Црна Гора, Србија, Реп.Српска - пријети ли нам нестанак

Адеме,

баш ме радује што те иритира ћирилица :)

ево гледам на ТВ, америка пропада, ко ће да вас штити сад Адеме :lol:

ma jok bre, ja i ne primecujem da li je nesto napisano na cirilici ili latinici,.... mene nerviraju bolidi, kvazipatrijote, ekstremisti, ali iznad svega lazovi...
mada dok ima naivnih bice i njih koji to iskoriscavaju
 
Адеме,

баш ме радује што те иритира ћирилица :)

ево гледам на ТВ, америка пропада, ко ће да вас штити сад Адеме :lol:
:lol:

Врло брзо их нико неће штитити, само на жалост, у Србији је безмозга екипа на власти која ће тешко умети да искористи ту нову устројбу система.
А не би ме зачидило и да их финансира шиптарски-нарко лоби.

Сад ће Адем да пита о ком је то нарк- лобију реч, јер Боже мој, они Шиптари ни не знају шта је дрога!:lol:
 
Ma samo kad ste se vi odvojili i odmah nam je svima lakse:ok:
Грешиш друже.
Србија ће бити оно што треба да буде тек кад се ви Војвођани одцепите. :idea:
Ако Америка још мало издржи, то ће се и десити.
А онда , једва чекам да вас видим кад вас Мађарони и Хрвати узму под своје.
Има на коленима да молите Србију да вас опет при'вати!
И прихватићемо вас, али тад под неким другим условима.:heart:
 
Грешиш друже.
Србија ће бити оно што треба да буде тек кад се ви Војвођани одцепите. :idea:
Ако Америка још мало издржи, то ће се и десити.
А онда , једва чекам да вас видим кад вас Мађарони и Хрвати узму под своје.
Има на коленима да молите Србију да вас опет при'вати!
И прихватићемо вас, али тад под неким другим условима.:heart:
au sestro slatka , pa sta bi Vojislav rekao kada bi video da se tako bezocno zalazes za cepanje Srbije ,gde ce ti dusa ?:sad2:
 
Грешиш друже.
Србија ће бити оно што треба да буде тек кад се ви Војвођани одцепите. :idea:
Ако Америка још мало издржи, то ће се и десити.
А онда , једва чекам да вас видим кад вас Мађарони и Хрвати узму под своје.
Има на коленима да молите Србију да вас опет при'вати!
И прихватићемо вас, али тад под неким другим условима.:heart:

E sirotinjo i bogu si teshka... ccc
 
Грешиш друже.
Србија ће бити оно што треба да буде тек кад се ви Војвођани одцепите. :idea:
Ако Америка још мало издржи, то ће се и десити.
А онда , једва чекам да вас видим кад вас Мађарони и Хрвати узму под своје.
Има на коленима да молите Србију да вас опет при'вати!
И прихватићемо вас, али тад под неким другим условима.:heart:

Jel´ po onom principu sto je Slovenija molila i preklinjala... :hahaha:
 
RG-1158-015.jpg

официри црногорске и српске војске у Ђаковици - Косово и Метохија
 
:lol:

Врло брзо их нико неће штитити, само на жалост, у Србији је безмозга екипа на власти која ће тешко умети да искористи ту нову устројбу система.
А не би ме зачидило и да их финансира шиптарски-нарко лоби.

Сад ће Адем да пита о ком је то нарк- лобију реч, јер Боже мој, они Шиптари ни не знају шта је дрога!:lol:

ako bih te zadovoljio ja bih pitao, inace jok breee
ps.lep avatar
 
Svaka cast podgoricanin, lepo receno i nazalost istina. Ali prvi post posle imas dileju koja tvrdi da su nasi pravoslavni Srbi i Crnogorci - ne srbi, tj. neke ustase, balije itd... E kad se takvi gmazovi neobrazovani prestanu kotiti, tad cemo se pozabaviti nacionalnim identitetom, samo plasim se da ce nas tada znacajno manje biti. Meni su svi dobri i casni ljudi - moji sugradjani i bez obzira na poreklo, svi mogu postati posteni sunarodnici. Nek nam je sa srecom u teskoj borbi protiv podela i maloumlja koji drugi koriste protiv nas.

Gledajmo u buducnost vise nego u proslost!
 
Poslednja izmena:
Svaka cast podgoricanin, lepo receno i nazalost istina. Ali prvi post posle imas dileju koja tvrdi da su nasi pravoslavni Srbi i Crnogorci - ne srbi, tj. neke ustase, balije itd... E kad se takvi gmazovi neobrazovani prestanu kotiti, tad cemo se pozabaviti nacionalnim identitetom, samo plasim se da ce nas tada znacajno manje biti. Meni su svi dobri i casni ljudi - moji sugradjani i bez obzira na poreklo, svi mogu postati posteni sunarodnici. Nek nam je sa srecom u teskoj borbi protiv podela i maloumlja koji drugi koriste protiv nas.

Gledajmo u buducnost vise nego u proslost!

То је суштина била мојег поста, да покажемо слогу, братољубље и да сам тим посрамимо непријатеља, никако вријеђањем као што они раде.
 
То је суштина била мојег поста, да покажемо слогу, братољубље и да сам тим посрамимо непријатеља, никако вријеђањем као што они раде.

Brate moj, danas je kod nas (pogotovo medju mladjima) hronicni nedostatak postenja, postovanja, znanja, obrazovanja i sloge... To nasledje je stvarano vekovima, a vidis da niko ne zeli da nauci nesto iz istorije, vec nam prave heroje i nacionalnu istoriju razvlace za jeftinu propagandu, blate nam ime, poreklo i istoriju. Da se to ispravi trebace decenije...
 
