Da li je Beograd karcinom Srbije i Srba?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
urospo:
Evo ko je odrzao taj bal vampira i vestica o kojem veksla trubi:


CETVRTAK 26.MAJ U 17h
CENTAR ZA KULTURNU DEKONTAMINACIJU

TRIBINA
NAS ODNOS PREMA SREBRENICI

GOVORE: NATASA KANDIC
VLADIMIR POPOVIC - BEBA
MILAN ST.PROTIC
ZARKO KORAC

VODITELJ VESNA PESIC


Voditelji i govornici sve "moj do mojega". :D :D
e da li je trubljenje ili ne ali te skaradne njuske kroje javno mnenje i prisutni su stalno u javnosti ko ona stvar na putu
bez njih srbijanski novinari ne mogu ni na pi*anje
 
father:
Ti si gnojna izraslina na cmaru bolesnog pavijana,***** te u usta skrbava provokatorska.
ZIVELA SRBIJA

Alo, bre Srbine, ti si barem mogao da razumeš pitanje, pre nego što si nasrnuo u prepoznatljivom radikalskom maniru. Ovde je očigledno došlo do problema u komunikaciji, čovek je u formi alegorije postavio pitanje koje tvoj isprani mozak očigledno nije u stanju da razume. A da ti malo prošetaš do sajma erotike?
 
darcco:
father:
Ti si gnojna izraslina na cmaru bolesnog pavijana,***** te u usta skrbava provokatorska.
ZIVELA SRBIJA

Alo, bre Srbine, ti si barem mogao da razumeš pitanje, pre nego što si nasrnuo u prepoznatljivom radikalskom maniru. Ovde je očigledno došlo do problema u komunikaciji, čovek je u formi alegorije postavio pitanje koje tvoj isprani mozak očigledno nije u stanju da razume. A da ti malo prošetaš do sajma erotike?
ma njega bi zaustavili na gazeli a ne na kapiji sajma
 
veKsla:
urospo:
Evo ko je odrzao taj bal vampira i vestica o kojem veksla trubi:


CETVRTAK 26.MAJ U 17h
CENTAR ZA KULTURNU DEKONTAMINACIJU

TRIBINA
NAS ODNOS PREMA SREBRENICI

GOVORE: NATASA KANDIC
VLADIMIR POPOVIC - BEBA
MILAN ST.PROTIC
ZARKO KORAC

VODITELJ VESNA PESIC


Voditelji i govornici sve "moj do mojega". :D :D
e da li je trubljenje ili ne ali te skaradne njuske kroje javno mnenje i prisutni su stalno u javnosti ko ona stvar na putu
bez njih srbijanski novinari ne mogu ni na pi*anje

Ma te budale niko i ne slusa, oni su debelo placeni iz inostranstva da sire antisrpsku propagandu i da satanizuju sopstveni narod i drzavu, te ih zbog toga niko i ne uzima za ozbiljno, tj. te moralne nakaze mogu da kroje javno mnjenje samo po ludnicama i po ustanovama za mentalno obolele :D

A ovo za novinare si po obcicaju lupio...
 
urospo:
veKsla:
urospo:
Evo ko je odrzao taj bal vampira i vestica o kojem veksla trubi:


CETVRTAK 26.MAJ U 17h
CENTAR ZA KULTURNU DEKONTAMINACIJU

TRIBINA
NAS ODNOS PREMA SREBRENICI

GOVORE: NATASA KANDIC
VLADIMIR POPOVIC - BEBA
MILAN ST.PROTIC
ZARKO KORAC

VODITELJ VESNA PESIC


Voditelji i govornici sve "moj do mojega". :D :D
e da li je trubljenje ili ne ali te skaradne njuske kroje javno mnenje i prisutni su stalno u javnosti ko ona stvar na putu
bez njih srbijanski novinari ne mogu ni na pi*anje

Ma te budale niko i ne slusa, oni su debelo placeni iz inostranstva da sire antisrpsku propagandu i da satanizuju sopstveni narod i drzavu, te ih zbog toga niko i ne uzima za ozbiljno, tj. te moralne nakaze mogu da kroje javno mnjenje samo po ludnicama i po ustanovama za mentalno obolele :D

