Da li Bog zna šta je seks?

Fox Tv Popcorn GIF by The Four
 
Stari Zavet 1.26. po tom rece Bog "hajde da nacinimo coveka po svom oblicju kao sto smo mi"
Adam je imao oci, usi, nos, glavu, kosu, noge, ruke, zube, jezik, organe koji su povezani sa funkcijama ovih spoljnih delova tela,..........djoku, jajca.........
E sad, stace Adamu djoka i jajca ako je bio sam u raju ? U redu, djoka mu treba da sora, al stace mu jajca ?
A onda, videvsi bog da se Adam dosadjuje, bi mu zao te mu dade drugaricu, Evu.........ocigledno da prazni jajca a ne da se druzi sa njom.
Znaci, bogu su bile poznate sve funkcije Adamove jos od samog Adamovog stvaranja.........ili, imao je jajca a da bogu , u trenutku stvaranja Adama, nije palo na pamet za sta ce Adam da upotrebi jajca........sto je tesko uverljivo. Tek kasnije, bog se "setio" kako da Adam"upotrebljava" jajca stvorivsi mu Evu.

Mislim, van pameti je uopste poceti razmisljati o toj najvecoj gluposti ljudskog roda, zvanoj BIBLIJA. Ovake gluposti tesko mozemo objasniti i deci iz vrtica a kamoli odrasloj osobi.....i jos, zamislite, akademiku.
 
pitanje na koje ne smete da odgovorite,raskoš u licemerju.
naravno da je bitno
recimo kad praviš novi život i čovek dok stvara taj novi život on uživa, da li sveznajući zna kakav je to užitak?
Može li Onaj ko je načinio čoveka i ženu ne znati sve čari i tajne njihovog tela?

Pa On je te čari i stvorio. Svaki senzor, svaku tvoju ćeliju...e sve drugo što i ne znaš da imaš...
 
ti stvoriš baklavu i nikad je ne probaš, kako ćeš mi opisati kako je ukusna?
Negiraš Svemoć i Sveznanje Boga?!

Nismo mi bogovi pa da sve znamo niti možemo znati...

Ali sigurno znamo da je Bog najveći mikrobiolog i milionima kilometara iznad najvećeg mozga u toj oblasti...
On ti je čula dao, On i zna kako ta čula rade bolje od tebe 100 puta...Ti uživaš, zato što On tako hoće i tu se tvoja priča završava...
 
Negiraš Svemoć i Sveznanje Boga?!

Nismo mi bogovi pa da sve znamo niti možemo znati...

Ali sigurno znamo da je Bog najveći mikrobiolog i milionima kilometara iznad najvećeg mozga u toj oblasti...
On ti je čula dao, On i zna kako ta čula rade bolje od tebe 100 puta...Ti uživaš, zato što On tako hoće i tu se tvoja priča završava...
drugi put

ti stvoriš baklavu i nikad je ne probaš, kako ćeš mi opisati kako je ukusna?
 
pusti prepečenog
da li bog uopšte zna kakav je to osećaj ?
Da li čovek uopšte zna kakav to osećaj može biti?
https://forum.krstarica.com/threads/do-orgazma-i-dalje.964528/post-46164732

Nedualni orgazam je stanje jedinstva sa svim što postoji, dostizanje Apsoluta, nivoa
Duha. Izlazi se iz okvira vremena, ulazi su u beskonačnost. Metaforično rečeno, to je
vođenje ljubavi sa celim univerzumom. Više je dugotrajno stanje svesti nego trenutni
doživljaj. Karakteriše ga svesno jedinstvo sa celom prirodom, spokojstvo i ojsećaj
blaženstva. Dvojstvo se ukida, seksualnost kao privlačenje dva odvojena tela se ukida
i ulazi se u nedulano postojanje. Ovaj najviši oblik orgazma većini ljudi je potpuno
nepoznat.

To bi bio nivo svesti Boga. Sve ispod toga za njega nije nepoznato, nego bi bio pad.
 
obiđeš
a pošto mi ne znamo kakav je bog onda pričaš iz svoje perspektive DA LI BOG

Ma meni je više smešno to što ima plejada ljudi ovde koji očigledno nisu verujući preterano, pa onda otvaraju teme sa namerom da se tokom diskusije dovede do toga Bog ne zna, Bog nije pravedan, Bog je ovo ili ono ili da se pobija njegovo postojanje ili šta god.

Nisam ni ja neki vernik, ne tangira me puno diskusija na ovu temu, ali verujuće ljude nećeš prevesti na drugu stranu jer njima vera i počiva na načelima "ne moramo videti ili znati da bi verovali" zato se i zove vera, dok ove druge svakako ne zanima i ne veruju.
 

Back
Top