CIVILNO SLUZENJE VOJNOG ROKA PRODUZENO???

Ово о чему ти причаш нису никакви интелектуалци него сека-персе.
Прави интелектуалац има и да бије и да рачуна, све сходно одговарајућој ситуацији. :mrgreen:

Тачно. Само што ће интелектуалац моћи и да бије и да рачуна, а неписмен само да бије :mrgreen:
 
Па бре људи, мора неко да чува и жене и девојке војника и обилази их редовно кад су војници на вежби :mrgreen:

...сад без зезања...мени је искрено жао због свега што се дешава у овој земљи везано за национално питање...и због РС и Крајине и Косова и ЦГ и сад Војводине (сутра Санџака)...али ми морамо да схватимо да смо сувише мали прдавци да би ми на војну силу решавали нешто. Паметније је сачувати људство и развити економију, а децу од малена васпитавати у нашем традиционалном духу и ко зна...појавиће се једног дана неко довољно паметан и јак ко ће покренути поново национално питање...а и политичке прилике и распоред светских снага се мења стално.

Тако да служити војску у овим условима је само показивање као неке (наводне)мушкости (неће моћи да се ожене ако не заврше војску :lol:), у ствари к у р ч е њ е...нема ту ништа од патриотизма. Он се показује другачије.

А ти и мушкост можеш да покажеш и на друге начине....скачеш падобраном, будеш јачи. бржи, паметнији од 99% војника, добро им чуваш жене итд...;)
 

Back
Top