A ovo za novinare si po obcicaju lupio...
decak te isprdke itekako slusaju budi siguran
 
postavljeno je i pitanje zasto niko nece sa srbijancima e tu se moze svasta nadrobiti
ali postoji ipak jedna simptomaticna dijagnoza a to je da srbijanci ipak malo manje cene postuju vole itd svoju zemlju pa je suludo ocekivati od nekoga sa strane da te ceni i postuje kada sam nedrzis do sebe
neki zagovaraju da je to zbog jugoslavenstva komunizma socijalizma i ne znam cega jos ali jugoslavije nema komunisti i socijalisti odumiru
ali danas kada je bozic ili vaskrs na svim srbijanskim kanalima tekst glasi
danas srpska pravoslavna crkva i njeni vernici slave bozic ili vaskrs
e da li je to normalno pa ovakove vesti danas citaju i ustasetine za srpski bozic ili vaskrs
zasto srbijanski mediji ne kazu vec jednom da je to praznik srba i da im lepo cestitaju kako bog zapoveda
zasto se stalno ustezete bojite pa ko vam sada brani da javno postujete svoje praznike i obicaje kako dolikuje
pa kako onda ocekivati da neko srbiju uzima za ozbiljno kada se u srbiji takova dogadjanja poprate u medijima kao da su krcun dolanc kardelj i ostali isprdci zivi
e to vam je milion posto dijagnosticiran jos jedan karcinom
 
e srbijanska vlada ozbiljno je prionula izradi nekakovog antikorupcijskog zakona i onda kako u beogradu nema obrazovanih strucnih i ostalih normalnih ljudi angazirali su eksperta za korupciju i to ni manje ni vise nego jednog beckog konjusara
kao on ce napraviti kvalitetan antikorupcijski zakon da srbijanski politicari ne bi vise bili korumpirani
pa isti ti becki konjusari su najvise korupirali
srbijanskih politicara gospode boze
e ali dobro ne zameram je konjusarima sta su skenirali srbijanske politicare i znaju im najtanju zicu i da su spremni za saku dolara i cacu rodjenog dati ali jadna je srbija sa takovim sve svojim politicarima
ma mislim sta reci vise te karcinom i ne brojim uzas
 
evo vam svez primer igrokaza sa srebrenicom
zasto se u beogradu negovori o Z L O C I N I M A
nego se cuju samo lamentiranja ispranih mozgova o zlocinima srba da tacno je i neki nosaci srpskog imena pravili su sranje za vreme rata odlazili su iz srbije na ratista misleci da je to odlazak na more ili da se tamo sve desava kao u americkim filmovima
zasto cutite javno cutite i nedozvoljavate da se obelodane taksativno svi zlocini onda cete imati alibi da raspredate i sramite se za zlocine koje su pocinili neki vasi sugradjani koji su bili na izletu na ratistu
zasto dokumentacija i filmovi stoje u bunkeru
na ovacri su pobijeni zarobljeni hrvatski vojnici i to je zlocin ali isto tako na zagrabackom velesajmu su pobijeni srbi civili samo zato sta su srbi i sta su ziveli u zagrebu
u srebrenici su pobijeni muslimani i to je zlocin ali zlocin je i ubijanje srba civila u sarajevu mostaru tuzli zenici konjicu bugojnu
ali nemojte mi sada udarati floskulu mi moramo najpre ocistiti svoje dvoriste tudje nas nezanima
ne pravite katastrofalnu gresku trebate govoriti o svemu time cete pomoci i sebi a i srbima u srpakoj i hrvatskoj
da zavrsim sve mi ponovo izgleda kao komunisticki priperak ali ta srpski hegemonizam pa ljudi vi se bojite javno reci samo kao informaciju o stradanjima srba ma to je toliko ponizno ljigavo i snishodljivo da mi se gadi
a ponasate se zmukljarski jer danas samo beograd kontrolise tu dokumentaciju i sverca sa njom je*e im se za srbe u hrvatskoj i srpskoj
 
