Da li Bog odobrava seks?

srebro:
PLESsitnihDEMONA:
exyu01:
Koliko uopšte mesta ima za Boga u ljubavi među polovima? Trebaju mi odgovori na tu temu jer nedostaju na mom sajtu http://exyu.hollosite.com/
Hvala!
I Bog rece: "yebite se to nije sramota,bez yebanja nema ni zivota"... eto!
Jel to bog objavio u medijima ili ti se ipak poneki put javio? :lol:
:lol: Ma nije mi se javio,ja sam ga zvao ali se niko nije javljao na telefon,valjda nije bio kuci,sta li?E posle ja imao konferenciju za stampu pa sam ja to procitao, sad neki dan u novinama. :lol:
 
srebro:
Kako bog može nešto da odobrava ili ne odobrava kad ne postoji? Bog je obična laž koju su smislili vladajući slojevi da bi držali potčinjeni narod u strahu i pokornosti.

Svi smo po rođenju imitatori bez mnogo kreativnosti. Tako naučimo i da govorimo i hodamo, ne proučavajući lingvistiku i mehaniku. Zato nije sramota nasesti na frazu "Boga su izmislili ..." koja, gle, sadrži i dokaz ("zato da bi držali u strahu").
Ono što nas razlikuje je da neki od nas ponekad rasuđuju, a drugi krenu da poučavaju druge o nečemu što sami nisu proverili.
Svaka čast onima koji jesu pozvali Boga da odgovori da bi proverili šta će da se desi pre nego što krenu da tvrde da ne odgovara. Štos je u ovome: glas sa neba nisu čuli!

Pa kako sam ja onda vernik?
Svi jesu dobili odgovor i priliku da "čuju." Bog ne koristi verbalni govor nego govori kroz savest, instinkte, ideje i snove. Na moj "telefonski poziv" Bogu ja sam dobio odgovor, i dobijam ga svaki put. Naravno ne uvek odmah, i ne uvek kad bih ja to hteo.

Meni to daje pravo da se oglasim kad me niko ne pita i kažem da Boga ima. Zato što od te informacije čovek može da ima samo koristi, jer imali smo sreće da je Bog koji postoji jedna dobra osoba.

Kojim pravom ti poučavaš? (Ozbiljno, zanima me odgovor, ako ga ima)

Ono što poučavaš je širenje komunističke propagande. Čisto nasleđe iz Titove vladavine. Političko jednoumlje je prevaziđeno, ali versko izgleda nije :)

Hej, izvini Srebro, nije ovo ništa lično, ti si samo bio prvi koji je pomenuo stvar koja kad-tad nažalost naiđe. "Moglo se to i meni desiti."
I jeste mi se dešavalo, i ne daj se uvrediti, ali ja sam kao ti malo više pričao o Bogu nego što je bilo logično dok sam se smatrao ateistom. To je bio ustvari podsvesno inicirani način da posegnem za raspravom i odgovorima. Nisam se mirio sa nejasnom pozicijom. Nisam se mirio ni sa tim što Bog ćuti. Provocirao sam da me pukne gromom . Bio sam ljut što ne govori kako ja hoću da čujem.

A odgovor je taj da me nije ubio, što svako može(teoretski), nego me je od protivnika pretvorio u pristalicu.

Zaključak. Pošto si i ti nemiran, a ima zapis u bibliji o tome kako je sveti Pavle isto bio progonitelj crkve pa je postao apostol, verujem da ima nade za takve kao što smo ti i ja. Teško mlakima, onima što se drže druge fraze: "nešto postoji." Priznaju da su svesni toga, a ne posežu da istraže do kraja. E, pa kukavičluk mrze i ljudi i Bog, i za takve nisam optimista.
(To su oni što se boje zubara, umesto da se boje višednevnog bola i posledica kad kod njega ne odu.)

PS

Evo šta mi je sada Bog rekao. Priznaćeš da je mala verovatnoća da sam smislim ovo, pa još tako brzo. Ali jeste original, i ide na sajt čim stignem da postavim.

