da li bi se kresnuli s nekim sa neta

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
imao sam akcije sa jednom ribom koju sam nagazio na netu,preko nekog od onih sajtova,ono...onako,cak sam bio i u vezi sa jednom ribom koju sam re-upoznao preko mesingera nekog,jer kada smo se posle metar dana dopisivanja culi telefonom,izvalili smo posle 10 min. da se poznajemo,t.j da smo se upoznali 2 god. pre toga(tadasnja najbolja drugarica,tadasnje ribe od mog ortaka,nismo se vidjali ali smo se upoznali,zaboravio sam i kako izgleda),toliko o iskrenosti on line,a i o tome koliko malo bitnih stvari moze da se prenese preko tastature u odnosu na razgovor..
a sa ovog 4uma nisam imao nista konkretno ni sa kim...mada nikad ne reci nikad :P
ali sigurno ne bih jeebao nijednu od ovih naduvenois3povanihgistrorezidentbabadevojackih kuchki sa ljis-a
imenovao bi ih,ali im ne pamtim nikove
c015.gif


i tako...
f015.gif
 
el_guapo:
da li bi ste se kresnuli sa nekim koga ste upoznali preko neta, na pr. na ovom forumu? ako neko vec jeste neka opise svoje iskustvo! hvala
Ma ovde svaki dan padne neko pod-jebavanje....za-jebavanje......od-jebavanje....******* u zdrav mozak.....vatanje...privatavanje.....torbanje (sa gajbom piva na leđima i bez)....a ponekad se provuče i neka švaleracija....
Pa...malo li je?!!! :roll:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top