predlozi za lecenje karcinoma
da li beograd treba uopste da se bavi problemom srba van srbije
da li bi beogradjanima i ostatku srbije bilo lakse ukljucivanje u evropske integracije da proteraju srbe iz bivih republika kao recimo nemci cigane
da li bi srbija skinula hipoteku imaginarne odgovornosti za ratove srba sa ustasama i muslimanima ako bi podvukla liniju i odrekla se srba i decidirano potvrdila da su srbi sami sebe okupirali pobili popalili i proterali
i konacno hipoteticki koliko bi jos srpskih glava bilo potrebno da srbiji svane
 
veKsla:
predlozi za lecenje karcinoma
da li beograd treba uopste da se bavi problemom srba van srbije
da li bi beogradjanima i ostatku srbije bilo lakse ukljucivanje u evropske integracije da proteraju srbe iz bivih republika kao recimo nemci cigane
da li bi srbija skinula hipoteku imaginarne odgovornosti za ratove srba sa ustasama i muslimanima ako bi podvukla liniju i odrekla se srba i decidirano potvrdila da su srbi sami sebe okupirali pobili popalili i proterali
i konacno hipoteticki koliko bi jos srpskih glava bilo potrebno da srbiji svane

A sta tebe boli uvo za nasa t.j. srpska posla?????
 
katana_blade:
veKsla:
predlozi za lecenje karcinoma
da li beograd treba uopste da se bavi problemom srba van srbije
da li bi beogradjanima i ostatku srbije bilo lakse ukljucivanje u evropske integracije da proteraju srbe iz bivih republika kao recimo nemci cigane
da li bi srbija skinula hipoteku imaginarne odgovornosti za ratove srba sa ustasama i muslimanima ako bi podvukla liniju i odrekla se srba i decidirano potvrdila da su srbi sami sebe okupirali pobili popalili i proterali
i konacno hipoteticki koliko bi jos srpskih glava bilo potrebno da srbiji svane

A sta tebe boli uvo za nasa t.j. srpska posla?????
a koja su to vasa posla i sta ti imas sa tim poslovima to se tebe ne tice i nemoj da se uzbudjujes
jer se vi uzbudjujete samo kada nesto cujete i j*be vam se za one koji su stalno uzbudjeni
 
veKsla:
evo vam svez primer igrokaza sa srebrenicom
zasto se u beogradu negovori o Z L O C I N I M A
nego se cuju samo lamentiranja ispranih mozgova o zlocinima srba da tacno je i neki nosaci srpskog imena pravili su * za vreme rata odlazili su iz srbije na ratista misleci da je to odlazak na more ili da se tamo sve desava kao u americkim filmovima
zasto cutite javno cutite i nedozvoljavate da se obelodane taksativno svi zlocini onda cete imati alibi da raspredate i sramite se za zlocine koje su pocinili neki vasi sugradjani koji su bili na izletu na ratistu
zasto dokumentacija i filmovi stoje u bunkeru
na ovacri su pobijeni zarobljeni hrvatski vojnici i to je zlocin ali isto tako na zagrabackom velesajmu su pobijeni srbi civili samo zato sta su srbi i sta su ziveli u zagrebu
u srebrenici su pobijeni muslimani i to je zlocin ali zlocin je i ubijanje srba civila u sarajevu mostaru tuzli zenici konjicu bugojnu
ali nemojte mi sada udarati floskulu mi moramo najpre ocistiti svoje dvoriste tudje nas nezanima
ne pravite katastrofalnu gresku trebate govoriti o svemu time cete pomoci i sebi a i srbima u srpakoj i hrvatskoj
da zavrsim sve mi ponovo izgleda kao komunisticki priperak ali ta srpski hegemonizam pa ljudi vi se bojite javno reci samo kao informaciju o stradanjima srba ma to je toliko ponizno ljigavo i snishodljivo da mi se gadi
a ponasate se zmukljarski jer danas samo beograd kontrolise tu dokumentaciju i sverca sa njom je*e im se za srbe u hrvatskoj i srpskoj

Потпуно си у праву veKsla али шта учинити да се најзад проговори о
страдањима Срба за све ово време??? Како натерати
"владаре" да имају поштовања према
жртвама сопственог народа???

Каква смејурија... Срби све побили, Срби све окупирали... а Срби побијени, протерани
и одузета им сва имовина - и постали апатриди у
сопсвеној бившој СФРЈ... ужас !

