Да ли би шпијунирали за своју земљу?

Да ли би шпијунирали за добробит своје земље Србије

  • да

  • не

  • Нисам способан

  • можда


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Не само карактерне него свеопште вредности и наравно да им је пре свега подстрек љубав према својој земљи!

Ne znam kako da objasnim, nacrtam, da to vishe ne postoji. Postoji podstek ljubavi prema politickim partijama koje su u vlasti, ali to opet nije zemlja.

Nasha zemlja kao zemlja je dobra... lepa, bogata, gostoljubiva... za nju bih pre 50ak godina i ja shpijunirao... besplatno, no frkenzi`.

Al' je drzava ogavna. Nebitno ko je na vlasti. Sve ogavniji od ogavnijeg. I iskvarili su narod kreirajuci sistem u kome su agresivnost i nacionalizam proglasheni za najbolje covekove osobine..

Za takvu drzavu, ne da ne bih shpijunirao, nego gledam da pobegnem shto dalje odavde, i zivim normalnim zivotom koji jedan mlad covek zasluzhuje.
 
Наравно да не може свако да буде агент,шпијун ..то зависи од његовог интелекта ,способности

Ми овде говоримо о људима који имају надпросечан кофицијент интелигенције

Da, svi vi imate naprosecan IQ!:lol:
 
Ne znam kako da objasnim, nacrtam, da to vishe ne postoji. Postoji podstek ljubavi prema politickim partijama koje su u vlasti, ali to opet nije zemlja.

Nasha zemlja kao zemlja je dobra... lepa, bogata, gostoljubiva... za nju bih pre 50ak godina i ja shpijunirao... besplatno, no frkenzi`.

Al' je drzava ogavna. Nebitno ko je na vlasti. Sve ogavniji od ogavnijeg. I iskvarili su narod kreirajuci sistem u kome su agresivnost i nacionalizam proglasheni za najbolje covekove osobine..

Za takvu drzavu, ne da ne bih shpijunirao, nego gledam da pobegnem shto dalje odavde, i zivim normalnim zivotom koji jedan mlad covek zasluzhuje.

МОжда зато и пропада јер су сви дигли руке од ње!
Али мораш да је волиш
 
Placeni... hm :think:
Spijuni na ovim prostorima obicno rado besplatno samo u situacijama kada izrazito mrze nekoga na primjer brata, sestru, rodjaka... i onda serviraju gomile neistina, polu-istina i slicno o toj osobi

To je malo bolesno, zar ne?:think:

Ja ne znam iz kog si ti filma ali neigramo u istom to je očigledno.
...na žalost od dolaska Miloševića na vlast pa do današnjeg dana mi nemamo dobru obaveštajnu službu što je žalosno...kome je to u interesu može se samo predpostaviti...to o čemu ti pričaš su kokošarska posla i nemaju veze sa onim što je pitano u temi a tema je ipak o ljudima koji rade u interesu svoje države i njene bezbednosti.;)
 
'ајде да видимо јел' можеш да замениш Ану?
http://www.intelligencetest.com/

Ја сам свој давно урадила!

Није Ана једина !

У Југославији за време њеног уништења било је на хиљаде тајних агента и шпијуна
из западних земаља.Она је пример како се једна земља може подсреством шпијуна уништити.
 
Ja ne znam iz kog si ti filma ali neigramo u istom to je očigledno.
...na žalost od dolaska Miloševića na vlast pa do današnjeg dana mi nemamo dobru obaveštajnu službu što je žalosno...kome je to u interesu može se samo predpostaviti...to o čemu ti pričaš su kokošarska posla i nemaju veze sa onim što je pitano u temi a tema je ipak o ljudima koji rade u interesu svoje države i njene bezbednosti.;)

Kakva je to spijunska sluzba kas svakog spijuna moze kupiti svaka kokoska za 100 eura? :think:

Ovo "kokoska" protumaci na najbolji nacin :bye:
 
На пример СССР,Русија ,Југославија њене службе никада нису радиле на уништењу неке земље него на томе да своју заштите!

Док су службе УСА и осталих западњака искључиво радиле на уништењу осталих земаља.
Постављање својих људи на високе функције да би утицали на политику једне земље .

Оно за шта се данас окривљују руски шпијуну такво нешто управо ради Америка и то у Србији!
 
А пре свега људи који воле своју земљу изнад свега,изнад самог себе!

Ljudi vole zemlju?!?!?! Ljudi vole zemlju?!?!?! Ljudi vole zemlju?!?!?!

Prvi put cujem da neko ima ljubav prema zemlji!. Pojasni mi to...obraza ti.
Cus... "voli zemlju"

Razumijem ljubav prema svome bliznjem, ljubav prema stvarima, novcu... ali da neko voli zemlju to mi je nepoznato.
 
Ljudi vole zemlju?!?!?! Ljudi vole zemlju?!?!?! Ljudi vole zemlju?!?!?!

Prvi put cujem da neko ima ljubav prema zemlji!. Pojasni mi to...obraza ti.
Cus... "voli zemlju"

Razumijem ljubav prema svome bliznjem, ljubav prema stvarima, novcu... ali da neko voli zemlju to mi je nepoznato.

Како да ти објасним када не разумеш љубав према отаџбини,према својој земљи!

Ако ти не разумеш ја не могу да ти објасним!
 
На пример СССР,Русија ,Југославија њене службе никада нису радиле на уништењу неке земље него на томе да своју заштите!
Ниси вечерала...под хитно иди и уништи фрижидер осим ако не пишеш из неког Стаљиновог гулага.:eek:
 

Back
Top