Da li devojcica od 17 godina moze zakonski otici negde bez saglasnosti roditelja?

tetka ( :D ) , pa znam sve to ....... nego sam samo izneo svoje lichno mishljenje , kako je ipak ludo imati odnose u tim godinama .
Inache , svachije mishljenje treba uvazhiti i isposhtovati , zbog toga se izvinjavam Sari , Hanibal i ostalima ...
ako sam neshto izostavio , javite :) !!!
p.s. Hellen , shto ja tebe zovem TETKA , kad mozhesh KEVA da mi budesh :D:D:D:D:D:D:D ???!!!???

Па кад сам тетка за тебе. Јес, још ћеш да ме зовеш ''кево''! :twisted: :lol:
 
pa drugoje silovanje ... a od te sa sidom bih josh razmislio , zato shto neko sa sidom mozhe da zhivi od rodjenja , a mozhe chak i preko jezika da se prenese ... a shto se tiche toga da bi se meni desilo ... pa pazi Hellen je u pravu , mogla bi atmosfera da me malo UZBUDI , ali ipak bi malo stavio prst na chelo i stavio bi u obzir moje , a i njene godine ....
I da ... samo mi kazhi : KAKO BI SE TE OPHODIO/LA PREMA TOJ DEVOJCI ShTO JE OSTALA TRUDNA ???

Pola ne razumem sta pises, sto zbog pravopisa sto zbog progutanih slova ali no! Da ti odgovorim na pitanje (i to odgovaram iz topa). Ako mislis na devojku o kojoj sam pricala, komsinica mi je kao i pre, nista se nije promenilo...
Ja funkcionisem ovako, ako je neko prema meni korektan, ja sam jos korektnija. Sada ako je trudna pa jos i mlada devojka, to ne menja stav! Bas me zabooooleeee ko je kakvu proslost imao, sadasnjost i sta ga ceka u buducnosti. Za mene je covek covek a ja samo nesavrseno ljudsko bice pa se trudim da ne osudjujem tudje postupke jer ni moji mozda nisu pravicni!
Ponavljam, ko misli da je savrsen, neka prvi baci kamen, u ovom slucaju neka baci ljagu!

P.S. Azurirala lapsus!
 
ma zeza me cao ovaj komp , a posebno tastatura o mish :D:D:D !!!
planiram da uzmem novi na kraju shkolske :D:D:D !!!
a pojasni ono KO MISLI DA JE NESAVRSEN , NEKA PRVI BACI KAMEN ???!!!
NIKO NIJE SAVRShEN ( moje mishljenje :D:D:D ) ...
@hellen zvatju te tetka :D:D:D !!!
( a jel mogu STARA :D:D:D:D:D:D:D )
shalim se narawno ...
...... pa izgleda da su zakopane ratne sekire :D:D:D ...
poz. ( necu biti tu do vecheras :) ) ...
CYA ...
 
placam , ako ovo neko uspe da razume :D:D:D ( shalim se ... ) ...
ja ipak ne mislim da je ne normalno biti roditelj u 15-oj ... vec je APSURDNO !!!
znachi ona je praktichno spavala s njim u 14-oj ( ipak treba protji 9 meseci :) ) ...
I pitanje je da l' ce to dete u budutjnosti biti chitavo , il ne ...

Gle...cuda, pa jos postao i babica...broji koliko joj je kad bilo...a kada je dobila prve kontrakcije? Mislim sa koliko godina? :mad:

Aaaaaaaaa...dete! Da li je ili ce biti citavo!? Oooo...zlo mi je! :rtfm:
 
tetka ( :D ) , pa znam sve to ....... nego sam samo izneo svoje lichno mishljenje , kako je ipak ludo imati odnose u tim godinama .
Inache , svachije mishljenje treba uvazhiti i isposhtovati , zbog toga se izvinjavam Sari , Hanibal i ostalima ...

Sto se tice mene, nema potrebe da se izvinjavas.. nisi nista lose uradio.. a najiskrenije se nadam da nikada neces doci u situaciju da zapravo uradis kao sto si pisao. Ja sam inace zaboravila da ti imas tek 15 godina i bila sam preostra tako da mozda ja treba da se izvinem. U svakom slucaju zapamti da niko ne prodje kroz zivot a da se ne nadje u nekakvoj ocajnoj i naizgled beznadeznoj situaciji. Tada su osim porodice prijatelji najvazniji. Ne zelim ti naravno ali 99% je verovatnoca da ces se naci u nezavidnoj situaciji, tvojom greskom ili tudjom nebitno.. zamisli kako bi tebi bilo da te svi prijatelji, drugovi, drugarice.. osude i napuste? Nemoj reci "To ne moze meni da se desi", vec zamisli. Empatija je vazan deo emotivnog sklopa osobe, i tuzno je, drsko i odbojno kad neko daje sebi za pravo da "hladno" sudi drugima. Takve ljude niko ne voli budi siguran. Shvatices sve to sigurna sam. :)
 
