Četrnaest američkih vojnika danas poginulo u Afganistanu

americka ti igra mecka i maltretira srbiju i srbe vec 20 godina i ti cutis ko neka .....

a ovamo plasis se talibana udaljenih 10.000 km od srbije

plasljivac....

samo nek talivbani rokaju amerikance imace tako manje vremena i novca da se bave nama

jer kad se oni bave nama to je uvek na nasu stetu

Kako mi se cini , talibani su se vec bavili Srbima u BiH i znas kako je to izgledalo,bilo je slika na ovom forumu...:eek:..zato jos jednom,puna podrska NATO snagama u Avganistanu...
 
Kako mi se cini , talibani su se vec bavili Srbima u BiH i znas kako je to izgledalo,bilo je slika na ovom forumu...:eek:..zato jos jednom,puna podrska NATO snagama u Avganistanu...

puna podrska nato snagama za bombardovanje 99te...trebali su da nas sravne...i treba ih podrzavati u svakoj mogucoj situaciji...a najvise kada napadaju slabije...
 
Poslednja izmena:
Kako mi se cini , talibani su se vec bavili Srbima u BiH i znas kako je to izgledalo,bilo je slika na ovom forumu...:eek:..zato jos jednom,puna podrska NATO snagama u Avganistanu...

Da ubijaju i siluju civile?Da zajebavaju izgladnelu decu?Da unistavaju citave narode zbog svojih interesa?:think::roll:
@tema

Neka neka.Neka Ameri placaju zivotom svoje dece zbog svoje gluposti.Nek dozvole svojim vodjama da i dalje sire "demokratiju"!
 
Nisu to bili talibani, vec mudzahedini, i najmanje ih je bilo iz afganistana.

Ma da ,mudzahedini su monstrumi,a talibani dobri decki..:think::bljak:..vidi se i po tome sta su radili sopstvenom narodu dok su vladali tom nesretnom zemljom...samo zelim da se to zlo islamski fundamentalizam iskoreni i sasece u korenu,jer nikako ne zelim da moje dete ili bilo cije drugo strarhuje, da ode u bioskom ili na fudbalsku utakmicu od manijaka koji ce se dignuti u vazduh i pobiti sve oko sebe,a sve zbog vere koju su uspeli kroz izopacili svesno popgresnim tumacenjem,jer to sta oni rade nigde se ne moze naci u Kuranu...:rtfm:

Zato jos jednom,puna podrska NATO vojnicima u borbi protiv tog zla koje preti da preplavi ceo svet...:ok:
 
Kako mi se cini , talibani su se vec bavili Srbima u BiH i znas kako je to izgledalo,bilo je slika na ovom forumu...:eek:..zato jos jednom,puna podrska NATO snagama u Avganistanu...

Da mi u RS smo se bavili sa talibanima ali jos vise smo se bavili sa Amerikancima i NATO paktom,da te podsjetim

1.priznali su nasilnu secesiju i takozvanu BIH,nagovorili su Aliju da krene u secesiju i rat
2.uveli su nam sankcije 1992
3.isposlovali su preko savjeta bezbjednosti zabranu letenja nad teritorijom BIH tokom rata kako bi onemogucili avijaciju RS da leti ..zabranu su nadgledali NATO avioni
4.srusili su nam dosta aviona a bilo je masu slucajeva da su rusili helikoptere u kojim su bili ranjenici
5.tajno su naoruzavali Aliju i njegovu ektremnu armiju,bacali su im pakete iz aviona
6.1995 Nato snage su izravno ucestvovale u borbama na teritoriji BIH na strani Alije i Hrvata takozvane snage za brze intervencije NATO su pruzale artiljerisku podrsku hrvatima i alijnoj vojsci
7.mjesec dana su bombardovali civilne i vojne ciljeve na teritoriji Republike Srpske 1995


dug je spisak zlocina prema Srpskom narodu kojeg su pocinili Amerikanci i njihovi sateliti iz Nato pakta


tako punu podrsku dajem tqalibanima ,svaki poraz Amerikanaca u iraku i avganistanu je velika pobjeda Srpskog naroda na balkanu
 
