Da li će Hrvati i Albanci ratovati protiv muslimana ???

E sad, boli ga ******... Pa što to ne napisa u uvodnom postu?....

Armija BiH je u Iraku...

Vidi ovu fotku, Srpski vojnik, kao armija BiH, ratuje u Iraku...

JUSUFphoto.jpg

Српска комопнента у армији измишљене БиХ....

Морам да те исправим...


А они су натерани..или отказ или у ирак, афганистан....
То је када си окупиран од нато смрадова
 
E jesi našla pokret! Dosad nisam ni čuo da postoje! :hahaha:

Ej,ljubo,pusti ti sad taj pokret i da li postoji ili ne....ali uopste nije smesno to sto ce Hrvati biti topovsko meso u NATO,a to je istina,istina je i da cete ginuti za Engleske i Americke interese a ne za svoje,istina je i da cete se i u Bosni zakaciti ponovo sa radikalnim muslimanima kad NATO udari na IRAN,istina je da ce to vrlo verovatno isprovocirati i teroristicke napade u samoj Hrvatskoj...istina je da to uopste nije tako smesno!
 
Српска комопнента у армији измишљене БиХ....

Морам да те исправим...

Srpska komponenta u Oruzanim Snagama BiH bi bio tacno naziv, ABiH vise ne postoji bas kao ni VRS.

А они су натерани..или отказ или у ирак, афганистан....
То је када си окупиран од нато смрадова

Lazes . Ide se iskljucivo dobrovoljno, a ko ne zeli ne mora da ide. Interes je osjetno veci od trazenog broja vojnika jer se dobro placa. Najtrazeniji su bili demineri.

Lik na slici je profesionalni vojnik - potpisao je ugovor i izvrsavace obaveze iz ugovora te dobivati platu za to, dakle kao u svakoj firmi.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Srpska komponenta u Oruzanim Snagama BiH bi bio tacno naziv, ABiH vise ne postoji bas kao ni VRS.

Lazes. Ide se iskljucivo dobrovoljno, a ko ne zeli ne mora da ide. Interes je osjetno veci od trazenog broja vojnika jer se dobro placa. Najtrazeniji su bili demineri.

Lik na slici je profesionalni vojnik - potpisao je ugovor i izvrsavace obaveze iz ugovora te dobivati platu za to, dakle kao u svakoj firmi.

Hије добровољно,. мухамедански официри све српске војнике а и хрватске малтретирају и терају на отказ..праве етнички чисту војску....и то је само мали део шта се ради у БиХ армији!
 
Poslednja izmena od moderatora:
Hије добровољно,. мухамедански официри све српске војнике а и хрватске малтретирају и терају на отказ..праве етнички чисту војску....и то је само мали део шта се ради у БиХ армији!

OS BiH se sastoje iz tri podjednako zastupljene komponente, bosnjacke, hrvatske i srpske.

Tvrdis da neko srpsku komponentu, inace lociranu u RS-u, maltretira i tjera na otkaz? :lol:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ej,ljubo,pusti ti sad taj pokret i da li postoji ili ne....ali uopste nije smesno to sto ce Hrvati biti topovsko meso u NATO,a to je istina,istina je i da cete ginuti za Engleske i Americke interese a ne za svoje,istina je i da cete se i u Bosni zakaciti ponovo sa radikalnim muslimanima kad NATO udari na IRAN,istina je da ce to vrlo verovatno isprovocirati i teroristicke napade u samoj Hrvatskoj...istina je da to uopste nije tako smesno!

Gledaj, stvar je u tome, da je vojska profesionalizirana. Pojedince još uvijek muči razmišljanje kako svi moraju u vojsku, pa ako zarati, mogu da pošalju u rat bilo koga.
To nije tako. Vojnički posao je takav da se u klopu NATO saveza obavlja po cijelom svijetu. I to ima svoju cijenu. Ako neko hoće ili mu je nužda da zaradi velike pare, postane vojnik i javlja se dobrovoljno da ide u, šta ja znam, Sjevernu Pripizdinu, da ga Talibani gađaju. Ako preživi, super, pun para! Ako ne preživi, a Bože moj! Bio je ionako dobrovoljac.
Štom se Bosne tiče i vrijeme je da se definira hrvatski entitet na bilo koji način, jer ovo jednostavno ne funkcionira.
Terorizam je svjetska pojava i učešće u NATO snagama u nekoj intervenciji nije povod za terorizam. Meta su praktično svi koji nisu muslimani!
Šta misliš, hoće li Srbija biti na meti terorista, ako pokuša silom vratiti Kosmet?

