Да ли ћемо заратити због Бресквице?

Za koju ste pesmu?


  • Ukupno glasova
    24

Гамбино

Veoma poznat
Poruka
14.549
Ауторска тема--------------------------------------------------------

https://www.danas.rs/kultura/pesma-za-evroviziju-2024-takmicari/



Breskvica - Gnezdo orlovo | Pesma za Evroviziju 2024.​


Песма је узбуркала балканско буре барута и изашла је из оквира музике и увелико подгрејава српски национализам и албански исламизам, односно њихову мржњу према Србима. Вероватно ће нас представљати на ЕВ.

Да ли је ово државни пројекат АВ или управо супротно, односно саботажа која је окренута против њега и његовог партнера Куртија.

Песма је добра у целини и нема неку конкуренцију, врло добар аранжман екипе која се потписује као Ivan Đurđević - Jhinsen, Miloš Stojković - Henny који су најзаслужнији за појаву ове песме.
 
Песма је добра у целини и нема неку конкуренцију, врло добар аранжман екипе која се потписује као Ivan Đurđević - Jhinsen, Miloš Stojković - Henny који су најзаслужнији за појаву ове песме.
Jbg, stvar ukusa. Meni je njesra (ne)opevano. Kad čujem ovaj nazalni autotune vokal trčim u klonju. 🙄
 
Jbg, stvar ukusa. Meni je njesra (ne)opevano. Kad čujem ovaj nazalni autotune vokal trčim u klonju. 🙄
Не волим ни ја Томпсона и Шкора, али ''Суде ми'' је одлична песма.

Хоћу да кажем да песма није лоша, јер нису претерали у форсирању фолк мотива, као и других турбо-фолк елеменанта које има поп музика широм света.

Иначе аутотујун је нaстао од voiceboxa који је настао у фанку, тако да и то се може користити са стилом, а не да се технологија злоупотребљава.

Трансфер блама је рецимо ова песма

 
Не волим ни ја Томпсона и Шкора, али ''Суде ми'' је одлична песма.

Хоћу да кажем да песма није лоша, јер нису претерали у форсирању фолк мотива, као и других турбо-фолк елеменанта које има поп музика широм света.

Иначе аутотујун је нaстао од voiceboxa који је настао у фанку, тако да и то се може користити са стилом, а не да се технологија злоупотребљава.

Трансфер блама је рецимо ова песма

Ne znam. Kao što rekoh, stvar ukusa. Meni je krš. Ali dobro, to je Evrovizija.
 
A kakve veze Albanci imaju sa ovom pesmom? Ne vidim nikakve reakcije...

Pa ova breskva velič VELIKO ALBANSKI ŠOVINIZAM
ti ORLOVI su zapravo ŠIFTARI
a mi srbi smo te CRNE PTICE
razbiraš sad?

ORAL JE ALBANSKI ZNAK A NE SRBSKI!
ona velika TATU ORLA i sina ORLIĆA!

naravno srbende to ne razbiraju
ŠTA NAM SE PODVALJUJE OVOM ORLOVSKOM PESMOM!

1706355484010.png
 
Pa ova breskva velič VELIKO ALBANSKI ŠOVINIZAM
ti ORLOVI su zapravo ŠIFTARI
a mi srbi smo te CRNE PTICE
razbiraš sad?

ORAL JE ALBANSKI ZNAK A NE SRBSKI!
ona velika TATU ORLA i sina ORLIĆA!

Pogledajte prilog 1489302
Ма ко их је%е. Сваки акт против исламске такозване државе Косово је добар. Све што нервира исламисте и вас левичаре је добро.

А песма као песма није 10/10, али бар није Милан Станковић и тако та типична турбо-поп-фолк сра#а.
 
Ауторска тема--------------------------------------------------------

https://www.danas.rs/kultura/pesma-za-evroviziju-2024-takmicari/



Breskvica - Gnezdo orlovo | Pesma za Evroviziju 2024.​


Песма је узбуркала балканско буре барута и изашла је из оквира музике и увелико подгрејава српски национализам и албански исламизам, односно њихову мржњу према Србима. Вероватно ће нас представљати на ЕВ.

Да ли је ово државни пројекат АВ или управо супротно, односно саботажа која је окренута против њега и његовог партнера Куртија.

Песма је добра у целини и нема неку конкуренцију, врло добар аранжман екипе која се потписује као Ivan Đurđević - Jhinsen, Miloš Stojković - Henny који су најзаслужнији за појаву ове песме.

I Konstrakta je izbacila svoju EUSong pesmu...po stilu... kopija prethodne...

...
 
A kakve veze Albanci imaju sa ovom pesmom? Ne vidim nikakve reakcije...

Орао и инструменти у песми , ваљда неке то асоцира на Албанце ..лол Албанци измислили орла ..али релано има у римама места и за Косово а да је то убачено био би вансериски хит ..
 
...и вас левичаре је добро.

?!
koje NAS levičare?
idi na programator da ti flešuju novi BIOS
jer si isprogramiran na MI/ONI mod
ti kad vidiš da je neko van tog moda
počneš da tiltuješ
Орао и инструменти у песми , ваљда неке то асоцира на Албанце ..лол Албанци измислили орла ..али релано има у римама места и за Косово а да је то убачено био би вансериски хит ..

meni je ova pesma naša ČISTA ŠIFTARIJA!
evo ubaci srbske reči u ovo i dobićeš ono na šta se srbadija prima!

 
Što više srbovanja to manje države Srbije na Kosovu. Još jedan spin da zamaskira predaju. :lol:

Mozes misliti koliko smo nisko pali...kad nam osoba tj pojava...zvana Breskvica... kao "brani" Kosovo...

Inace...njen ex decko takodje pojava....izvesni Vojaž...je sin telohranitelja od Djindjica...u trenutku atentata prisutnog...

Dakle kod nas se sve meša i eatrada i politika i istorija i rijaliti...sve moze....
Ludnica je kanda otkljucana...


...
 
Специјално онај део , Отићи ће црне птице биће ведро поново , може и да се веома лако , тј остављен је простор да се убаци Косово
Отићи ће црне птице биће наше Косово

Otići će AKO IH OTERAMO!
a ne ako KUKAMO i zapomažemo!

da se nešto desi samo od sebe!
ne biva to!
mora da se RADI
a ne da se ZAPOMAŽE KUKNJAVOM!
 

Otići će AKO IH OTERAMO!
a ne ako KUKAMO i zapomažemo!

da se nešto desi samo od sebe!
ne biva to!
mora da se RADI
a ne da se ZAPOMAŽE KUKNJAVOM!

Отићи ће када Руси уђу у Кијев , хватаће се за транспортере ..Нису нормални Албанци проблем него мафија која тамо влада а они ће да оду са Американцима , када се ови буду повукли
 
Отићи ће када Руси уђу у Кијев , хватаће се за транспортере ..Нису нормални Албанци проблем него мафија која тамо влада а они ће да оду са Американцима , када се ови буду повукли

Ne, već kad SRBI udju u PREKAZE...
ostavte se više TIH RUSA
nismo mi šiftari ili hrvati da prizivamo tudju pomoć!
 

Back
Top