"Čovek", slepo crevo evolucije

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
pa da...mnogo je lakshe odrati zivotinju koja je slabija od nas,nego zidati gajbu ili orati njivu....
ima mnogo toga sto ti mentoli mogu da rade,a izabrali su najgore i najsurovije.
to samo govori o tome kakav im je razum....psihopate.
zashto tako ne uzmu ljude da deru....
neka prave kozne jakne od crnaca ili belaca ili indijanaca....kakve veze ima....to su pare...
ali ne....kako svoju vrstu da ubiju...kuku pa to nije moralno itd,bla bla.....
zasto ne nadju sebi ravnog,da ga prvo savladaju golim rukama,pa onda da ga oderu?
najlakse je drzati rakuna celog zivota u malenom kvezu,doci i odrati ga zivog....
neka bude shmeker pa neka se prostituise,tako ce vise zaraditi a jos je lakse....kreten....sramota ga da bude ***** pa nasao zivotinje da muchi.....debil....
chim on ne ubije zivotinju odmah je jasno da ga treba zatvoriti u zatvor do kraja bednog zivota....slepac glupi
U pravu si, mnogo je lakše dranje kože od zidanja ili oranja, takođe je i mnogo isplativije. E sad što to možda nije moralno, humano, il šta već... to je druga priča. Svi mi smo ili ćemo postati robovi novca...
 
ja ne dozvoljavam da postanem rob novca.
radije bih umrla od gladi nego da radim neshto na nechiju shtetu i da nekome nanosim takve bolove i patnje....ako je bash frka,pre bih muchila sebe da zaradim nego zivotinju ili choveka...
zao mi je osoba koje su robovi novca.To goivori o njima sve najgore
 
ustvari,sta kog djavola necu...ocu...da te pitam jos jednu stvar...
jel to sto nema novca utiche na to sto lik nije predhodno ubio zivotinju? sta ne kapiram,da nije siromashan,prvo bi je ubio,ali posto mu je frka i nema para,nije imao vremena da je lepo ubije,nego je zivu odrao?
kao sto rekoh,pare nemaju veze sa tim kako dere
 
Može biti da ima veze sa novcem. Možda neće da ošteti krzno i smanji mu vrednost praveći rupu na njemu od metka ili noža, a da kupuje otrov mu je trošak i treba vremena, da ga davi treba da utroši energije koju može utrošiti na samo dranje. Ili možda hoće da što pre "odradi" celu prikolicu pa nema vremena da ubija svaku životinju pre nego što je odere. Ne opravdavam mučenje i ubijanje životinja, ali razumem. Doduše to što ih deru žive baš i ne... Možda je gari samo sadista, ili ima malu pišu i žena ga vara pa tako kanališe svoj bes. Možemo samo nagađati.
 
jel znate shta,ok....razumem ja da je on sve to uradio,video sam snimak zgadio sam se,gledao sam shta rade sa delfinima,vezhu ih za kamione i vuku zhive do mesta de ih ne ubijaju!!....nego seckaju....al da se vratim,na prvo razumem sve,al nikako!!ali nikako!!ne razumem kako je ljudima pored svejedno,kako beshe ne secam se gde siluju devojku u vozu a ljudi stoje i gledaju,kako juzhnjaci bese crnce i izvedu decu i nda leshevima slave,smeju se kao na pikniku....

p.s.meni smeta,da sam svestan da se deshava u srbiji,sigurno bi neshto preuzeo,ali ne bih nosio parole,ne....onog kineza bih zhivog odrao,i sve njegove drugare....
 
ne podnosim maltretiranje zivotinja ali ni ljudi.... svakome ko se lose i sadistichki odnosi prema bilo kome,bih vratila istom merom.
nema potrebe za maltretiranjem.ubiti je jedno a maltretirati je drugo.ako vec mora da umre neka umre brzo i sto bezbolnije.
nema opravdanja za sadizam...nikakvog opravdanja
 
sranje,3 dana sam skidao igricu,3 dana jedva chekam da sednem da je igram...sad je doshao trenutak,al sam eto morao da pogledam jebeni snimak....i razbesneo sam se....kako?....jadni rakun je ostao zhiv!!....mislim,jel znate koliko nervnih zavrshetaka ima na kozhi,koji su to bolovi ***-e.....gde je saosecajnost....
 
zaista ne znam shta da kazhem,nisam chak ni u stanju da definishem choveka koji je u stanju da uradi onako neshto,''zao''je blaga rech....bolestan definitivno....zhao mi je shto moram da kazhem da bi bolje bilo da je zhivotinju prvo ubio iako je to samo po intezitetu bolje,ali i dalje odvratna stvar....i naravno da nema opravdanja,opravdanja ima kad ne postoji nijedna druga alternativa shto ovde nije sluchaj....mogao je da bira,da se ne bavi time pod 1 pod 2 ako se bavi da bar olaksha tim zhivotinjama....ako nije bio dovoljno razuman da to razmotri znachi da ne poseduje razum uopshte,i da ga treba vezati lancima u nekom podrumu da ne vidi svetlost dana nikad u zhivotu....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top