Club Religion

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
I kad će biti otvoren taj pdf za međureligijsko krljanje?

pa ti ćeš imati svoj retard/vernički. :mrgreen:

daleko od toga da ne verujem u postojanje razlichitih arshina, ali neke stvari ipak idu predaleko... posebno kada si ti u pitanju sam to primetila...

ne samo ja... nekima je zabranjen pristup zbog lascivnih slika, ili onih odvratnih, videla si onomad oba primera... nekima zato što je par korisnika reklo kako će otići odavde, zbog njihovih 'malicioznih' komentara. i to je sve strpano u isti koš.
ja konkretno često pravim osvrte na rad forumskog vrha.

generalno, ovde je problem slaba posećenost... stoga je svaka reakcija podređena sankcionisanju problematičnih korisnika.
bez kojih ni ovoliko korisnika ne bi bilo, al ajd...

- - - - - - - - - -

von mir aus... slobodno...:)

odo da spavam... svaki put kad se setim gde sam, sloši mi se. :lol:
 
Poslednja izmena:
ne samo ja... nekima je zabranjen pristup zbog lascivnih slika, ili onih odvratnih, videla si onomad oba primera... nekima zato što je par korisnika reklo kako će otići odavde, zbog njihovih 'malicioznih' komentara. i to je sve strpano u isti koš.
ja konkretno često pravim osvrte na rad forumskog vrha.

generalno, ovde je problem slaba posećenost... stoga je svaka reakcija podređena sankcionisanju problematičnih korisnika.
bez kojih ni ovoliko korisnika ne bi bilo, al ajd...

- - - - - - - - - -



odo da spavam... svaki put kad se setim gde sam, sloši mi se. :lol:

upravo u tome i jeste poenta, shto postoje razlichiti tipovi problematichnih korisnika i shto se u gomili takvih mora napraviti selekcija makar izmedju onih koji pishu bljuvotine i onih koji su "problematichni" zato shto imaju oshtar jezik... ovim poslednjim po meni nikako nije mesto tamo, shto ne znachi da tu i tamo ne zasluzuju neku opomenu ili ban, vec samo da je strashno trpati ih u isti kosh sa kojekakvim bolesnicima...

lepo spavaj nevesta...
 
taman da imam šta da čitam uz kafu.. :kafa: valjda ste bolji od kurira...

Dobro jutro

jutro ...

ponedeljak je sada, latimo se rada ...

usput, sto se kurira tice, ja sam mu se smejao godinama. onda je jedne noci kurir najavio neka hapsenja, a meni je i dalje bilo smesno.
ujutru je krenuo desant specijalaca na meni blisku firmu, vise odvojenih desanata na kucne adrese zaposlenih u toj firmi, i do 10 pre
podne telefoni su zvonili kao nenormalni - svi su trazili advokate.

od tada poslednje sto uradim pred spavanje je da pogledam kurir, i kad se probudim opet pogledam kurir, nikad se ne zna ...
 
kontroverzni-biznisme.jpg
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top