrastas i u kom se svetu kreces od adolescenstva do punog sazrevanja, takav si kasnije u zivotu. neko ko je bancio po kafanama i zapevao uz stoju il isao urlajuci ko babun po karleusinim koncertima, sigurno nije isti kao napr neko ko je gutao ekv ili time, slusao mountain ili ziveo za hendriksa.
Nisam znala da je bila bolesna od raka, ali opet kazem, ako jeste ili nevezano za to, svaka cast, nemam nista protiv. Samo mislim da nije kasnije ostvarila hitove kao u mladosti, eto toliko sam primetila samo.

Nevezano, ja sam generacija koja je stasavala 80-tih i 90-tih manjim delom, meni su pop pesme bile bliske, rege koji je takodje bio popularan u to vreme, a rok zaista manje mada ne i uopste.

Narodnjake sam naravno paralelno slusala ali vise tipa Brene, a kad odem u selo, naravno sve sto se tamo slusa i sto tamo "vole mladi" mada nisam tada volela tu muziku toliko ustvari cak uopste, koliko mi je draga tek sada kad je odslusam. "Rasla" sam uz Madonu sve dok '90-te nisma shvatila da neumorno kopira Merilin Monro, a posle i sve ostale koje je stigla (Seron Stoun, ostale pevacice i glumice tipa Dzenifer Lopez). itd. Dajle, meni su '80-te "zlatni standard" a to su bile odlicne godine muzike, mada ne potcenjujem nijedne ranije.

Osim na Brenin koncert kao klinka, ni na jedan od narodnjaka nisam otisla,ne racunajuci slucajno Dzeja u jednom desetom gradu kad sam gostovala, pa nisma imala kud, ali bio je odlican.

Koncerti na koje sam isla su osim Kerbera, Bajaga, Bijelo Dugme, Riblja corba i to bi bilo to, nisam neki "fan" koncerata, ali sam privatno upoznala jos neke nase pevace (Balasevic, Davor iz Regine, Boban Zdravkovic).
 
Poslednja izmena:
Ко је овај ћовик?
IMG_0306.jpeg
 
Gastroprazol® 20mg gastrorezistentna tableta


To ti ne leci uzrok a uzrok je losa ishrana.

Imao sam ja slicnih problema dok sam ziveo u Beogradu i hranio se u pekarama i kioscima brze hrane.

Eliminisi rostilje, bureke, pice , i kreni da jedes domacu hranu i zeludac ce ti se oporaviti.
 
Ja sam pio rupurut . Smece .

Kazem kako sam resio problem.

Samo domaca hrana , i frke nema.
Hahaha, izgleda da si pomešao lekove! Rupurut? Pa to je kao da piješ tečni đubrivo! A ova tvoja taktika rešavanja problema zvuči kao da si sebi dao savet da živiš u nekom zatvorenom krugu. Samo domaća hrana? Pa zar ne bi bilo zabavnije da se hraniš samo krompirom iz svog baščaršijskog vrta?

Mislim, ako tebi frka, evo, meni se smeje stomak od tvog 'genijalnog' rešenja problema!
 
i dasti springfild je imal rak pa joj nije smetalo da napravi obrt u karijeri i pocne da peva sa pet shop bojsima. pevala je do pred smrt.

da ne bi sad o ozbiljnoj muzici i velkim kompozitorima i izvodjacima gde ima fantasticnih biografija. a sto sa tice ejmi, nju ne razumes jer nisi u mladosti bila roker. kako odrastas i u kom se svetu kreces od adolescenstva do punog sazrevanja, takav si kasnije u zivotu. neko ko je bancio po kafanama i zapevao uz stoju il isao urlajuci ko babun po karleusinim koncertima, sigurno nije isti kao napr neko ko je gutao ekv ili time, slusao mountain ili ziveo za hendriksa.
A ti jel' slusas Brenu?
 