Brate moj, danas je kod nas (pogotovo medju mladjima) hronicni nedostatak postenja, postovanja, znanja, obrazovanja i sloge... To nasledje je stvarano vekovima, a vidis da niko ne zeli da nauci nesto iz istorije, vec nam prave heroje i nacionalnu istoriju razvlace za jeftinu propagandu, blate nam ime, poreklo i istoriju. Da se to ispravi trebace decenije...

не бригај све ће то доћ на своје
ево предаја турске заставе краљу црногорскоме у ослобођеној старој српској престолници Скадру
predaja_turske_zastave_sa_skadra_kralju_nikoli.jpg
 
au sestro slatka , pa sta bi Vojislav rekao kada bi video da se tako bezocno zalazes za cepanje Srbije ,gde ce ti dusa ?:sad2:
Залажем се за преваспитавање вас који гласате за оне који цепају државу.
Дала бих вам независност, и то одмах.
Да сам власт још данас бих расписала референдум.
Не бих уопште губила енергију на вас...пустила бих друге да вам дају по глави, па бисте покуњени опет тражили матицу.
Ако дође до одцепљења, то ће 100% бити тако, не бригај.;)

Jel´ po onom principu sto je Slovenija molila i preklinjala... :hahaha:
Мешаш бабе и жабе.
Какве везе има Словенија (у којој живе Словенци), са Војводином ( у којој живе Срби)?
Баш ме занима којом се логиком водиш?:lol:
 
Jel´ po onom principu sto je Slovenija molila i preklinjala... :hahaha:

Сигурно да су клечали и молили - али на коленима испред једног полушиптара Свилановића који им је омогућио поновни продор у Србију, јер се багра продала за радно место своје жене, то је прича у јавности свима позната.

Али, видећу Јанезе а и то како ће да јодлују ако се промени власт и буду добили ногу ...:hahaha:

Исто као што Тадић омогућава Милојевићима да харају по Србији - али и то ћемо видети докле... и шта ћете онда јер сте земљу продали...............
 
Nestanak Crne gore je problem stanovnika te države koja sada ima samostalnost i ako i imaju problema sa pritiskom i rastom šiptara recimo pa se plaše, oni sami treba da se izbore.Nisam čuo da se vređala rukovodstva Srbije i Crne gore pa da bi tu bio problem.Republika Srpska je u BIH i na njima je da se izbore za bolji status,mada tu zavisi od zapada pod čijim su uticajem.Srbija opet ima svoje probleme koje će nadam se uspeti da reši i nevidim zašto bi nestala osim ako neko moćniji nije rešio da izvrši okupaciju.
 
Грешиш друже.
Србија ће бити оно што треба да буде тек кад се ви Војвођани одцепите. :idea:
Ако Америка још мало издржи, то ће се и десити.
А онда , једва чекам да вас видим кад вас Мађарони и Хрвати узму под своје.
Има на коленима да молите Србију да вас опет при'вати!
И прихватићемо вас, али тад под неким другим условима.:heart:

Војводина је Србија, нема војводина шта да "моли Србију". :kafa:

Или си можда мислила да ће неко за нешто да моли Београђане и Србијанце?
 
Залажем се за преваспитавање вас који гласате за оне који цепају државу.
Дала бих вам независност, и то одмах.
Да сам власт још данас бих расписала референдум.
Не бих уопште губила енергију на вас...пустила бих друге да вам дају по глави, па бисте покуњени опет тражили матицу.
Ако дође до одцепљења, то ће 100% бити тако, не бригај.;)

Za cepanje drzave se zalazu samo patriJote, posto nemaju pametnija posla, pa izmisljaju nepostojece konflikte, krize i budalastine. A samo se idioti na to primaju (nije nista licno). Ti vidi prevaspitaj malo samu sebe, da ne bi spamovala ovim idiotlucima po pdf-u. A da ce doci do otcepljenja, to turi macku o rep, ili zavuci tamo gde sunce ne sija 100%.:lol:

Мешаш бабе и жабе.
Какве везе има Словенија (у којој живе Словенци), са Војводином ( у којој живе Срби)?
Баш ме занима којом се логиком водиш?:lol:

U sloveniji zive slovenci, a u Vojvodini zive Srbi, Madjari, Slovaci, Rumuni, Hrvati, Bunjevci, Rusini, Rusi, Cesi, Romi, Nemci, Albanci, Crnogorci, Irci, i jos dosta nacija....
Bas me zanima otkud tvoje interesovanje za logiku kad odajes utisak da si operisana od iste?
 
Залажем се за преваспитавање вас који гласате за оне који цепају државу.
Дала бих вам независност, и то одмах.
Да сам власт још данас бих расписала референдум.
Не бих уопште губила енергију на вас...пустила бих друге да вам дају по глави, па бисте покуњени опет тражили матицу.
Ако дође до одцепљења, то ће 100% бити тако, не бригај.;)


Мешаш бабе и жабе.
Какве везе има Словенија (у којој живе Словенци), са Војводином ( у којој живе Срби)?
Баш ме занима којом се логиком водиш?:lol:

Ti djevojko nemas pojma odakle ti promaja duva kroz tu tikv, pardon, glavu!!!

Srce, ako nijesi znala Vojvodina je sastavni i neotudjivi dio Srbije koji nikad niti je trazio niti ce trazit nezavisnost jer je neseljen vecinski srpskim stanovnistvom i ne vidim razlog zasto bi do secesije uopste i doslo.
Uostalom evo i BGDalibor ti je ojasnio neke stvari mnogo bolje nego li bi ja, pa da ne trosim energiju...
 
Poslednja izmena:

Back
Top