Globalna situacija nije smiješna, što se sigurnosti tiče, a sad se uyebala ova kriza, pa sve izgleda i gore nego što jeste.
 
OS BiH se sastoje iz tri podjednako zastupljene komponente, bosnjacke, hrvatske i srpske.

Tvrdis da neko srpsku komponentu, inace lociranu u RS-u, maltretira i tjera na otkaz? :lol:

Види се да немаш везе...национална структура припадника армије самозване БиХ није распоређена по државин(ентитетским) границама

Више имаш Срба у педерацији БиХ, него у РС...где су им комаданти мухамеданци и нешто мало крвата...док код нас у Западној Србији(Р.С) су команданти Срби, а припадници махом мухамеданци и крвати!
Мало се распитај о структури, немој да се проваљујеш!
 
Gledaj, stvar je u tome, da je vojska profesionalizirana. Pojedince još uvijek muči razmišljanje kako svi moraju u vojsku, pa ako zarati, mogu da pošalju u rat bilo koga.
To nije tako. Vojnički posao je takav da se u klopu NATO saveza obavlja po cijelom svijetu. I to ima svoju cijenu. Ako neko hoće ili mu je nužda da zaradi velike pare, postane vojnik i javlja se dobrovoljno da ide u, šta ja znam, Sjevernu Pripizdinu, da ga Talibani gađaju. Ako preživi, super, pun para! Ako ne preživi, a Bože moj! Bio je ionako dobrovoljac.
Štom se Bosne tiče i vrijeme je da se definira hrvatski entitet na bilo koji način, jer ovo jednostavno ne funkcionira.
Terorizam je svjetska pojava i učešće u NATO snagama u nekoj intervenciji nije povod za terorizam. Meta su praktično svi koji nisu muslimani!

Šta misliš, hoće li Srbija biti na meti terorista, ako pokuša silom vratiti Kosmet?

Globalna situacija nije smiješna, što se sigurnosti tiče, a sad se uyebala ova kriza, pa sve izgleda i gore nego što jeste.
Ovo prvo boldovano,.................
kakvi su to novi tonovi,koliko juce niste bili za hrvatski entitet u Bosni:eek:,
ili je to tipicna hrvatska politika,napadate Dodika za nacionalizam,

da bi vi zapoceli rat i ucarili od njega
Ovo drugo,................
terorizam,kakvim ga predstavljaju Amerikanci ne postoji,
oni su jedini teroristi,i vestacki izazivaju terorizam,
da bi ostvarili svoje ekonomske interese,
ali to je toliko puta prezvakano,
da je cudo da ljudi jos veruju u baba roge:roll:
I trece,Srbija nece biti na meti terorista,nego samo
na meti NATO terorista
 
Види се да немаш везе...национална структура припадника армије самозване БиХ није распоређена по државин(ентитетским) границама

Више имаш Срба у педерацији БиХ, него у РС...где су им комаданти мухамеданци и нешто мало крвата...док код нас у Западној Србији(Р.С) су команданти Срби, а припадници махом мухамеданци и крвати!
Мало се распитај о структури, немој да се проваљујеш!

E, ajde malo otidji vidi ima li me u Zavidovicima pa mi javi :lol: naravno da nije rasporedjena po entitetskim granicama, Tesla, stao je rat mada je tebi vidim zao, ali komanda 6. brigade koja je prakticno nasljednica VRS-a smjestena je u Banja Luci. I prije u JNA se sluzilo svugdje, i oficiri su se svako malo selili, pa sta sad kukas? :lol:

Kada bi sve u Bosni i Hercegovini funkcionisalo kao njene Oružane snage (OS), ta zemlja bi već bila ravnopravan partner punopravnim članicama evroatlantskih bezbednosnih sistema.

Clanak je inace preuzet sa Deutsche Welle.
 
Gledaj, stvar je u tome, da je vojska profesionalizirana. Pojedince još uvijek muči razmišljanje kako svi moraju u vojsku, pa ako zarati, mogu da pošalju u rat bilo koga.
To nije tako. Vojnički posao je takav da se u klopu NATO saveza obavlja po cijelom svijetu. I to ima svoju cijenu. Ako neko hoće ili mu je nužda da zaradi velike pare, postane vojnik i javlja se dobrovoljno da ide u, šta ja znam, Sjevernu Pripizdinu, da ga Talibani gađaju. Ako preživi, super, pun para! Ako ne preživi, a Bože moj! Bio je ionako dobrovoljac.
Štom se Bosne tiče i vrijeme je da se definira hrvatski entitet na bilo koji način, jer ovo jednostavno ne funkcionira.
Terorizam je svjetska pojava i učešće u NATO snagama u nekoj intervenciji nije povod za terorizam. Meta su praktično svi koji nisu muslimani!
Šta misliš, hoće li Srbija biti na meti terorista, ako pokuša silom vratiti Kosmet?