PRVO OGLAŠAVANJE VLADIMIRA VUKSANOVIĆA NAKON ŠTO MU JE SESTRA PREMINULA! Maneken nem od tuge i bola uradio samo jedno (FOTO)

Foto: Printscreen

TUGA​

PRVO OGLAŠAVANJE VLADIMIRA VUKSANOVIĆA NAKON ŠTO MU JE SESTRA PREMINULA! Maneken nem od tuge i bola uradio samo jedno (FOTO)​

STARS - 20.04.2024. 16:11h
Vest o smrti Bojane Janković, koja je sinoć preminula u 47. godini života, iznenadila je domaću javnost i mnoge ostavila u šoku i neverici.
FOTO: PRINITSCREEN

Bojana Janković, koja se proslavila kao voditeljka popularne emisije "City", na televiziji Pink, sinoć je, u 47. godini, pronađena mrtva u stanu na Novom Beogradu u koji se preselila nakon smrti majke.
Ova vest potresla je mnoge, a među prvima se oglasila Bojanina porodica, zvaničnim saopštenjem, ali i njen bivši suprug, reditelj i jedan od frontmenta "Beogradskog sindikata", Ognjen Janković.
FOTO: DAMIR DERVIŠAGIĆ
Voditeljka Biljana Obradović, Saška Đoković, Boško Jakovljević i Tijana Stoisavljević, samo su neki od Bojaninih kolega i prijatelja koji su se od nje oprostili, kako izjavama za medije, tako i porukama na društvenim mrežama.
Sada se oglasio i njen brat, poznati maneken Vladimir Vukasnović. Naime, on je na svom storiju, na društvenoj mreži Instagram, objavio zajedničku fotografiju, a iznad nje je dodao crveno srce.
Vladimir Vuksanović
FOTO: PRINTSCREEN
Podsećamo, Bojana i Ognjen Janković razišli su se nakon 15 godina ljubavi, a imaju dve ćerke - Iskru i Zoju.
Bojana je, pored dve maloletne ćerke, iza sebe ostavila i sestru bliznakinju Ivanu, koja je bila udata za odbojkaša Edina Škorića.
 
PRVO OGLAŠAVANJE VLADIMIRA VUKSANOVIĆA NAKON ŠTO MU JE SESTRA PREMINULA! Maneken nem od tuge i bola uradio samo jedno (FOTO)

Foto: Printscreen

TUGA​

PRVO OGLAŠAVANJE VLADIMIRA VUKSANOVIĆA NAKON ŠTO MU JE SESTRA PREMINULA! Maneken nem od tuge i bola uradio samo jedno (FOTO)​

STARS - 20.04.2024. 16:11h
Vest o smrti Bojane Janković, koja je sinoć preminula u 47. godini života, iznenadila je domaću javnost i mnoge ostavila u šoku i neverici.
FOTO: PRINITSCREEN

Bojana Janković, koja se proslavila kao voditeljka popularne emisije "City", na televiziji Pink, sinoć je, u 47. godini, pronađena mrtva u stanu na Novom Beogradu u koji se preselila nakon smrti majke.
Ova vest potresla je mnoge, a među prvima se oglasila Bojanina porodica, zvaničnim saopštenjem, ali i njen bivši suprug, reditelj i jedan od frontmenta "Beogradskog sindikata", Ognjen Janković.
FOTO: DAMIR DERVIŠAGIĆ
Voditeljka Biljana Obradović, Saška Đoković, Boško Jakovljević i Tijana Stoisavljević, samo su neki od Bojaninih kolega i prijatelja koji su se od nje oprostili, kako izjavama za medije, tako i porukama na društvenim mrežama.
Sada se oglasio i njen brat, poznati maneken Vladimir Vukasnović. Naime, on je na svom storiju, na društvenoj mreži Instagram, objavio zajedničku fotografiju, a iznad nje je dodao crveno srce.
Vladimir Vuksanović
FOTO: PRINTSCREEN
Podsećamo, Bojana i Ognjen Janković razišli su se nakon 15 godina ljubavi, a imaju dve ćerke - Iskru i Zoju.
Bojana je, pored dve maloletne ćerke, iza sebe ostavila i sestru bliznakinju Ivanu, koja je bila udata za odbojkaša Edina Škorića.
E, stari, čuo sam za to sranje što se desilo. Jbg, Bojana Janković preminula.

Čit'o sam da je njen brat, ovaj maneken Vuksanović, stavio neku sliku na Instagram, pa crveno srce ispod toga, kao da se izražava ili šta već.

Katastrofa, baš tužno. Grozno je kad se neko tako mlad skrši, a pogotovo kad ostavi decu iza sebe. Ma, jebi*ga života.
 
1713686781649.png


Back in 2017, the US government banned federal employees from using Kaspersky. More recently, in March 2022, the US Federal Communications Commission (FCC) added the company to its list of national security risks

Američke sisice, onaj njihow Norton uvek bio ko malware kad hoćeš da ga deinstaliraš al ga mašinerija fali po medijima pa "na tarabi ona stvar".
Ima i Švabo onaj svoj antivirus al ga Rus opet šiša i to za ovolicko...
 

Back
Top