COBELA OTERATI, ČEDU ZABRANITI!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
crnicrnja:
Selja Kapitalac je jedno bolesno tkivo Srbije koje treba odseći i baciti u Moravu.
A koliko vidim iz ovde priloženog, mogla bi se Morava napuniti.
A zbog ovakvih navijačkih budala koje su u stvarnosti moralne bubašvabe, ćemo izgubiti i ovo malo teritorije što imamo.
Zbog ovakvih izjava glasaću za Čedu sledećih 20godina.
A ovi koji su se obećali Selji i Puštunici...pa neće moći baš 20g. Malo su ostareli. He-he!


Jedini selja ovde si ti. A bas me zanima kako ces ti nekome nesto da oseces i bacis u Moravi, mozes samo da nas povuces za *****.; Tvrdim odgovorno da go***ri koji glasaju za Cedu nemaju nimalo casti a ljudi bez casti i nesto na sta se treba obazirati pogotovo ne na njihove pretnje.
 
crnicrnja:
Selja Kapitalac je jedno bolesno tkivo Srbije koje treba odseći i baciti u Moravu.
A koliko vidim iz ovde priloženog, mogla bi se Morava napuniti.
A zbog ovakvih navijačkih budala koje su u stvarnosti moralne bubašvabe, ćemo izgubiti i ovo malo teritorije što imamo.
Zbog ovakvih izjava glasaću za Čedu sledećih 20godina.
A ovi koji su se obećali Selji i Puštunici...pa neće moći baš 20g. Malo su ostareli. He-he!
Zalosno za tebe. Ne da si crni crnja vec si kalajisani. Mala je Morava za tebe , tvoje misljenje i tvoje istomisljenike. Zove te(vas) okean, biraj koji hoces.
 
Torius:
Jedini selja ovde si ti. A bas me zanima kako ces ti nekome nesto da oseces i bacis u Moravi, mozes samo da nas povuces za *****.; Tvrdim odgovorno da go***ri koji glasaju za Cedu nemaju nimalo casti a ljudi bez casti i nesto na sta se treba obazirati pogotovo ne na njihove pretnje.
Sine baki, pa ti si nepismen :lol:
Vidje li ti sta si napisao?
I sto se ti primas? Da ti tata nije tajkun, pa se sprema u tvorza? Mojne da si nervozan. Necemo ti nista ako si dobar, kad dodje Cedica na vlast u mardelj idu samo bad boys :lol:
 
crnicrnja:
Sine baki, pa ti si nepismen :lol:
Vidje li ti sta si napisao?
I sto se ti primas? Da ti tata nije tajkun, pa se sprema u tvorza? Mojne da si nervozan. Necemo ti nista ako si dobar, kad dodje Cedica na vlast u mardelj idu samo bad boys :lol:

Кад Чеда дође на власт, ха, ха, ха!!! Па вероватније је да Срби слете на Месец. http://www.mysmiley.net/imgs/smile/jumping/jumping0041.gif

Кад ми неко ко напише ВИЂЕ каже да сам неписмен, то му дође као признање. Ти изгледа користиш хибридни црногорско 'надри' београдски сленг који је карактеристичан за покондирене БРДСКО БИОГРАДСКЕ мутанте који су у 20 години први пут виђели више од 20 људи на једном месту а сада нама просипају урбане форе и пљију по свима који нису из Бегиша.

Почећу да се изјашњавам као Шумадинац из Београда да се диференцирам од овог талога који се годинама наталожио а сада глуми урбану екипу Чеде Јакобинца.
 
giovaniI:
#kladm se da ste svi mislili da je to izjavio Toma Nikolic,..
"Ministar za kapitalne investicije i lider Nove Srbije Velimir Ilić u intervjuu za Press ponavlja zahtev za hitno proterivanje nemačkog ambasadora Andreasa Cobela. Ilić takođe traži i da se zbog kršenja Ustava zabrani partija Čedomira Jovanovića!
- Dosta je bilo da nas svi odreda vređaju i ponižavaju. Dosta je bilo da se Srbija uvek savija i da sve toleriše! - kaže Ilić, i upozorava da je ambasador Cobel svojim istupom pokazao "strašnu mržnju prema Srbiji i Srbima".
- Zbog te neviđene mržnje prema srpskom narodu, ambasador Cobel mora da ode. I to što pre! Nema tu nikakve priče! Pa, zamislite da je tako nešto bilo gde u svetu rekao neki ambasador. Zamislite da je neki ambasador u Madridu podržao baskijske separatiste ili da je neki diplomata u Parizu pozvao na nezavisnost Korzike... Odmah bi ga oterali! Ne znam samo šta mi više čekamo...