U dvije helikopterske nesreće u Afganistanu poginulo je 14 američkih vojnika i civila, što je jedan od najvećih gubitaka ljudstva američkih snaga od početka invazije 2001. godine. NATO savez je priopćio da su sedam američkih vojnika i tri civila stradala danas kad se njihov helikopter srušio na zapadu Afganistana. Međunarodne snage kažu da je do pada došlo nakon borbi s pobunjenicima za koje se sumnja da krijumčare drogu. http://www.voanews.com/croatian/2009-10-26-voa3.cfm

A sta traze u Avganistanu bese?:think:
 
Da mi u RS smo se bavili sa talibanima ali jos vise smo se bavili sa Amerikancima i NATO paktom,da te podsjetim

1.priznali su nasilnu secesiju i takozvanu BIH,nagovorili su Aliju da krene u secesiju i rat
2.uveli su nam sankcije 1992
3.isposlovali su preko savjeta bezbjednosti zabranu letenja nad teritorijom BIH tokom rata kako bi onemogucili avijaciju RS da leti ..zabranu su nadgledali NATO avioni
4.srusili su nam dosta aviona a bilo je masu slucajeva da su rusili helikoptere u kojim su bili ranjenici
5.tajno su naoruzavali Aliju i njegovu ektremnu armiju,bacali su im pakete iz aviona
6.1995 Nato snage su izravno ucestvovale u borbama na teritoriji BIH na strani Alije i Hrvata takozvane snage za brze intervencije NATO su pruzale artiljerisku podrsku hrvatima i alijnoj vojsci
7.mjesec dana su bombardovali civilne i vojne ciljeve na teritoriji Republike Srpske 1995


dug je spisak zlocina prema Srpskom narodu kojeg su pocinili Amerikanci i njihovi sateliti iz Nato pakta


tako punu podrsku dajem tqalibanima ,svaki poraz Amerikanaca u iraku i avganistanu je velika pobjeda Srpskog naroda na balkanu

Bravo zemo, treba se podsećati, da se ne zaboravi . Jer ko im je to zaboravio, gori je od onoga ko im je to oprostio !
Ujedno, i ja se pridružujem opšte-narodnom veselju. Tako im i treba kada se bave visoko rizičnim izvoznim poslovima (mislim na izvoz demokratije, j.b.la ih njihova demokratija).
 
U oružanom napadu na prenoćište UN-ovog osoblja u glavnom afganistanskom gradu Kabulu poginulo je najmanje dvanaest osoba, među kojima i šestoro iz UN-a, a odgovornost za napad su preuzeli talibani.
Talibanski glasnogovornik Zabiullah Mujahid izjavio je da je napad upozorenje pred predstojeće predsjedničke izbore.

U telefonskoj izjavi za AP Mujahid je rekao da je akciju izvelo troje samoubojica naoružanih eksplozivom i automatskim puškama.

Agencije prenose da je nedugo nakon svitanja na ulicama kabulskog naselja Shar-e-Naw izbila teška pucnjava u kojoj je ubijeno više osoba. Policija je izjavila da među stradalima ima i napadača.

Glasnogovornik UN-a Adrian Edwards potvrdio je da uz ubijena tri člana UN-ovog osoblja ima i teško ranjenih.

Dodao je da je na tom mjestu inače boravi 20 članova UN-ovog tima, ali da ne zna jesu li svi u vrijeme napada bili u zgradi.

Talibani su prije tri dana službenom izjavom zaprijetili svima koji rade na predsjedničkim izborima u kojima se za šefa države natječu Hamid Karzai i Abdulah Abdulah.

Hina|Net.hr28.10.2009. http://www.net.hr/vijesti/svijet/page/2009/10/28/0020006.html
 

Back
Top