-početak-

Na mom televizoru je samo sneg, jasno je da pink ne postoji. Oni što kažu da su ga videli imali su halucinaciju. Ti zaluđenici inače su prilično brojni. Čak u većini. Išao sam toliko daleko da sam kupio antenu, i opet, naravno, ništa (ustvari postoji sad neki program ali ni ne liči na pink). Sad mi taj isti lik kaže da treba i da podesim frekvenciju. Nisam ja naivan, više mu ništa ne verujem. Pink su izmislili monopolisti da bi uzeli pare od onih koji plaćaju reklame. Isto kao što su turističke agencije izmislile vazduh. Ako postoji, zašto ga niko nikad nije video, ili bar napipao?? Smešni su. A tužno je što postoji toliko onih koji ipak veruju da vazduh postoji. To nikad neću shvatiti :(

-kraj-
 
Sramota nasesti na frazu "Boga su izmislili ljudi"? :lol: :lol:

Pa, dobro jutro da su ga izmislili ljudi. Najlakši način da držiš stado ovaca na okupu. Nema zapitkivanja, nema prigovora - umni totalitarizam.

A, paralele sa postojanjem drugih "nevidljivih" stvari su mi najjače. :lol: Mora da ih kupite iz literature za osnovce. :roll:

Nego, da ostanemo pri temi. Po postupcima sveštenih lica, može se jedino zaključiti da je seks potpuno ok. Naravno, analni seks sa mladim dečacima. Toliko ga ima da je, po svoj prilici, savršeno u skladu sa Biblijom. Sad, ne znam da li su ok i ass2mouth akcija i slične egzibicije.... :P :roll:
 
Groucho_Marx:
exyu01:
Koliko uopšte mesta ima za Boga u ljubavi među polovima? Trebaju mi odgovori na tu temu jer nedostaju na mom sajtu http://exyu.hollosite.com/
Hvala!

Ako te ovo stvarno zanima, imas dobar link kojeg sam nasao na LJiS-u, postovan je proletos...
http://www.sexygod.cjb.net/
i narocito
http://www.unsale.com.tw/star/gazers/godofsex/whysex.htm
Pretpostavljam da je sajt postavila neka od otcepljenih crkvi, ali svejedno, prica je zanimljiva i moze jako da koristi hriscaninu koji je ionako prepun grize savesti i zbog sexa i zbog gomile drugih stvari...

C,c,c...jadan mali ubogi hriscanin...Pa, kad je tako prepun griznje savesti sto ga upraznjava? :roll:
 
Šesti dan učini Bog te iziđe iz zemlje zverinje, svako po svojemu rodu. Tada reče Bog: "Daj da načinimo čoveka, koji će biti u obliku kao i mi, i biti gospodar nad ribama u moru i nad svima ticama i nad zverinjem i nad svom zemljom." I Bog stvori čoveka po svojemu obličju. Ali stvori samo jednoga čoveka i jednu ženu, pa ih blagoslovi i reče im: "Yebite se i množite se, napunite zemlju i vladajte njome!" Tako bi šesti dan; i Bog pogleda sve što je stvorio, i gle - sve bejaše vrlo dobro.


narocito ja
 
iluzionista:
jagodica:
pa ne odobrava, a nije ni da odobrava, samo ti kazhe sta on misli da je dobro za coveka
a ti birash

A kako ti to kaze? :lol:

hm postavke crkve ili kako se zove...svete tajne. pa brak
blud je greh, a blud je sex kad nije u braku
tako kaze postavka.
ovo pishe. o losim stranama crkve - ok, ali koliko stvarno znas o tome :I u manastirima je obichno prijatno..a i to su crkve.
drugo su popovi..i njih ima raznih
ne treba da gledash njih nego sebe i da ti radish ispravno itd. ti en radis zbog popa, nego zbog sebe i veze sa ??? bogom a pop je tu pomoc i hm posrednik i ti birash svog.
mada. kada je to donosheno ljudi su krace ziveli i ranije stupali u brak pa mozhemo na to da se vadimo mada ja znam zene koje verovatno tako zive i nisu loshe ribe.
nekom to treba nekom ne, mislim da je crkva pasivna...ne deluje, nego mnogo pricha
 

Back
Top