Сада разумем Твој бес и огорчење на Србе из Србије
нарочито на Београд - али схвати да
смо ми немоћни - А ВИ ЋУТИТЕ !!!
 
eremita
pa da li se secate kada su pocinjale utakmice srbi su u beograd gledali ko ozebo sunca pa je izmedju ostalog i sva dokumentacija o stradanju srba dopremana u beograd
beogradske njuske su to docekivale sa oni u bre majku im ustasku balijsku itd pa vidi bre sta rade ljudima uzbudjenje je trajalo pet minuta i posle toga ma ajde bitno je da ste zivi ko im j**e mater
e onda kako se utakmica blizila kraju otkantavanje srba je pocelo sve vise pa je tako i dokumentacija postala nedostupna
a ja te sada pitam koga to srbi osim beograda imaju da im pruzi samo servis u informisanju svetske javnosti sta se stvarno desilo
pa covece beograd je vrsio pritisak na ljude iz banjaluke da pre pet godina predaju svu dokumentaciju iz jasenovca amerikancima na nekakovo skeniranje i sada ce ameri to lepo vratiti ustasetinama jer je jasenovac u hrvatskoj
pa stani malo pa da li na svetu postoje ljigaviji zmukljari podrepasi guzicolike njuske satrapi od beogradske kvazi elita ma bas me briga jesu li komunjare ili demokrate svi su za isti marveni autobus
pa ko vas smirgla po usima da sada na sva zvona raspredate o skorpionima i time dizete tenziju prema balijama da srbi na*ebu jos vise ako su neki mlatimudani pravili sranja po bosni besite ih po terazijama i tacka kome se vi imate sta izvinjavati u ime koga kakve veze onaj gedzovan iz svilajca ima sa ratom u bosni i sada se neko u njegovo ime izvinjava kome
zato podvucite crtu odigrajte jednom muski i pokazite sve pa kud puklo vama ce biti lakse a nama uzbudjenja i onakao na nedostaje
 
veKsla:
eremita
pa da li se secate kada su pocinjale utakmice srbi su u beograd gledali ko ozebo sunca pa je izmedju ostalog i sva dokumentacija o stradanju srba dopremana u beograd
beogradske njuske su to docekivale sa oni u bre majku im ustasku balijsku itd pa vidi bre sta rade ljudima uzbudjenje je trajalo pet minuta i posle toga ma ajde bitno je da ste zivi ko im j**e mater
e onda kako se utakmica blizila kraju otkantavanje srba je pocelo sve vise pa je tako i dokumentacija postala nedostupna
a ja te sada pitam koga to srbi osim beograda imaju da im pruzi samo servis u informisanju svetske javnosti sta se stvarno desilo
pa covece beograd je vrsio pritisak na ljude iz banjaluke da pre pet godina predaju svu dokumentaciju iz jasenovca amerikancima na nekakovo skeniranje i sada ce ameri to lepo vratiti ustasetinama jer je jasenovac u hrvatskoj
pa stani malo pa da li na svetu postoje ljigaviji zmukljari podrepasi guzicolike njuske satrapi od beogradske kvazi elita ma bas me briga jesu li komunjare ili demokrate svi su za isti marveni autobus
pa ko vas smirgla po usima da sada na sva zvona raspredate o skorpionima i time dizete tenziju prema balijama da srbi na*ebu jos vise ako su neki mlatimudani pravili * po bosni besite ih po terazijama i tacka kome se vi imate sta izvinjavati u ime koga kakve veze onaj gedzovan iz svilajca ima sa ratom u bosni i sada se neko u njegovo ime izvinjava kome
zato podvucite crtu odigrajte jednom muski i pokazite sve pa kud puklo vama ce biti lakse a nama uzbudjenja i onakao na nedostaje
Dobar ti ovaj antifriz :wink:
 