Мислим, ненормално је и да неко конзумира дуван, алкохол, енергетска пића... у тим годинама.
Ненормално је и да се у тим годинама излази до 5 ујутру... Ненормално је да девојчице на -5 носе мајичице које им откривају стомаке... Свашта је ненормално, али да ћемо прекинути сваки однос са особом која по било чему ''није примерна''?
sve sam ja to radila sa 15..doduse, .nisam izlazila bas do 5 ujutro i tad energetska pica nisu bila in...i sve je to radila i velika vecina ostalih mojih vrsnjaka, ukljucujuci i primerenu decu, dobre djake...pubertet, novo okruzenje u srednjoj skoli i teznja za uklapanjem u novo drustvo, zelja za eksperimentisanjem...ne kazem ja da je pohvalno, ali nije bas toliko ni nenormalno, ni neuobicajeno...a ispostavilo se u 99% slucajeva kao prolazna faza u odrastanju...

a za ovog deckica
zasto koristis takve prostacke termine...i ta tvoja prenaglasena moralna osuda, ukljucujuci i pominjanje plavog mosta i pi.cinog parka u kontekstu price o ranoj trudnoci (i time stavljanje zene u kontekst k.u.rve) su totalno bezveze...ali s obzirom na tvoje godine pretpostavljam da si nazalost potpuno nakaradno shvatanje seksa pokupio od nekog...a drugo, ljudi kad tako pogrese, pogrese jer su zalutali, jer nazalost nisu najbolje obuceni kako da idu kroz zivot (a ko jeste?), i naprave problem sebi (a ne tebi)...stavi se u poziciju nekoga ko je napravio gresku u svom zivotu, bilo kakvu...pa skontaj da li je normalno da se neko zgrazava nad tim? i cemu lazne dileme...da li se gnusati ili podrzati takvu stvar...da li abortus ili ne(?!)...pored xy primerenijih reakcija...nisi ti tu nekakav vrhovni moralni sudija da iz svojih cipela i svoje perspektive tako strogo i sa takvom sigurnoscu sudis o necijem ponasanju...

p.s. a htela sam da gledam film...:confused:
 
hahaha...ja sam jos bila i blaga...prvo sam napisala mnogo ostriji post, pa sam ga ipak editovala...e bas sam witch :)...elem, ja ne uvazavam svako misljenje
a procitala sam jos jednom, pazljiviije...uzimajuci sve izreceno u obzir, i dalje isto mislim
ali imas jednu veliku olaksavajucu okolnost, a to je sto si mlad i neisusan sto imas jos dosta vremena da korigujes neke pogresne stavove
za pocetak prati postove teta hellen, ona se razume u materiju, ima strpljenja i vrstan je pedagog:)
 
EE evo mene ako se neko seca jos ove teme... STvarno sam kreten ispala ali otisao mi komp tih dana :D. Bio je sjeban ionako... I juu jaoj ala ste zapoceli teme... ispada da sam ja jos neka *****... lol mislim ono... Nisam toliko blesava zaista, ja sam ionako zena koja ce vladati svetom xD. Sto se tice ishoda na kraju nisam otisla, ai mozda nije ni trebalo in the first place... ali DEFINITIVNO ne zato sto su roditelji bili u pravu... kako god da pogledam pravi roditelj bi pustio svoje dete it ako to... I da vidim da su se vecina postova svodila na fazon sexa i tako nesto, i mislim u neku ruku je i normalno ocekivati od dece da imaju sex kad su sami, ali daleko od toga da je to sada najvaznije i jedini razlog moga ocekivanog odlaska... Mislim da je na kraju naci radost sa nekim vaznije, naci onu avanturu (ne sexualnu) ali eto ja nisam nasla na kraju ipak ... sad sam tako sama, vise nemam ni decka ni nista jos od onda, ali eto... Ok ne znam ni sto sam pisala ovo lol, cisto da vam se zahvalim na svim savetima koje ste dali, doduse iako sam mala moram priznati da su neki namerno me tako khm "zajebavali" ali nema veze volim vas sve ^^. Stvarno ste dobra deca, i da pazite na vama je ova zemlja vama odraslima, postujte decu i zivot najvise a sve ostalo je manje bitno, i plz plz nemojte da ste tako sexualno ogorceni (mislim ja jesam, al ja sam kreten :D) i tako...May Light shine upon u ^^
 
Pa nista nije bilo na kraju... ja sam se zatvorila nesto svatila sam da u stvari ne volim njega nego sebe posto ja njega dozivljavam preko sebe... I onda sta ja znam... nekako se ta iluzija odvojila nekako ai on je nasao neku tamo i tako.. bilo je malo "problema" lol, i tako.. Trebala sam da odem ja bih se slozila cak i sada i kada znam ishod, treba ici u avanture uvek ^^ tako nesto neobicno protiv sviju :)... ovako na kraju je bilo samo protraceno vreme provedeno unutar sopstvene glave :D
 
da da tada nije ni bilo bitno dal sam punoletna ili ne... Volja lomi zakone xD svejedno ispalila sam se zesce :D, I da ovaj cairne znaci omg stvarno ispada da sam K U R V A po njemu :D, to je vrlo vrlo nelepo ^^. A i taj izraz je izgubio svako znacenje... ako devojka voli sex automatski je to.. uzas... Doduse sta ja znam devojka ima monopol na sex u neku ruku ^^. ali opet...
 

Back
Top