Čemu priča o veličini?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
to je sve relativno, da se ne lazemo.
sta ce mi neko sa kitom od 25 cm ako svrsava ko zec..to kao prvo.
kao drugo..
opet, dzabe sve ako su svi oni mnogo vazni elemnti seksa zanemareni ili lose odradjeni. ili ako on i ja nismo u istom seksualnom filmu...kakve onda veze ima velicina...
ali ne znam ja, ja tek treba da ucim..
 
Da pospesim temu :)..

stephen-kings-it-pennywise.jpg
 
Poslednja izmena od moderatora:
Tuzno je sto smo tako lepu stvar i bitnu,kao sto je sex,sveli na brojke i statistiku.
Koliko puta moze,koliko dugo moze,koliko mu je dug, koji broj brusa nosi..Tuzno..
Ja se jedino secam kompletnog uzivanja i da li je bio dovoljno pazljiv i nesebican,da li je znao da me zadovolji i mirisa njegovog tela a ne njegovih dimenzija.
 
Tuzno je sto smo tako lepu stvar i bitnu,kao sto je sex,sveli na brojke i statistiku.
Koliko puta moze,koliko dugo moze,koliko mu je dug, koji broj brusa nosi..Tuzno..
Ja se jedino secam kompletnog uzivanja i da li je bio dovoljno pazljiv i nesebican,da li je znao da me zadovolji i mirisa njegovog tela a ne njegovih dimenzija.

a sta ako ima jako malog pishicu ?:sad2:
 
Kvalitet sexa se meri duzinom automobila..debljinom novcanika i dal je tretiras ko stoku


Svakim danom se potvrdjuje moja tvrdnja da su muskarci ogorceni i besni na zenski svet!
Zasto takav stav?
Nadji neku finu devojku,manje atraktivnu,na tvom nivou pa ce joj biti dovoljno ono sto imas.
Ali svi bi ste vi manekenku i tip-top ribu a na sebi radite minimalno,da bi na kraju ona bila kriva sto je otisla i nasla sebi odgovarajuceg.
Cini mi se da ti volis da te tretiraju kao stoku i da izigravas pacenika.
Dosta mi je da nas sve tretirate kao materijaliste i da smo nimfomanke.
Znate li da je vreme inkvizicije proslo i zajedno sa tim i spaljivanje vestica???
 
Svakim danom se potvrdjuje moja tvrdnja da su muskarci ogorceni i besni na zenski svet!
Zasto takav stav?
Nadji neku finu devojku,manje atraktivnu,na tvom nivou pa ce joj biti dovoljno ono sto imas.
Ali svi bi ste vi manekenku i tip-top ribu a na sebi radite minimalno,da bi na kraju ona bila kriva sto je otisla i nasla sebi odgovarajuceg.
Cini mi se da ti volis da te tretiraju kao stoku i da izigravas pacenika.
Dosta mi je da nas sve tretirate kao materijaliste i da smo nimfomanke.
Znate li da je vreme inkvizicije proslo i zajedno sa tim i spaljivanje vestica???

ja sam nasho
dodushe nije bash na mom nivou, josh treba da uchi ali za pochetak nije losha. :))))
 
Svakim danom se potvrdjuje moja tvrdnja da su muskarci ogorceni i besni na zenski svet!
Zasto takav stav?
Nadji neku finu devojku,manje atraktivnu,na tvom nivou pa ce joj biti dovoljno ono sto imas.
Ali svi bi ste vi manekenku i tip-top ribu a na sebi radite minimalno,da bi na kraju ona bila kriva sto je otisla i nasla sebi odgovarajuceg.
Cini mi se da ti volis da te tretiraju kao stoku i da izigravas pacenika.
Dosta mi je da nas sve tretirate kao materijaliste i da smo nimfomanke.
Znate li da je vreme inkvizicije proslo i zajedno sa tim i spaljivanje vestica???

i nije proshlo samo shto se to danas drugachije zove :))) (peglanje i istjerivanje djavola) :))))
 
Prica da se suprotnosti privlace,cista je glupost.Samo slicni ljudi i srodne duse mogu da
budu zajedno,u normalnoj i zadovoljavajucoj vezi.
Velike razlike samo stvaraju nezadovoljstvo,osecaj manje vrednosti i kada se to sve nagomila sve puca po tankim savovima.

mojne sad da me demoralishesh taman sam pomislio da sam pronashao soulmejt :((((
sad, sto ona nema bash kvalitete kao ja, to po meni i nije neki problem. nauchitje.
 