Ali ambasador Cobel se izvinio Srbiji i srpskom narodu. Znači, Vi ne prihvatate to izvinjenje?
- Ma kakvo, bre, izvinjenje?! Kada sam čuo da je to navodno njegov lični stav, još više sam se razljutio?! Pa, šta on misli?! Nije on ovde došao privatno, pa, kao, otišao kod komšinice na kafu i rekao lično šta misli... Iskreno, mislim da je njegova izjava bila sam "probni balon", ali ako je zaista lični stav, onda slobodno mogu da kažem da je Cobel tipičan srbomrzac! Zato takve poput njega treba što pre proterati iz zemlje!

Vrlo ste oštri. Govorite li Vi to i kao čovek iz vlasti?
- Naravno. I moram vama da kažem da mi je muka od mlakih "osuda" nekih naših političara, koji sve rade da se dodvore tom Zapadu. Pogledajte, molim vas, svi ti Cobeli, Solane, Del Ponteove i ostali misle da su bogovi i da u tuđoj zemlji mogu da rade šta hoće...
Da je bombarduju, da naša deca danas obolevaju zbog osiromašenog uranijuma koji su bacali na Srbiju, da se mešaju u unutrašnje stvari ove države, a mi njih da dočekujemo na crvenom tepihu i da im se uvek klanjamo...
E, pa, prošla su ta vremena! Srbija više neće da se savija! Srbija mora jasno da se odredi prema svima koji je mrze i koji pozivaju na rušenje ustavnog poretka. Pa, molim vas, u Srbiji imate političare koji otvoreno pozivaju na rušenje države i kršenje Ustava. U normalnim zemljama za to se ide u zatvor!

Na koga konkretno mislite?
- Kako na koga?! Pa, na Čedomira Jovanovića i ove njegove. Oni i ne rade ništa drugo osim što pljuju po Srbiji. Pa, molim vas, šta je to što radi taj Jovanović?! Kako se zove to što on otvoreno poziva na nezavisno Kosovo?!
Kažite Vi, šta je to?
- Nisam pravnik, ali to je, koliko ja znam, krivično delo rušenja ustavnog poretka! To je nešto zbog čega se u normalnim zemljama zabranjuju partije!

Znači, Vi mislite da bi LDP trebalo zabraniti?!
- Partijama koje krše Ustav i rade na štetu države moralo bi da se pozabavi Ministarstvo pravde. Ako mene lično pitate, takve srbomrsce treba što pre zabraniti! To što oni rade na svojoj teritoriji ne bi dopustila nijedna zemlja!

Dobro, a šta je sa novom vladom?Priča se da je najviše zapelo kod Vojske i policije....
- Recimo da jeste! A znate zašto?! Zato što, pre svega, u Vojsci ne mogu da budu ljudi koji su školovani u inostranstvu ili su imali veze sa stranim obaveštajnim službama. Nama treba kadar iz Srbije, ne odustajemo od toga da na čelo Vojske dođe srpski oficir, i to Srbijanac! Znam da bi ovo ta internacionalna opcija mogla različito da protumači, naročito oni koji nama "narodnjacima" zameraju što idemo na tu srpsku narodnjačku stranu, ali opet vam kažem, dosta nam je onih sa strane... Pa, Srbija valjda ima svoje kadrove...

Ko je ta internacionalna opcija?
- Kako ko?! Demokratska stranka!"
SVETLANA VOJINOVIĆ
409516_18-12.jpg

Поштовани Вељо, пардонирам, Др. Вељо - ако се због изјава неко треба забранити, шта треба урадити са онима који (п)отпишу 15% територије? Фала ти!
 
crow:
xaxaxaxa... :D
jeli... a jel ti se digne kad odvalish ovakav debilizam???
Zalosno za tvoje Palancane. Dobri ljudi. Ti si neki izrod. Verovatno radis na farmi ovaca i koza u Rinju ili tu negde pa si izgubio kompas i nisi u zivotu. Bolje je da muzes i teras ovce, mada nisam siguranm da i to umes da radis. Umi se na Vrelo ili idi u Krupac, baci se, da ohladis glavu, dobra je voda- "zelena jabuka". Ali sta ti pisem, kada ti i to ne razumes. Nerazvijenost, ali najzalosnije u mozgu. Pij kozije mleko, mozda ti pomogne. :twisted: :shock: :lol:
 
crnicrnja:
******, pa ovaj Kostun-jugend je odlepio.
Sta je bre ovo? Zona sumraka?
Pa vi ste svi izgleda radili trafike umesto da ste isli u skolu. Cccc!
Znas li ti sta je skola. Ni prosao pored nje nisi kao ni tvoj daCe. Od skole samo veliki odmor imate.A jbt trafike.Ako nemas zasta da se uhvatis da ti dam a nemesaj one koji vole ovu drzavu sa tvojima koji je prodase za gram geDro.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top