Da li da joj oprostim ili ne?

luckyluzer:
Pisem na ovom forumu zato sto me niko ne zna!Imam problem sa devojkom . Prevarila me je !Kako .Ona je manekenka i otisla je navodno da radi neke revje u inostranstvu.Ja sam je ispratio na aerodrom kao da je sve ok. Bila je pet dana tamo culi smo se i opet kao da je sve ok. Moj problem se stvara tek kada se vratila . Sacekao sam je i dosli smo kuci . Dok se tusirala slucajno sam video aparat u torbi posto sam znao da ga nema ukljicio sam da vidim sta je na njemu. Nasao sam slike nekoga lika . Kasnijom pricom ispostavilo se da ga je ona upoznala na prethodom putovanju . Posto kada je odlazila , uzela je moj fon. u njemu sam nasao neki br na koji je slala poruke . Pozvao sam lika i sa njim popricao o svemu. Lik je inace Francuz. Naravno nije ni on imaoo pojma da ja postojim. Na kraju je rekao da ga ona vise ne interesuje . Ona sada trazi da joj sve oprostim , sto meni strasno tesko pada . Sa njom sam vec 5 godina i mnogo mi znaci . Hocu da skrenem ne znam sta da radim.............................

Dozvoli joj da ti dokazhe da zaista zheli da joj oprostish. Ok je ako je to bio trenutak slabosti, ali ne smesh da joj oprostish ako je ona to svesno uradila i svesno stavila vashu vezu pod znakom pitanja.
 
chypawa_18:
Dozvoli joj da ti dokazhe da zaista zheli da joj oprostish. Ok je ako je to bio trenutak slabosti, ali ne smesh da joj oprostish ako je ona to svesno uradila i svesno stavila vashu vezu pod znakom pitanja.
Ako je To "...za pet godina njihove veze prva akcija u Tom smislu..." ?! Hmmmm...
Zasto ? Iz nekog inata ? Zbog nekog , samo njoj znanog razloga ? Dokazivanja ? Pa nije , valjda , u PMS- u , pa da se jos " dokazuje "...?!
Nema batice nista od svega toga .
Koga jednom "ujede Ta buba , zvana - prevara", taj( TA ) se ne okani Tih rabota ni kasnije .A razlog za TO ? Vec ce se neki naci...Nista ne brini .
 
Ma neka je dismemberuje dildoom,
kill her! Kill her now!
Znachi, fotkala se sa tipom iz france, qq.
Back-up franja u drugoj zemlji gde se ne kupaju, sweet.
btw kada pishem na engleskom to je zato shto sam najverovatnije neispavan most likely, i shto sam chitao mannibalsa. On je kriv.
A ona je manekenka kakvom manekenke zamisljam.
Jebene kuchke, i jadnice istovremeno. U inostranstvu nauche da sviraju frulu i strane istrumente.
p0rno zvezde su mnogo iskrenije...
 
Torrente-BG:
Ne mogu da verujem da joj preturas po stvarima i pregledas sta ima u mobilnom ;)

Svasta... :shock: e meni decko moze, da pretura gde god hoce...slobodno, da zaviri u novcanik, tasnu, mobilni...gde hoce...a vala i ja njemu...

Oko preturanja po stvarima se obicno bune oni koji kriju nesto... :roll:

A najsmesnije je to, da te varala a nije ni pokusala, da sakrije tragove...mislim.. :roll: :roll: :shock:

Mozda i ne zeli, da bude sa tobom...ako ti zelis, da zivis na mukama ti joj oprosti... :roll: :confused:
 
alya:
Svasta... :shock: e meni decko moze, da pretura gde god hoce...slobodno, da zaviri u novcanik, tasnu, mobilni...gde hoce...a vala i ja njemu...

Oko preturanja po stvarima se obicno bune oni koji kriju nesto... :roll:

A najsmesnije je to, da te varala a nije ni pokusala, da sakrije tragove...mislim.. :roll: :roll: :shock:

Mozda i ne zeli, da bude sa tobom...ako ti zelis, da zivis na mukama ti joj oprosti... :roll: :confused:
upravu je....
 
