Da li da ga prevarim?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
topmodelsica:
Da li da prevarim decka sa jednim malim iz komsiluka sa kojim to nece biti nista ozbiljno, samo malo seksa, mnogo mi se svidja taj decko ali samo fizicki? A sa deckom mojim Misom imam mnogo toga sto nas spaja i nikad nas nece rastaviti nesto kao sto je prevarica.

Da li bi ti da te momak prevari sa nekom malom iz komsiluka. Nista ozbiljno samo da se malo pojebu.
 
topmodelsica:
Da li da prevarim decka sa jednim malim iz komsiluka sa kojim to nece biti nista ozbiljno, samo malo seksa, mnogo mi se svidja taj decko ali samo fizicki? A sa deckom mojim Misom imam mnogo toga sto nas spaja i nikad nas nece rastaviti nesto kao sto je prevarica.
I sta bi na kraju? Mrzi me da citam sve
Mozes i samnom da ga prevarsi,ako jos nisi.

:D:D
 
topmodelsica:
Da li da prevarim decka sa jednim malim iz komsiluka sa kojim to nece biti nista ozbiljno, samo malo seksa, mnogo mi se svidja taj decko ali samo fizicki? A sa deckom mojim Misom imam mnogo toga sto nas spaja i nikad nas nece rastaviti nesto kao sto je prevarica.

ccccc ja bi te upucao da si mi riba i da zasnam ovako nesto :!:

Ipak pozzzz ;)
 
Ako vec razmisljas o drugom decku znaci da sadasnjeg ne volis dovoljno jer da ga zaista volis prevara ti ne bi ni padala na pamet.Zato bolje prvo prekini vezu pa tek onda budi sa komsijom ako mislis da je vredan toga.PREVARA je nedopustiva u vezi,to je kraj..............................
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top