Citroen skuplji za održavanje od BMW?

Imao sam Reno, ortak isto. To je kršina neopevana, prokuvao motor na oba i to bez nekog silovanja. A ni o Francuzima nemam neko lepo mišljenje. Nije da ih mrzim, ali mogu ladno nikad da ne idem tamo. I jezik im je glup :)
Slucajno sam postao vlasnik Renoa i evo ga preko 10 god u dvoristu. Prosli smo veci deo zapadne Evrope, Madjarska, Austrija, Nemacka, Francuska, Poljska, Češka, Slovačka, Švajcarska, Italija, Slovenija, Hrvatska, bez jednog jedinog problema. Ko zna lakav krs si kupio.
 
Našao sam vrhunsku kinesku šoferku za 21.000 din sa ugradnjom što je opet 7000 din više nego za BMW serije 3, 2017 GODIŠTE.
Znaci 50% razlika u ceni kao što sam ti i rekao ..Citroen zna biti dobro skup za te sajbe ..Renault je jeftiniji dosta verovatno zato sto ih imaju I u Daciji ..Tako je i Skoda i VW Octavia dzaba u odnosu na VW a verovarno i pašu ali nisam provalio koja od Skode u koji Vw .... jednom sam se cimao oko menjača za VW Pola kog nisi mogao da nades a kad naleti skup ko soda ..Zamolim kolegu da mi izvadi kode za menjace koji pašu sa Seata i da biraš za sitne pare . Koliko se sećam 1,4 16v je bio Polo koji je imao problema sa menjacem
 
Ja mogu da potpišem da je francuski auto koji izađe iz fabrike neopevana kršina. Ali ima ludaka i fanatika koji će to stalno da popravljaju i voze.
Renault pravi solidne aute ..pogotovo dizele za Huyndai su tate i za benzin i za dizel.. Taj Renault je ovde kod mene sa Volvo u salonima pa ga je Volvo hteo izbaciti jer su bili katastrofa ali vremena se menjaju sad ih prodaju kao kikiriki
 
Pobednik u skupoći!
Screenshot_2024-02-23-12-36-48-735-edit_com.kupujemprodajem.android.jpg
 
Jedan ludak mi tražio 36.000 din za nordglas sa ugradnjom! Za sirotinjski c3! Pa to je DUPLO skuplje nego za mercedes audi i porše!

E sad šta da ugradim ako ide preko kasko osiguranja?
Nista kod mene je prijavis stetu osiguranju i nades nekog da zameni ..U Srbiji je verovatno komlikovanije ..Ali odvezes u Citroën i oni to verovatno završe sa osiguranjem ..Nzn imate li fiksni cifru koja se plaća ili deo računa..
 

Back
Top