God.....koja je ona bitch...posle pet godina??
Naopake...mislim da ako je mogla jednom da te pravari,uradice to opet kad tad...
Mozda bi bilo dobro da joj oprostis...cisto da vidis da li ce to moci da funkcionise...
Trebalo bi da je znas dobro,da li bi bila u stanju da te prevari ponovo??
Ja sam dvostruka licnost...ne slusaj me!
P.S.Ako je budes odjebao nemoj da bude nesto tipa mozemo da budemo drugovi...moliiiim vas-pa ko jos veruje u to????
 
...zavisi,...mnogo zenki tvrdi pazar meni....zato se ii ne dryzim mnogo...valjda moj zivot,svestan svoje lepote i propasti...znam,sta treba...ali se dvoumim...Pa,mislim da....ja bih je gledao i tretirao kao qrvy ii nabio joj svog debelog u njena usta...jer,pazi...da ona nije bila svesna..??>..
moguce da zensko pogreshi,malo sam ja sada sadista ispao...

Vreme lechi sve.sve...nadji nesto zabavljaj se,pokushaj da ne razmisljash mnogo...zivi zivot...kako hoces,bol je moguce tezak,ali...bice bolje!..mora!...zlu mora doci kraj!!!
 
Matori,razmisli.Ako je volis(i ako znas da ona tebe voli),ti joj oprosti.Mozda je devojka bila zeljna nekih novih avantura i iskustava,mozda je htela malo sebi da da oduska.Razumi je.Ipak,ako te je prevarila jednom,i drugi ce put.A ako te voli,nece na to ni da pomisli.I nemoj da zuris nigde i donosis ishitrene odluke zbog kojih ces se kasnije kajati.Pozdrav.
 
Čak i da pokušate ponovo, odnosi među vama više nikada ne mogu biti kao pre. Besmisleno je početi sve to iz početka kad se dobro zna da je početak daleko odmakao i da se mnogo toga izdešavalo među vama. Ako te je prevarila jednom, šta ti daje garanciju da te neće prevariti opet? Bar si saznao kakva je. Ili da li ti možeš da daš čvrsto obećanje da, ako se tebi ukaže neka pogodna i bolja prilika, nećeš ti nju prevariti. A ako misliš da je ljubav međusobno varanje (ti nju, ona tebe), onda neka ti je sa srećom... Bolje bi bilo da kreneš napred i da se ne osvrćeš iza jer tebe čeka još mnogo toga u životu, a nju ostavi neka bude sa osobom koju voli... valjda će s njim biti srećna ako sa tobom nije. A da joj daš novu šansu, za mene je to samo gubljenje vremena koje bi ga inače koristio na mnogo bolji i drugačiji način.
 
luckyluzer:
Pisem na ovom forumu zato sto me niko ne zna!Imam problem sa devojkom . Prevarila me je !Kako .Ona je manekenka i otisla je navodno da radi neke revje u inostranstvu.Ja sam je ispratio na aerodrom kao da je sve ok. Bila je pet dana tamo culi smo se i opet kao da je sve ok. Moj problem se stvara tek kada se vratila . Sacekao sam je i dosli smo kuci . Dok se tusirala slucajno sam video aparat u torbi posto sam znao da ga nema ukljicio sam da vidim sta je na njemu. Nasao sam slike nekoga lika . Kasnijom pricom ispostavilo se da ga je ona upoznala na prethodom putovanju . Posto kada je odlazila , uzela je moj fon. u njemu sam nasao neki br na koji je slala poruke . Pozvao sam lika i sa njim popricao o svemu. Lik je inace Francuz. Naravno nije ni on imaoo pojma da ja postojim. Na kraju je rekao da ga ona vise ne interesuje . Ona sada trazi da joj sve oprostim , sto meni strasno tesko pada . Sa njom sam vec 5 godina i mnogo mi znaci . Hocu da skrenem ne znam sta da radim.............................
Ako je volis,oprosti joj... ;) ;)
 

Back
Top