veKsla:
eremita
pa da li se secate kada su pocinjale utakmice srbi su u beograd gledali ko ozebo sunca pa je izmedju ostalog i sva dokumentacija o stradanju srba dopremana u beograd
beogradske njuske su to docekivale sa oni u bre majku im ustasku balijsku itd pa vidi bre sta rade ljudima uzbudjenje je trajalo pet minuta i posle toga ma ajde bitno je da ste zivi ko im j**e mater
e onda kako se utakmica blizila kraju otkantavanje srba je pocelo sve vise pa je tako i dokumentacija postala nedostupna
a ja te sada pitam koga to srbi osim beograda imaju da im pruzi samo servis u informisanju svetske javnosti sta se stvarno desilo
pa covece beograd je vrsio pritisak na ljude iz banjaluke da pre pet godina predaju svu dokumentaciju iz jasenovca amerikancima na nekakovo skeniranje i sada ce ameri to lepo vratiti ustasetinama jer je jasenovac u hrvatskoj
pa stani malo pa da li na svetu postoje ljigaviji zmukljari podrepasi guzicolike njuske satrapi od beogradske kvazi elita ma bas me briga jesu li komunjare ili demokrate svi su za isti marveni autobus
pa ko vas smirgla po usima da sada na sva zvona raspredate o skorpionima i time dizete tenziju prema balijama da srbi na*ebu jos vise ako su neki mlatimudani pravili * po bosni besite ih po terazijama i tacka kome se vi imate sta izvinjavati u ime koga kakve veze onaj gedzovan iz svilajca ima sa ratom u bosni i sada se neko u njegovo ime izvinjava kome
zato podvucite crtu odigrajte jednom muski i pokazite sve pa kud puklo vama ce biti lakse a nama uzbudjenja i onakao na nedostaje
Ej veKsla,pa ti lagano postajes SRBIN?Pa zasluzio si ono picence :lol:
 
veKsla:
alo decak karadjordje ovo nije za*ebancija moglo bi ti prisesti srbi su vecna*ebali sad se vama sapuna daska
Ebiga veKsla ja sam samo hteo malo da budem sarkastican…Daska se sapunja I svi to znamo,samo,sto bi rekao Radoje Domanovic,ovde je sve prekrilo “Mrtvo more”…A sta da radimo s Tadicem da ga tuzimo sto se izvinuo u nase ime?A kome?Domacim sudovima?Ja veKsla nemam ni pare za advokata,a I nesto tesko prezivljavam od svoje bedne plate od prvog do prvog u mesecu.Ali kao sto vec rekoh u jednom od svojih postova,Srbiji je potreban jedan novi politicki pokret za obnovu Srpskog drustva.Da se stetocine oteraju na marginu tamo gde im je I mesto(I pozicija I opozicija).Nista ne rade svi se bore za vlast(citaj:kes,moc).
I vrlo dobro se sluze zaostavstinom koja je ostala od prosle vlasti,vrlo dobro se sluze cinjenicom da je nazalost velikoj vecini mojih sunarodnika sistematski godinama ubijana gradjanska svest I da su zatucavani I zaglupljivani .Perfidno nema sta.Uostalom procitaj moje postove I shvatices da sam ja to do detalja razradio u svojoj glavi.Ja se borim protiv sistema kad I gde stignem.Jer sistem je kriv sto su Srbi postali negativci I sto se od Srbije sada pravi neki Egipat,Avganistan I ne znam sta sve jos…Lelemude,secikese I slaninari nam odlucuju o sudbini,a kada kazem”KADA DRZAVA PRESTANE DA POSTOJI,ANARHIJA JE JEDINI IZBOR”njih 10 se javi I kazu mi kako nisam u pravu
:roll:
 
e juce je srbijanska policija uhapsila jednog momka koji je slucajno omladinski prvak sveta u sahu i predala ga vojnim vlastima koji su ga ekspeditirali u nis na sluzenje vojnog roka
ej pazi molim te sluzenje vojnog roka ponavljam sluzenje vojnog roka
pa pobogu u kojoj vojsci
pa taj mladic je jedan od retkih po kojima se nesto lepo cuje o ostatku ove zemlje
ili beogradski establisment smatra da takovih ljudi u srbiji ima ko blata ili im smeta zbog svojih dostignuca ili se plase takovih ljudi koji bi mogli da zasene njihove visprene i nadarene ekspertske poteze
pa kojim to zakonima se tako postupa koliko su stari ti zakoni i kada su doneseni
ili su vam to jos uvek krucijalni potezi za normalizaciju zemlje kako bi pokazala svoju drzavnost i funkcionisanje pravne drzave
da li mozete zamisliti kada momak ponovo zaigra cija ce mu zastavica stajati pored table
 
