Čime najčešće putujete?

Autom , ja vozim. Ne umem više da budem suvozač.
Girl Car GIF
 
Avion i auto. Volim da vozim i nije mi problem da odvozam 1.100-1.300km u danu , ali generalno više volim avion.
Međutim dva puta za godinu dana mi je otkazan let zbog štrajkova, tako da...sve češće ću kolima ići verovatno barem te "kraće" destinacije jer kad te stave pred svršen čin 24 h pre leta nije lako posle menjati planove.
 
Ja auto najvise volim sem na daleke destinacije.
Da imam mogucnosti (punooo vremena i para) celu Evropu bih onako na "finjaka" prosla autom. Stala u svakom malom sumarku, jezeru, zamku na putu. Da se ne zuri i samo uziva.
Auto je sloboda kretanja i uzivanja u tim uslovima. Vid putovanja koji najvise daje slobodu kretanja, mogucnost ispunjavanja trenutnih ispiracija i zelja, vid prevoza koji jedini moze da zadovolji nagle promene i prati osecaje. Prilagodjava se nama a ne mi njima.
Ah...a moze se i poneti u njima sve sto se pozeli i sve sto se sakupi usput :mrgreen::zaljubljena:

Svi ostali vidovi prevoza su mi nuzda. Stignes od tacke A do tacke B.
 
Poslednja izmena:
Kažu da čovek kako stari sve manje ima želju da putuje. Uglavnom, ako putuje on ide automobilom, voli da vozi i ne ume da bude suvozač, jednostavno ne može da sedi na tom mestu suvozača.

Bas ti hvala na ovom zakljucku. Sad mogu opet da kazem kako sam mlad, jer savrseno mi je svejedno da li sam vozac ili UMEM da budem suvozac. A i sve vise imam zelju da otputujem negde gde nikad nisam bio.
 

Back
Top