Globalna situacija nije smiješna, što se sigurnosti tiče, a sad se uyebala ova kriza, pa sve izgleda i gore nego što jeste.

Da,idu dobrovoljci dok ih ima a kad ih nema dovoljno idu i nedobrovoljci...sila boga ne moli i ne pita jel hoces ili neces,a velika vecina hrvatskih profesionalnih vojnika se odlucila za taj poziv ne samo zbog plate vec i zbog ljubavi prema domovini i boli ih uvo za Engleske i Americke interese!Sto se tice hrvatskog entiteta u BIH tu se slazem sa tobom,posteno bi bilo da i Hrvati tamo imaju svoj entitet!
A ova kriza nije ni slucajna ni bez razloga izazvana bas sada,izazvali su je oni koji imaju novac(znaci i moc),a sta se valja iza brda saznacemo uskoro ali za sirotinju i male narode dobro biti nece!
 
E, ajde malo otidji vidi ima li me u Zavidovicima pa mi javi :lol: naravno da nije rasporedjena po entitetskim granicama, Tesla, stao je rat mada je tebi vidim zao, ali komanda 6. brigade koja je prakticno nasljednica VRS-a smjestena je u Banja Luci. I prije u JNA se sluzilo svugdje, i oficiri su se svako malo selili, pa sta sad kukas? :lol:

Kada bi sve u Bosni i Hercegovini funkcionisalo kao njene Oružane snage (OS), ta zemlja bi već bila ravnopravan partner punopravnim članicama evroatlantskih bezbednosnih sistema.

Clanak je inace preuzet sa Deutsche Welle.

Ma da,cim Deutsche Welle to napise onda je sigurno da je to tako,covece ne zanosi se bre kakva crna armija BIH...postojace samo do prve petarde i odmah ce se raspasti bas kao i petarda!
 
E, ajde malo otidji vidi ima li me u Zavidovicima pa mi javi :lol: naravno da nije rasporedjena po entitetskim granicama, Tesla, stao je rat mada je tebi vidim zao, ali komanda 6. brigade koja je prakticno nasljednica VRS-a smjestena je u Banja Luci. I prije u JNA se sluzilo svugdje, i oficiri su se svako malo selili, pa sta sad kukas? :lol:

Kada bi sve u Bosni i Hercegovini funkcionisalo kao njene Oružane snage (OS), ta zemlja bi već bila ravnopravan partner punopravnim članicama evroatlantskih bezbednosnih sistema.

Clanak je inace preuzet sa Deutsche Welle.

Ти не читаш шта пишем.....нисам спомињао команду бисере..него официре, подофицире и обичне војнике...опружане снаге су у таквом расулу...да је боље да их укину, него да нас срамоте!

О толернацији у БиХ!

Судија Суда БиХ слао Србе у логоре
Datum: 01.04.2009 23:00
Autor: Кристина Ћирковић
БРAТУНAЦ - Радојка Пандуревић из Братунца, која је у бошњачком логору "Силос" у Тарчину мучена 1.339 дана, упозорила је да за преживјеле логораше "нема правде у Суду БиХ све док је буду дијелиле судије, попут Даворина Јукића".

Она тврди да је Јукић, у октобру 1994. године, узео изјаве од ње и још троје заробљених српских цивила, те да су им послије тога издавана рјешења о продужењу притвора, све до краја августа 1995. године. У логору је остала до 26. јануара 1996. године.

Радојка Пандуревић у "Силосу" је била на основу рјешења Даворина Јукића који ју је теретио "за оружану побуну против државе Босне и Херцеговине, у периоду од априла 1991. до априла 1992. године".

- У другом рјешењу оптужена сам да сам дјеловала као припадник Војске РС, иако сам ухапшена 28. маја 1992. године са осталим цивилима - рекла је она.

Пандуревићева каже да јој је прије неколико дана позлило у Суду БиХ, гдје је ишла као свједок, јер се уплашила да ће срести Јукића.

