Cena mladosti

Dragi Dragane, tj. Brajane, savetujem i tebi i ostalim muškarcima da se manete te blesave ideje da je muškarac koji je prvi spavao sa devojkom tj "oduzeo je nevinost" njoj prvi, nezaboravni, dragoceni ...
 
hmmm :think: let's see... setjam se svakog lika sa kojim sam bila... nishta vishe ni manje onog sa kojim sam izgubila nevinost... on je bio i ostao budala, ali nije jedina u mom zhivotu... poseban i dragocen nije nikako... setjam se prve velike zaljubljenosti, prvih prolivenih suza, prve prave ljubavi, prve prave veze, i prvog savrshenog orgazma, ali ne i prvog sexa bar ne tako da mi to neshto znachi...
 
jel ovo konstatacija ili tema za diskusiju !?!
Prvi ostane samo u secanju kao prvi, ali mislim da kasnije ostane samo recka !!!

Dragi Dragane, tj. Brajane, savetujem i tebi i ostalim muškarcima da se manete te blesave ideje da je muškarac koji je prvi spavao sa devojkom tj "oduzeo je nevinost" njoj prvi, nezaboravni, dragoceni ...

Dragi moji muzu i zeno....naravno da ne misli na prvog non stop ali kao sto muz kaze, ostaje u secanju kao recka...ali kao najsladja recka :hahaha::hahaha::hahaha:
 
А јеl' vama prva ostane zauvek u sećanju? Možda zato verujete u to..... interesantno pošto je poznato da dobar deo dečaka tu svoju već nekako "obezbedi na vreme" pa me zanima da li je pamtite po lepim očima ili po duvanskom dahu i pocepanim najlonkama...?

Ja ne znam kako si i na koji nacin i sa kojim mazgovom izgubila nevinost ali ima onih kojima su prvi i ostali kao najlepse uspomene ikada ( sto se tice sex lifea ) i sa kojima su ostali kao dobri prijatelji i ako nisu vise sa njima
 

Back
Top