Четникушо, све вас треба побити! Српкиња отишла у Дубровник да конобарише, побегла главом без обзира!

БелиВук

Domaćin
Poruka
3.739
ЧЕТНИКУШО, СВЕ ВАС ТРЕБА ПОБИТИ! Српкиња отишла у Дубровник да конобарише, ПОБЕГЛА ГЛАВОМ БЕЗ ОБЗИРА!

Тридесетједногодишња С. Д. из Београда хтела је да заради који евро током летње сезоне у Хрватској, али је одатле побегла оставши и без зарађених дневница

- Почетком јуна сам отишла у Дубровник да радим, и оданде побегла главом без обзира. Вређана сам на националној основи, прећено ми је само зато што сам Српкиња. Коса ми је опадала у печатима о стреса.

Овако за Курир своју исповест почиње С. Д. (31) из Београда, која је, како каже, годинама конобарисала у другим земљама где за неколико месеци заради лепу суму од које живи остатак године. Она је једна од оних младих људи који из Србије иду да намакну који евро више

- Када смо селе да једемо у једном ресторану и замолиле за мени, упитане смо одакле смо. Када смо рекле да смо из Београда, газда нам је рекао: "Марш, четникуше, код мене сте дошле да једете! Треба да вас потрујем сада овде! Требало је све вас побити у рату да се не размножавате више!" Мислим да је то нешто најгоре што сам доживела - каже она. Вређали су је и гости.

- Дешавало ми се да приђем муштерији да је услужим и да ми из чиста мира кажу да сам четница, а говорили су ми и да је паметније да се "губим одатле".


Желим да ово буде опомена свим девојкама

С. Д. за Курир је проговорила у жељи да упозори све младе девојке које желе да иду на рад у иностранству да претходно провере где иду. Како каже, оно што је доживела не жели ни најгорем непријатељу, а у Хрватску више ни на летовање не жели да оде.
https://www.kurir.rs/vesti/drustvo/...obiti-kosa-mi-je-od-stresa-opadala-u-pecatima
Желе их истребити зато што су Српске националности, типична Хрватска култура. Треба ли кад се сретне неко ко је Хрватске националности у Србији да му се нај'бе свега?!

3103629_1578369-profimedia0129561327dubrovnik-edit_ls.jpg
 
Ne treba,nikao se praviti i biti isti kao oni,vec samo,ne ici tamo dok traje ovo ludilo.
Већина хрвата се никад неће променити. Ја им увек кажем кад их сретнем у Србији и иностранству да су геноцидни. Итекако им треба вратити истом мером.
 
Већина хрвата се никад неће променити.
Nisu oni bili dobri za Srbe ni za vreme Tita,bio sam u Gospicu '70-ih i tada su pevali te domoljubske pesme i pretili Srbima.Znaci da se neki nece nikad promeniti,ali ne treba ici za njima i biti gori od njih.
 
Nisu oni bili dobri za Srbe ni za vreme Tita,bio sam u Gospicu '70-ih i tada su pevali te domoljubske pesme i pretili Srbima.Znaci da se neki nece nikad promeniti,ali ne treba ici za njima i biti gori od njih.
Многи Хрвати у Југославији су се понашали непријатељски.
 
Nisu oni bili dobri za Srbe ni za vreme Tita,bio sam u Gospicu '70-ih i tada su pevali te domoljubske pesme i pretili Srbima.Znaci da se neki nece nikad promeniti,ali ne treba ici za njima i biti gori od njih.
Oni žive da bi pretili... valjda ih to ispunjava. Taj kompleks...

Mada naravno ne svi...
 
Zašto bi neko išao tamo kad ima toliko lepših i povoljnijih mesta za sve - od letovanja do rada?!?!?!
Priča mi komšija, dolazila mu neka familija iz Zadra nedavno. Morali su da se pokrste i pređu u katoličku veru da bi zadržali posao, dete su morali da krste u katoličkoj crkvi, jer bez toga se ne može upisati u obdanište, muža pritiskaju da čak i ime promeni u hrvatsko. A ostali tamo za vreme rata, pristajali na sve, a oni ih maltretiraju i danas kao da je 1991.
Sad su pogotovo poludeli. U njihovim glavama ne ratuju Rusija i Ukrajina, već Srbija i Hrvatska. U nekom su sumanutom tripu koji samo u njihovim ludim glavama sa 30 godina ispranim mozgovima ( "Srbi hoće naše more najlepše na svetu na kome nam svi zavide" ) postoji.
A u Dalmaciji je još i najgore. Oni su tamo strašno primitivni i zatucani. I među sobom se ne podnose, a kamoli nekoga ko nije iz Dalmacije.
Mi u Srbiji uopšte nemamo tako zatucanih i primitivnih krajeva kao oni, niti se među sobom mrzimo na regionalnoj osnovi, niti ljude nacionalno i verski maltretiramo. Oni ni građansko vaspitanje u školi nemaju. Samo katolički veronauk ili ništa, a ko izabere ništa, biva maltretiran od vršnjaka. Pretvaraju se u malu katoličku državu. Crkva im je sve i svja.
Daleko im lepa kuća! Najgore što nam se ikad desilo bilo je što smo s njima u istoj zajednici bili.
Ništa im ne verujte. Užasno su pritvorni, privatno će biti super sa vama, družiti se i sve, a po potrebi - zaokrenu se za 180 stepeni i zabiju nož u leđa.
Što dalje - to bolje.
 