- У овом процесу, гдје сам жртва, нико ме још из Суда БиХ није позвао да свједочим иако сам неколико пута давала изјаве хашким истражитељима, МУП-у РС, SIPA, Комитету за ратне злочине у Београду и многим другим. Јасно је да се предмет "Силос" смишљено држи у ладици Тужилаштва и Суда БиХ док не умру и злочинци и жртве - казала је она.

Пандуревићева је подсјетила да је један од злочинаца већ умро, а да није одговарао за злочин.

- Умро је Рефик Туфо, идејни творац "Силоса". Од посљедица мучења и пребијања умро је велики број жртава злочина у "Силосу", али очито да истрага чека да умре и посљедњи од 600 заточеника - наглашава Пандуревићева.

Биографија
- Како да вјерујемо да ће Суд БиХ извести пред лице правде одговорне за оснивање логора "Силос", убиства и мучења Срба у њему, када знамо да је Даворину Јукићу, који је као судија радио од 1992. до 1995. године у Окружном војном суду, омогућено да, поново као судија, учествује у процесу доказивања ратних злочина над заточеним Србима - каже Пандуревићева.

http://www.glassrpske.com/vijest/2/novosti/20000/cir/Sudija-Suda-BiH-slao-Srbe-u-logore.html
 
Ти не читаш шта пишем.....нисам спомињао команду бисере..него официре, подофицире и обичне војнике...опружане снаге су у таквом расулу...да је боље да их укину, него да нас срамоте!

Budzet bi mogao biti veci, slazem se, ali daleko od toga da su OS u rasulu.

Mene ne sramote, mozda tebe - ali to je vise do tebe nego do njih. ;)
 
Budzet bi mogao biti veci, slazem se, ali daleko od toga da su OS u rasulu.

Mene ne sramote, mozda tebe - ali to je vise do tebe nego do njih. ;)

Вау....

Ајд сада пробај нормално да размишљаш...
"БиХ" војска :rotf::rotf: неће реаговати у случају...

Да рватска нападне БиХ...јер крватска компонента ће им се придружи!
Да турска нападне..јер ће мухамеданци да им се придруже...
Да Србија или Русија нападну..јер ће Срби да им се придруже...

То је једина директна опасност за "БиХ" ..

Једино што је остало..јесте могућност да БиХ :rotf::rotf: армије буду америчко и нато месо у ратовима по свету...
Јел ти као нормална особа можеш да подржиш тај концепт..да мухамеданци из БиХ :rotf: армије иду да убијају своје по ираку и афганистану..сутра ирану!

Па дај човече мало озбиљности!

30.gif
 
Lik prica o potencijalnom napadu Turske i Rusije na BiH i onda poziva na ozbiljost? :eek:
Sinko, tebi nema izlaska ovog vikenda. Stanje ti se skroz pogorsalo. :lol:

Ја причам за разлику од тебе..не дневно политичка дешавања..већ пројекције у наредних 50 година...
Сада што си ти превише туп да сконташ...а уз то ниси одговорио на питање о евентуалном сукобу са Србијом и крватима...него прелазиш на оно баш-чаршијско јалијашења које је својствено само вама мухамеданцима..неписменима...то је трећи пар опанака!
 
Ја причам за разлику од тебе..не дневно политичка дешавања..већ пројекције у наредних 50 година...
Сада што си ти превише туп да сконташ...а уз то ниси одговорио на питање о евентуалном сукобу са Србијом и крватима...него прелазиш на оно баш-чаршијско јалијашења које је својствено само вама мухамеданцима..неписменима...то је трећи пар опанака!

Eventualni sukobi sa Srbijom i Hrvatskom takodje postoje samo u tvojoj glavi, ali ubijedjen sam da tu ima jos raznoraznih sukoba. :lol:


Cuj ono prica "projekcije u narednih 50 godina" :mrgreen: :mrgreen: Opusti se, smiri se, bice sve u redu.... disi....
 
Eventualni sukobi sa Srbijom i Hrvatskom takodje postoje samo u tvojoj glavi, ali ubijedjen sam da tu ima jos raznoraznih sukoba. :lol:


Cuj ono prica "projekcije u narednih 50 godina" :mrgreen: :mrgreen: Opusti se, smiri se, bice sve u redu.... disi....

Slažem se,niko u Fed.BiH nije ,valjda ,toliko glup pa da ne vidi
da bi bilo koji sukob sa susednom zemljom razhebo BiH
i spolja i iznutra....:eek:
 

Back
Top