veKsla:
eremita
pa da li se secate kada su pocinjale utakmice srbi su u beograd gledali ko ozebo sunca pa je izmedju ostalog i sva dokumentacija o stradanju srba dopremana u beograd
beogradske njuske su to docekivale sa oni u bre majku im ustasku balijsku itd pa vidi bre sta rade ljudima uzbudjenje je trajalo pet minuta i posle toga ma ajde bitno je da ste zivi ko im j**e mater
e onda kako se utakmica blizila kraju otkantavanje srba je pocelo sve vise pa je tako i dokumentacija postala nedostupna
a ja te sada pitam koga to srbi osim beograda imaju da im pruzi samo servis u informisanju svetske javnosti sta se stvarno desilo
pa covece beograd je vrsio pritisak na ljude iz banjaluke da pre pet godina predaju svu dokumentaciju iz jasenovca amerikancima na nekakovo skeniranje i sada ce ameri to lepo vratiti ustasetinama jer je jasenovac u hrvatskoj
pa stani malo pa da li na svetu postoje ljigaviji zmukljari podrepasi guzicolike njuske satrapi od beogradske kvazi elita ma bas me briga jesu li komunjare ili demokrate svi su za isti marveni autobus
pa ko vas smirgla po usima da sada na sva zvona raspredate o skorpionima i time dizete tenziju prema balijama da srbi na*ebu jos vise ako su neki mlatimudani pravili * po bosni besite ih po terazijama i tacka kome se vi imate sta izvinjavati u ime koga kakve veze onaj gedzovan iz svilajca ima sa ratom u bosni i sada se neko u njegovo ime izvinjava kome
zato podvucite crtu odigrajte jednom muski i pokazite sve pa kud puklo vama ce biti lakse a nama uzbudjenja i onakao na nedostaje

Потпуно се слажем са Тобом veKsla, Београд је постао један велики контејнер
у који је упало све ђубре бивше СФРЈ, све белосветске обавештајне службе... итд.итд.

Али и Ти мораш да знаш да нама
Србима из Београда уопште није свеједно шта се
догађа са Србима ван Србије. Ствар је
у томе што је по мом мишљењу Београд потпуно окупиран од страних специјалаца који се
налазе скоро у свакој канцеларији државних институција - они владају, они командују,
они дају смернице, они дају паре - а зову их "инструктори", они одржавају свакодневно неке
"курсеве" где на секташки начин ангажују
и придобијају људе ЗА ПОТПУНО УНИШТЕЊЕ СРБИЈЕ И СРБА !!! НАМА ЈЕ ЈЕДИНИ ИЗЛАЗ: УСТАНАК !
Али, то опет значи - крв! А то нико не жели.
Покушај да разумеш да се ми из ове паукове мреже
не можемо извући мирним путем - а није
нам до рата.
Значи, остаје нам једино да чекамо - па ко преживи-живеће !
 
e sada srbijanski parlament priprema deklaraciju o ratnim zlocinima
e bas me zanima kako ce to srbijanci napraviti u vidu nekog izvinjenja sta je i cilj deklaracije ustvari to im je domaca zadaca buduci su kratki u razmisljanju pa su dobili skripta od lokalnih kalastura i karakondzula
kako ce se to srbijanci izviniti srbima koje su ustasetine i muslimancine pobile proterale spalile porusile i zatrle im svaki trag postojanja
kazu neke njuske da se izvinjavaju i za jasenovac blajburg ausvic buhenvald treblinku itd koje li ljigavosti ceo svet kada je obelezavao secanja na stradanja na tim stratistima beogradski establisment je drzo kaziprst u uvu i pravili se blesavi kao nisu znali sta se desava
a da li ce se beogradski smislovi izviniti i afganistanskom narodu ili irackom narodu cijeg su ambasadora pre dve godine proterale iz beograda i nabile ga nogom u dupe dan uoci pocetka okupacije iraka buduci pakuju ekipu od ostataka srbijanske vojske da kotizira u okupaciji sta je i jedna od cene opstanka sadasnjih srbijanskih gospodara pazi molim te gospodara aj dobro za sada neka ostane taj izraz mada bi im vise odgovarao izraz skretnicara i konduktera izvinjavam se zeleznicarima to su ozbiljna i odgovorna zanimanja
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top