Četiri "S" za 21. vek: Koji je novi srpski slogan?

По Србима се Србија тако и зове, Богу хвала. Срби су је и направили. Треба да припадне Србима и онима који у Србији живе и поштују српску државу. Ко и свуда другде. Ни мање ни више.

Па господо извол'те
демантирајте, арлаучите о националистима, клерофашизму, шовинизму, хулиганима, снагама мрака и безумља .....
 
samo
hqdefault.jpg
srbina spasava
 
Наведени појам има вишеструко значење у ретрогардном језику
стога би молијо појашњење аутора у интересу свију и да сам не би бијо прозиван, погрешно сваћен.
Фала.

Nema značenja, ovo je bilo kao u Roršakovim testovima
prvo mi je palo na pamet :lol:

- - - - - - - - - -



Kakav novi slogan?
Srbi su najdivniji ljudi na svetu.
Mi volimo hrvatske, muslims pesme...
Ti imas cast da upoznas Srbe.
Srbi su najbolji, najiskreniji, najposteniji narod na svetu.
Obrni-okreni...to ti je to.
]
Potrebno je da i drugim korisnicima date reputaciju pre nego što je ponovo dodelite korisniku gossca.
:)
 
Mislim da ni u jednom narodu nema vise neprijatelja drzave kao u srpskom, ukljucujuci tu i ovu budalu autora iz Blica.

čitaš mi misli...

Elem, neću ni da odgovaram jer je svakom normalnom jasno da moto jednog naroda ne može da se menja jer je okupiran...ili jer je nešto drugo u modi...to mogu kozojebci i ostali kvaziji...Srbi ne...tačka.tema na ključ akoo ima iole svesti ovde na forumu...ovaj članak vredja inteligenciju, a blic još jednom pokazuje (ne)legitimnost na ovom forumu...
 
Српска левица и хрвастска десдница су два рођена брата. Ноти то има везе са левиоцом на светском нивоу, нити има везе са десницом на светском нивоу.... ни са једном ни са другом идеолоогијом.

- - - - - - - - - -



Драго ми је да си то СРППСКИ ставио под наводнике. без наводника би зуаиста била правписна грешка. Неопростива.



I ostao si ziv?
 
A kako ti komentarise saradnju ustasa i cetnika,cetnika i partizana,cetnika momcila djujica i italijana?

Ево овако. Просто и једноставно. Ђујић је спасио ђивоте пола милиона Срба које би хрвати побили да није био њега. Успут је и кокао усшташе. чисто да се зна. Значи да је сасвим исправан. Српски левичари, су имали договоре са усташама још далеко пре рата и о томе јасно пише у њиховм часопису пролотер. Сарадња сваког са сваким у ратним условима, у моменту кад сви слојеви хрватског народа кољу стотине хиљада Срба, од Лике до крањих гранциа Срема, потпуно је оправдана. Само сарања Срба и хрвата није поштена нити исправна. Ђујић је сарађивао с италијанима, како би спашавао српске животе од храта. А оно о сарадњи усташа и четника равногораца ти баш не верујемо.
 
А шта као није тако?

Па како онда коментаришеш сарадњу комуниста и усташа?

Komuniste i ustase su saradjivali samo u cetnickom MALOM MOZGU.

- - - - - - - - - -

Ево овако. Просто и једноставно. Ђујић је спасио ђивоте пола милиона Срба које би хрвати побили да није био њега. Успут је и кокао усшташе. чисто да се зна. Значи да је сасвим исправан. Српски левичари, су имали договоре са усташама још далеко пре рата и о томе јасно пише у њиховм часопису пролотер. Сарадња сваког са сваким у ратним условима, у моменту кад сви слојеви хрватског народа кољу стотине хиљада Срба, од Лике до крањих гранциа Срема, потпуно је оправдана. Само сарања Срба и хрвата није поштена нити исправна. Ђујић је сарађивао с италијанима, како би спашавао српске животе од храта. А оно о сарадњи усташа и четника равногораца ти баш не верујемо.

NIKADA se cetnici i ustase nisu sukobljavali.

Apsolutno NIKADA!

Osim jednom na samom kraju rata kada su ih ustase pohvatali zive i umorili u Jasenovcu.
 

Back
Top