Cvetne haljine

Nosite li ovakve modele haljina? 😐
Lepršave, prolećne, letnje i jesenje.
Kako se stilizuju, uz koju obuću i torbu idu najbolje. Hvala.
P.S. Nikad nisam obukla ni jednu u svom životu, pa zato pitam. :hehe:
Pogledajte prilog 1528484
Broj jedan imam ali sa kratkim rukavima i kraću i broj 4 za more ali se strašno gužvaju, nepraktične su i bolje je ići u kupaćem, ne nosim ih više.
 
Nosite li ovakve modele haljina? 😐
Lepršave, prolećne, letnje i jesenje.
Kako se stilizuju, uz koju obuću i torbu idu najbolje. Hvala.
P.S. Nikad nisam obukla ni jednu u svom životu, pa zato pitam. :hehe:
Pogledajte prilog 1528484
Volim i nosim. I zimi nosim haljine.Nista lakše za spremiti se od haljinice.
Nosim i ove cvetne,dezen iz davnih dana nekad se taj materijal zvao cic.
 
Toliko mi je majka oblačila te haljinice sa mašnicama , cvetićima, i svim tim priključcima(u ranom detinjstvu) da mi je stvorila averziju celu osnovnu školu prema haljinama i suknjama.
Nisam bila devojčica za haljine, više da idem u hajduke. 😁
E onda krajem osnovne, krećem ponovo sa nošenjem istih, no po mom ukusu , ne njenom. Mada, mi smo bili generacija 501 plus široke majice :( najneženstvenija po današnjim merilima. A i nekako mi je bilo "udobnije" da prekrijem atribute. 😁 E sad, kad bi ih istakla , nisu više isti 😂 e, živote, limunova koro :)
Volim haljine, volim i cvetne dezene (ne one kao mušeme, nego fine, lepe).
 
Toliko mi je majka oblačila te haljinice sa mašnicama , cvetićima, i svim tim priključcima(u ranom detinjstvu) da mi je stvorila averziju celu osnovnu školu prema haljinama i suknjama.
Nisam bila devojčica za haljine, više da idem u hajduke. 😁
E onda krajem osnovne, krećem ponovo sa nošenjem istih, no po mom ukusu , ne njenom. Mada, mi smo bili generacija 501 plus široke majice :( najneženstvenija po današnjim merilima. A i nekako mi je bilo "udobnije" da prekrijem atribute. 😁 E sad, kad bi ih istakla , nisu više isti 😂 e, živote, limunova koro :)
Volim haljine, volim i cvetne dezene (ne one kao mušeme, nego fine, lepe).
Јоој, можда је то и код мене у питању...само што се мени та жеља никад није вратила, значи моја мајка је била ипак профи у односу на твоју :rotf:
 
Imao sam drugaricu u komšiluku, šišala se na keca, igrala fudbal, mlatila se sa nama preko zidova okolo naokolo iiii sa jedno 20+ rodila dvoje dece, pustila kosu, obukla aljine vrištao sam od smeha :lol:
 
Јоој, можда је то и код мене у питању...само што се мени та жеља никад није вратила, значи моја мајка је била ипак профи у односу на твоју :rotf:
Da se napravi jedna tema " Foto -album : kako su nas mame oblačile "
Ako ih ne bi pohapsili socijalni radnici ništa ne bi bilo 😁
 
Toliko mi je majka oblačila te haljinice sa mašnicama , cvetićima, i svim tim priključcima(u ranom detinjstvu) da mi je stvorila averziju celu osnovnu školu prema haljinama i suknjama.
Nisam bila devojčica za haljine, više da idem u hajduke. 😁
E onda krajem osnovne, krećem ponovo sa nošenjem istih, no po mom ukusu , ne njenom. Mada, mi smo bili generacija 501 plus široke majice :( najneženstvenija po današnjim merilima. A i nekako mi je bilo "udobnije" da prekrijem atribute. 😁 E sad, kad bi ih istakla , nisu više isti 😂 e, živote, limunova koro :)
Volim haljine, volim i cvetne dezene (ne one kao mušeme, nego fine, lepe).
To da te niko ne ukrade i da se vidiš na kilometar :lol:
 
Pogledajte prilog 1528485

Za ovakvom bi se okrenuo na ulici
Stvarno?

A za ovakvom :zper:
happy-mature-woman-in-floral-dress-standing-in-garden-BJYAN8.jpg
 

Back
Top