https://www.kurir.rs/vesti/drustvo/...obiti-kosa-mi-je-od-stresa-opadala-u-pecatima
Желе их истребити зато што су Српске националности, типична Хрватска култура. Треба ли кад се сретне неко ко је Хрватске националности у Србији да му се нај'бе свега?!

3103629_1578369-profimedia0129561327dubrovnik-edit_ls.jpg
U svjetlu jučerašnjih događaja postoji jako velika mogućnost da je ovo fake news I još jedan od napada na Hrvatsku od strane srpskih medija.
Teško da bi u srcu turističke sezone netko otjerao goste ili radnike jer su iz Srbije. Hrvatskoj nedostaju sezonci, tjeranjem radnika iz Srbije, ili gostiju, taj bi sam sebi prepilio granu na kojoj sjedi, tako da su mogućnosti za to ravne nuli. 99.9999% da je ovo lažna vijest!
 
Previse se prducka ovde...
Moj sin je vec dva meseca u Istri, ni jedan poprek pogled nije video (a reagovao bi, znam ga).
A Dubrovnik i Split- ja tamo ne bih isao, mada je i tamo bolesnika manjina, kao i u Srbiji.
 
radnici u ugostiteljstvu se tretiraju kao robovi...rade od jutra do mraka bez dana odmora za novac koji je za uloženi rad neprimjeren a spavaju ugrupnom smještaju...užas..ako je i došlo do navedene prijetnje ona može za osnovu imati samo poslovni sukob između izrabljivanja i pošteno zarađenog novca...
 
Previse se prducka ovde...
Moj sin je vec dva meseca u Istri, ni jedan poprek pogled nije video (a reagovao bi, znam ga).
A Dubrovnik i Split- ja tamo ne bih isao, mada je i tamo bolesnika manjina, kao i u Srbiji.
Ja sam dva i po mesexa u Zagrebu, vozim taksi.
Odvezao sam.preko 2000 voznji NIJEDNA neprijatna situacija..
Vozio sam neke poznate osobe, glumce fudbalere, vozio sam IRON MAIDEN..U ogromnoj većini se obraduju, svi veoma veoma fini i ljubazni, većina o Beogradu i NS govori lepse od nas.
Naravno da u većini loše misle o našim vlastodršcima, ali su oni to debelo zaslužili, i jos mnogo gore od onoga sto je sad.
A to ne odgovara psihu...On bi opet da svadja i deli, upregnuće on medije začikavati sve se nadajući da će naleteti budala koja će reagovati na njegove gluposti.
 
Svugde ima loših vlasnika, loših ljudi pa i tamo naravno.
Ali to nema veze sa nacijom i državom
čitaj pažljivo...da je nestao srbin u zagrebu kao onaj splićanin u beogradu nitko se na to u hrv. ne bi obazirao niti bi mu ocu bio ponuđen smještaj u zagrebu već bi komentirali...još jedan četnik ne zna plivati..
 
Poslednja izmena od moderatora:
U svjetlu jučerašnjih događaja postoji jako velika mogućnost da je ovo fake news I još jedan od napada na Hrvatsku od strane srpskih medija.
Teško da bi u srcu turističke sezone netko otjerao goste ili radnike jer su iz Srbije. Hrvatskoj nedostaju sezonci, tjeranjem radnika iz Srbije, ili gostiju, taj bi sam sebi prepilio granu na kojoj sjedi, tako da su mogućnosti za to ravne nuli. 99.9999% da je ovo lažna vijest!
Није ово лажна вест. Ја сам срео пуно Срба који су се провели као боси по трњу у нову ндх. Шта и друго очекивати од тебе него лажи, били сте дуго под аустријском окупацијом итд, и ви да једете г'вна о некаквој тисућуљетњој култури, покриј се ушима.
 

Back
Top