Cudo prirode

Dlakava_Strvina:
Da li ste znali da u zivom svetu samo tri vrste SVESNO uzivaju u sexu (bez potrebe za oplodnjom zenke)? To su: Primati odnosno Ljudi i majmuni i verovali ili ne - delfini... Ako neko pokusava da opovrgne tezu da smo nastali od majmuna (sto je uvreda za roditelje) onda treba znati da se sve pojave u ljudskoj seksualnosti mogu naci i kod majmuna! A o pozama da ne pricam, gledao sam na Discovery-ju i malo mi se smucilo pravo da vam kazem, cim pocnem "da radim" setim se onog majmuna koji drndao onu zenku. A ona jos folirala pa skichala zato sto je Alfa muzjak odnosno vodja chopora, a kod ostalih majmuncica kulirala... Trewba pojedine odgovore naci kod zivotinja. Ama bas se nista po pitanju nagona ne razlikujemo. Neko pomenuo prevaru ili ljubomoru... hmmm :?
da podsetim.... ovo je tema
 
Meni je jos veca fora bila kada sam gledao bonobo (podvrsta simpanze) koji zive u matrijarhatu i sve konflikte rjesavaju uzajamnom masturbacijom, dakle ako neka od podcinjenih pravi probleme i izaziva konflikt alfa zenka joj momentalno fino izdrka a poslije ova njoj i svi sretni i zadovoljni. zamislite kad bi tako bilo u ljudskom drustvu...na balkanu bi se masturbiralo na sve strane
 
argonaut:
Meni je jos veca fora bila kada sam gledao bonobo (podvrsta simpanze) koji zive u matrijarhatu i sve konflikte rjesavaju uzajamnom masturbacijom, dakle ako neka od podcinjenih pravi probleme i izaziva konflikt alfa zenka joj momentalno fino izdrka a poslije ova njoj i svi sretni i zadovoljni. zamislite kad bi tako bilo u ljudskom drustvu...na balkanu bi se masturbiralo na sve strane

A tebe to pali? Nemo da ti se nakaci neki gej :lol:
E a kod pande je najjaca fora, to ni efendija nije znao a baba mu je sigurno spavala jer je bilo kasno kad se pustalo... Muzjak pande se popenje na drvo i ispusta neku vrstu zvizduka. Zenka koja je raspolozena popne se na drvo . Muzjak prestane da zvizdi i pocne da .. Zenka sidje (sad dal zadovoljna ili ne ne znam, nije se okretala ka kameri) a panda ponovo pocne da zvizdi. :) Ja se sinotj popeo na drvo, poceo da zvizdim, okrenuo se tek neki ker lutalica... Onda sam poceo da pevam:"Pogledaaaj meee maaalaaa mooojaaa".. onda su se popele dve pandurke i napisale mi kaznu za remecenje javnog reda i mire... A da iupak ja uradim to kao lav, tj da samo mokrim po teritoriji...
 
Dlakava_Strvina:
argonaut:
Meni je jos veca fora bila kada sam gledao bonobo (podvrsta simpanze) koji zive u matrijarhatu i sve konflikte rjesavaju uzajamnom masturbacijom, dakle ako neka od podcinjenih pravi probleme i izaziva konflikt alfa zenka joj momentalno fino izdrka a poslije ova njoj i svi sretni i zadovoljni. zamislite kad bi tako bilo u ljudskom drustvu...na balkanu bi se masturbiralo na sve strane

Posto ja pravim najvise problema na forumu, neko ce morati da me kazni...Samo ko?Znam al ne smem da kazem


A tebe to pali? Nemo da ti se nakaci neki gej :lol:
E a kod pande je najjaca fora, to ni efendija nije znao a baba mu je sigurno spavala jer je bilo kasno kad se pustalo... Muzjak pande se popenje na drvo i ispusta neku vrstu zvizduka. Zenka koja je raspolozena popne se na drvo . Muzjak prestane da zvizdi i pocne da .. Zenka sidje (sad dal zadovoljna ili ne ne znam, nije se okretala ka kameri) a panda ponovo pocne da zvizdi. :) Ja se sinotj popeo na drvo, poceo da zvizdim, okrenuo se tek neki ker lutalica... Onda sam poceo da pevam:"Pogledaaaj meee maaalaaa mooojaaa".. onda su se popele dve pandurke i napisale mi kaznu za remecenje javnog reda i mire... A da iupak ja uradim to kao lav, tj da samo mokrim po teritoriji...

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top