Da li imate moralnih dilema (udata...)

  • Začetnik teme Aleksej_BASO
  • Datum pokretanja
Deshavalo mi se da imam samo jedan sex sa ozenjenim, ali to je bilo sasvim neplanirano, i bez ikakvog ochekivanja da bi takvo shta moglo da se desi. Ajde to josh i nekako, trenutak slabosti, bljesak, ali ...

Ne volim da se muvam sa ozenjenim likovima. Prvo da kazem onu staru, ali mudru izreku - ono shto ne zelish sebi ne chini ni drugome. A zatim mogu da nanizem nekoliko argumenata za protiv:

Ozenjen mushkarac nema vremena za mene, tojest, moze da ima sat-dva onda kad on moze, uglavnom su to prepodnevni termini, kad ima sasvim lak izgovor kod zene - poslovni sastanak. Tu i tamo moze da odvoji i neku noc za tamburanje, kad je zena na putu, a posle redovnog javljanja pred spavanje i kao sad on ide u krevet .. ali chiji?! :)

Na takvog mushkarca zena ne moze uopshte da rachuna, niti da ga pozove kad joj se prohte, bilo da caska, bilo da joj se priebe.

Neprijatnosti u takvim susretima su neminovne. Recimo, ako podjemo negde tandemski on ce da ide metar od mene, ako smo reshili da se prosetamo to ce biti neko izletishte na kraju grada .. mislim, zashto bih se ja, slobodna zena, sakrivala od bilo koga, osecaj je uzasno glup. Dalje, u toku tog susreta telefon ce da zazvoni, zena se raspituje gde je, on neshto laze i maze, ja slusham i kolutam ochima.

E pa, ima toliko slobodnih qraca na ovom svetu ... slobodnih za mene onako u celosti i koliko nam se hoce :)

Dodjoh, videh, pobegoh :)
 
webhanuma:
Nisam brate drolja ako volim da se j*b*m, ... Kad sam bila u vrticu pipkala sam klicu, a sad u parkicu sedim na glavicu

:lol:

HAhahah :D:D Dobra!!!!

Pa znam ali opet da tandarim tudju zenu.. NIje lepo... ;)

Dana2503:
Aleks, opet lozhana na udate? :lol:

trofazna:
Aleksej_BASO:
@Sinkke: Pa najbolje se i torbaju ribe koje imaju decu 8)

sram te bilo!!!!!:D

icon_redface.gif
 
Aleksej_BASO:
Da li imate moralnih dilema da se vidite-upoznate-tandarite sa udatom zenom.

Moze i pitanje za devojke, isto za ozenjenog tipa.



Znaci da zanemarimo da se bojite da ce vas muz nalupati ;) ili zena telefonirat ("ima da ti obrijem tu tvoju pi..ku!!! :mad: ) i tako dalje... Hipoteticki ako zanemarimo ove mogucnosti, da li ili ne??

Mislim ne pitam za sebe, nego za drugara :lol: Shalu na stranu, pitam cisto iz radoznalosti da vidim kako razmisljaju forumasi - forumasice... :wink:

E D I T: Yebo mamu hteo sam da dodam anketu i prekine mi se internet :evil: :evil:
Nisam imala takvo iskustvo. Niti zelim , ne zbog morala, nego.,zbog straha da ce mi se to obiti o glavu i biti povredjena. A koliko vidim iz iskustva mnogih devojaka takva veza obicno nema buducnosti. samo nerviranja...I sto ce mi to, kada mogu da budem srecna sa neozenjenim.
 
Nije tu za mene prepreka moral.Ja to gledam sa prakticne strane:zasto bih ja sebi komplikovala zivot?Razmisljala da li ce neko da me uhvati ili ne,itd....Ako se neko ponasa kao da je slobodan,sta ja tu ima da razmisljam o njegovoj zeni.....naravno,ne bih se osecala lepo da me ta zena zove urla mi na telefon,da znam da umire od tuge sto on nju vara samnom.ali u takvoj situaciji se nisam nasla.Imala sam davno vezu sa jednim ozenjenim muskarcem,doduse kratku,jer ja nisam za takve price zato sto sam posesivna,ona to nije saznala,nije patila njemu je bilo lepo samnom,meni takodje.........kada sam ga ostavila,jer sam shvatila da se polako zaljubljujem u njega bi mi nekako tesko,ali je proslo.Posle par godina kada sam se ja vec udala,i zaboravila ga skroz cula sam da me je trazio,i da se razveo........nismo se nikad vise videli niti culi.Cula sam ponesto od ljudi o njemu,ali razmisljala sam dosta o tome.I da smo se sreli opet kada je on bio slobodan,jer je valjda shvatio da ta zena nije za njega,ja nikad ne bih mogla sa njim,jer mu ne bih verovala.........jbg,znam koliko ume da laze.........malo skrecem sa teme,ali eto doslo mi da ispricam ovu pricu.......uglavnom,o ovome ne pricam.....ipak je bio ozenjen:-)
 
Aleksej_BASO:
Da li imate moralnih dilema da se vidite-upoznate-tandarite sa udatom zenom.

Moze i pitanje za devojke, isto za ozenjenog tipa.



Znaci da zanemarimo da se bojite da ce vas muz nalupati ;) ili zena telefonirat ("ima da ti obrijem tu tvoju pi..ku!!! :mad: ) i tako dalje... Hipoteticki ako zanemarimo ove mogucnosti, da li ili ne??

Mislim ne pitam za sebe, nego za drugara :lol: Shalu na stranu, pitam cisto iz radoznalosti da vidim kako razmisljaju forumasi - forumasice... :wink:

E D I T: Yebo mamu hteo sam da dodam anketu i prekine mi se internet :evil: :evil:
Ako je devojci dobro sa muzem nece da ga vara, a ako nije onda...
A ako ja budem sa njom onda cinim dobro delo, pomazem joj da lakse podnese brak ;) :lol:
 
Iz mog ugla, veza sa ozenjenim muskarcem je cist emotivni mazohizam. U pravu je Vesela. Shta ti tu mozes da dobijes sem kresanja na brzaka, onda kad uspe da izmakne porodicnim obavezama... i uopste su mi fuj ljudi koji su u braku a karaju se sa strane, razvedi se, postenije je. Ne znam da li su moralni obziri u pitanju, sumnjam, pre bih rekla da se radi o zenska solidarnost, zasto bre on da tandari sa strane a ona da sedi kuci, ili jos gore, radi, pa dodje kuci, namiri klince, skuva rucak, ocisti, opere i onda dodje kreten koji pojede to sto je ona skuvala, uvali se u cistu posteljinu, okrene se na drugu stranu i zahrce jer je pre toga ***** bash mene, a ona nesretna ostane zablenuta u plafon da lamentira nad svojom sudbinom :| Dobro, ajd, mozda malo preterujem, sushtina je da je to neposhteno, licemerno, prljavo, lazljivo i ruzno i neprihvatljivo. Il se bre zeni ili tamburu kupi :)
 
moonja:
kako možeš da imaš moralnu dilemu pri toocanju............ako si se usro da te ne naloopa njen moož...... nije moralna dilema...nego ti gooza grize gaće......

Ovo @ja?

:) Pa sto da rizikujem da me nalupa neki ljubomorni gorilko :)
A stvarno mi bilo glupo kad me jedna pozvala da dodjem kod nje, kao sama je i ja dodjem a njen muz tamo. Isjeka sam se u trenutku, ali nista nije bilo, co'ek nema pojma. Posl'o sam je posle toga u pizdince, a ona samo kaze kako je htela da se on "navikne" na mene!! ??? !!:shock:
 

Back
Top