Da je Tito bio gej, danas bi ga svi voleli!

Ma to pridrzava snajku da ne padne :mrgreen:

A umeo je Marsal i sa meckama :mrgreen:


786529_tito-in-medved.jpg

to je ružna slika..ne volim ubice zivotinja..:sad2:..
 
Sećanje na Dan mladosti, Titov unuk je iskoristio za reklamiranje svoje neregistrovane komunističke partije. On je upozorio da je uslov za ulazak u EU da se svi deklarišemo kao homoseksulaci.

- Mit o Titu sve više raste. Mnogi pokušavaju da ga prikažu kao lošeg čoveka i ženskaroša. Ali to je normalno, da je voleo muškarce verovatno bi danas bio popularan... Danas nas teraju da uđemo u Evropu, a uslov za to je da budemo gej populacija. Pogledate u kojim su sve strukturama pedofili - u školama i u crkvi - oni koji treba da vaspitavaju našu decu. Mi nemamo ništa protiv gej populacije, oni imaju mogućnosti za svoje krugove, ovo-ono, ali nemojmo dozvoliti da nam to rade na ulici, da oni vaspitavaju našu decu... Za mene su gej svi oni, ako mušarac voli muškraca, žena ženu, žena devojčicu, muškarac muškarčića - „objasnio" je Broz pred oko hiljadu okupljenih građana, koji su ovo izglaganje pozdravili skadiranjem i aplauzom.

Broz se potom osvrnuo i na aktuelnu političku scenu u Srbiji.

http://pressonline.rs/sr/vesti/vest...je+Tito+bio+gej,+danas+bi+ga+svi+voleli!.html


ja licno Tita dozivljavam kao hrvata . da je Bio Srbin , danas bi ga Srbi voleli . al posto je bio Hrvat , samo jedna vrsta Srba moze da ga voli . Ma obozrav . pak , nadam se , ne i vecina .

Doduse , kd nas to nije nikakva novost . Posle oslobadjanja od Otomanske imperiuje , postojali su Srbi , koji su buili Turkofilio . Na srecu , nestali su , isto kao sto ce nestati Titoisti i Jugonostalgicari .
 
ja licno Tita dozivljavam kao hrvata . da je Bio Srbin , danas bi ga Srbi voleli . al posto je bio Hrvat , samo jedna vrsta Srba moze da ga voli . Ma obozrav . pak , nadam se , ne i vecina .

Doduse , kd nas to nije nikakva novost . Posle oslobadjanja od Otomanske imperiuje , postojali su Srbi , koji su buili Turkofilio . Na srecu , nestali su , isto kao sto ce nestati Titoisti i Jugonostalgicari .

Ko kaže da ga Srbi ne vole!?

Zamisli da se danas pojavi na izborima, pobedio bi...
 
Sećanje na Dan mladosti, Titov unuk je iskoristio za reklamiranje svoje neregistrovane komunističke partije. On je upozorio da je uslov za ulazak u EU da se svi deklarišemo kao homoseksulaci.

- Mit o Titu sve više raste. Mnogi pokušavaju da ga prikažu kao lošeg čoveka i ženskaroša. Ali to je normalno, da je voleo muškarce verovatno bi danas bio popularan... Danas nas teraju da uđemo u Evropu, a uslov za to je da budemo gej populacija. Pogledate u kojim su sve strukturama pedofili - u školama i u crkvi - oni koji treba da vaspitavaju našu decu. Mi nemamo ništa protiv gej populacije, oni imaju mogućnosti za svoje krugove, ovo-ono, ali nemojmo dozvoliti da nam to rade na ulici, da oni vaspitavaju našu decu... Za mene su gej svi oni, ako mušarac voli muškraca, žena ženu, žena devojčicu, muškarac muškarčića - „objasnio" je Broz pred oko hiljadu okupljenih građana, koji su ovo izglaganje pozdravili skadiranjem i aplauzom.

Broz se potom osvrnuo i na aktuelnu političku scenu u Srbiji.

http://pressonline.rs/sr/vesti/vest...je+Tito+bio+gej,+danas+bi+ga+svi+voleli!.html

Haha, kakvo umobolništvo. Genetika, nije on kriv.


Ko reče za ankete na Politici.
Ova prva se namestila, da li je Tito bio zločinac 88 Da : 44 Ne
http://forum.krstarica.com/threads/320654
 
Konstantine, Slovenci nisu dobar primer.

Njih je jako malo i Austrijanci i Nemci ih lako nose na grbaci, dajuci im privilegovan polozaj.

Nemoj me zezati idiotskim argumentima.

A nas ima ko kineza.

A Austriske firme ne ulaze u Srbiju, ili si bio ikad u Srbiji zadnjih deset dana Erste Bank i Raiffeisen na svakom cosku.

Moje razocarenje u ovaj narod svakog dana raste.

A titova ekonomska politika je bila dobra dok je mogo da igra na kartu neutralnog za vreme hladnog rata.
 
Sećanje na Dan mladosti, Titov unuk je iskoristio za reklamiranje svoje neregistrovane komunističke partije. On je upozorio da je uslov za ulazak u EU da se svi deklarišemo kao homoseksulaci.

- Mit o Titu sve više raste. Mnogi pokušavaju da ga prikažu kao lošeg čoveka i ženskaroša. Ali to je normalno, da je voleo muškarce verovatno bi danas bio popularan... Danas nas teraju da uđemo u Evropu, a uslov za to je da budemo gej populacija. Pogledate u kojim su sve strukturama pedofili - u školama i u crkvi - oni koji treba da vaspitavaju našu decu. Mi nemamo ništa protiv gej populacije, oni imaju mogućnosti za svoje krugove, ovo-ono, ali nemojmo dozvoliti da nam to rade na ulici, da oni vaspitavaju našu decu... Za mene su gej svi oni, ako mušarac voli muškraca, žena ženu, žena devojčicu, muškarac muškarčića - „objasnio" je Broz pred oko hiljadu okupljenih građana, koji su ovo izglaganje pozdravili skadiranjem i aplauzom.

Broz se potom osvrnuo i na aktuelnu političku scenu u Srbiji.

http://pressonline.rs/sr/vesti/vesti_dana/story/118983/Da+je+Tito+bio+gej,+danas+bi+ga+svi+voleli!.html

Ti si brale sludjen Titovim Jajcetom...
Bas te fascinira AV-NOJ
 
Dodaj jedno R posle G i dobijaš Grej...Mislim da je Titova slava i snaga ''Vizije'' bila baš kao portret čuvenog Dorijana...On Tito je uvek bio ''lep i mlad'' ,a slika Jugoslavija je sve više i više propadala,i sad kad je sve na samom dnu legenda o njemu blješti kao ''Sunce'',možda i najjače u poslednjih 60 godina:cool:
dorian-gray.jpg
 

Back
Top