Da imaš pola miliona evra u kešu i zagarantovanih 3000 evra mesečno, gde bi se skrasio?

primeni na svoju situaciju.
A 3000 evra nije malo za Srbiju u bilo kojoj varijanti. Malo ko zaradjuje te pare.
ja nisam u toj prici, mada ne zivim lose...sve to zavisi od karaktera coveka i njegove porodice, zivotnog doba i iskustva...da li se doslo do tih 3000 evra mesecno, dugogodisnjim radom ili preko noci...koliko njih bi zivelo od tih 3000 evra...vecina srpskih porodica je loseg finansijskog stanja, daj njima tih 3000 evra mesecno o videces kako ce proci...vecina bi i,ala samo probleme i jos gore bi propali...veoma diskutabilno
 
Eto ti:


Ovo treba da ti obrisu jer si izvredjao lazima bez ikakvog smisla.
koga sam vredjao...samo sam naveo sta bi se dogodilo...imam 54g, svasta sam video i doziveo, nemam nikakvih iluzija o ovom narodu...samo cinjenice me zanimaju i nista drugo...daj 1 000 000 evra, jedno stotinak ljudi, bar 95 bi propali totalno, bili bi jos siromasniji...to bi odmah uletelo u najnovije automobile, neke kupovine apartmana na moru, kocku, drogu, svalere i slicno...
 
koga sam vredjao...samo sam naveo sta bi se dogodilo...imam 54g, svasta sam video i doziveo, nemam nikakvih iluzija o ovom narodu...samo cinjenice me zanimaju i nista drugo...daj 1 000 000 evra, jedno stotinak ljudi, bar 95 bi propali totalno, bili bi jos siromasniji...to bi odmah uletelo u najnovije automobile, neke kupovine apartmana na moru, kocku, drogu, svalere i slicno...
Zar nije logicno da bi kupili vise nekretnina da obezbede sebe i decu?
Nista bahato nego na primer kuća sa travnjakom za uzivanje,stan sa centralnim grejanjem skromni oko osamdeset kvadrata za zimu.(Na primer,imaju dvoje dece te kad ih nema jednom detetu ostane stan drugom kuca.)Ostale pare odu za racune za oba objekta,malo bolju hranu,oblacenje kod kineza,obuvanje isto?
Malo po malo stede ako im treba za neki lek,implant zuba,korektivnu hirurgiju (npr.da se uklone neki oziljci,da se ugradi nov dekolte ako se ostalo bez starog zbog neke forme raka ili saobracajke).
 
Poslednja izmena:

Back
Top