Tuzno je sto smo tako lepu stvar i bitnu,kao sto je sex,sveli na brojke i statistiku.
Koliko puta moze,koliko dugo moze,koliko mu je dug, koji broj brusa nosi..Tuzno..
Ja se jedino secam kompletnog uzivanja i da li je bio dovoljno pazljiv i nesebican,da li je znao da me zadovolji i mirisa njegovog tela a ne njegovih dimenzija.

Slažem se sa tvojim stavom... Vođenje ljubavi i seks iz "sporta" su nešto sasvim različito, tužno je da se prvo meša sa drugim.
 
Svakim danom se potvrdjuje moja tvrdnja da su muskarci ogorceni i besni na zenski svet!
Zasto takav stav?
Nadji neku finu devojku,manje atraktivnu,na tvom nivou pa ce joj biti dovoljno ono sto imas.
Ali svi bi ste vi manekenku i tip-top ribu a na sebi radite minimalno,da bi na kraju ona bila kriva sto je otisla i nasla sebi odgovarajuceg.
Cini mi se da ti volis da te tretiraju kao stoku i da izigravas pacenika.
Dosta mi je da nas sve tretirate kao materijaliste i da smo nimfomanke.
Znate li da je vreme inkvizicije proslo i zajedno sa tim i spaljivanje vestica???

:lol:lose ti se cini..odavno sam naucio da ih treba tako tretirati..nema potrebe da radimo na sebi kad je x puta potvrdjeno sta treba tim tip-top ribama..zena itekako ne trazi sebi odgovarajuceg vec se samo zna postaviti kao plen koji cemo mi uloviti..cisto da ne pomisli da se dobro uvalila..znamo mi sta pecamo s kojim mamcem;)
 
ja mislim da prica o velicini uopste nije krenula od zena...a mislim da zene nisu te koje i dalje pokrecu tu temu....

sta me boli uvo koliki mu je,ako mu je mozak mali...

Mada mnogi sumnjaju u moja iskustva sa zenama mogu da kazem sledece:
Proveo sam sate i sate sa zenama i pricao sa njima.Iz nekog raazloga, one mi se otvore i pricaju zaista otvoreno o svemu, bivsim tipovima, sexu sa njma pa i pricama o velikoj kiti.
More njih mi je reklo da kada se nadje na kafi sa drugaricama nakon prvog sexa sa nekim likom, drugarice pitaju sledece (redom):
1.Koliki mu je (prvo duzina, pa eventualno obim)
2.Koliko je trajao sex (da li je zec)
3.Da li mu ispada tokom sexa (to ih posebno iritira a ispada kad je KRATAK)
4.Da li su uspele da dozive orgazam.
:cool:
 
to je sve relativno, da se ne lazemo.
sta ce mi neko sa kitom od 25 cm ako svrsava ko zec..to kao prvo.
kao drugo..
opet, dzabe sve ako su svi oni mnogo vazni elemnti seksa zanemareni ili lose odradjeni. ili ako on i ja nismo u istom seksualnom filmu...kakve onda veze ima velicina...
ali ne znam ja, ja tek treba da ucim..

Tesko da iko sa kitom od 20cm ima problem sa preuranjenom ejakulacijom.takvi tipovi su suvise samouvereni i sigurni u sebe da bi im se takve stvari desavale.
 
hebo te,al istina...nikad stvarno....mada,bila sam sa jednim deckom za kojeg sam cula posle da je zec,al sa mnom nije bio...mozda to pricaju da bi ga obrukale il slicno...
al malog nisam jos videla.
1 drugarica mi je rekla da njen decko ima malog...i da joj ceo stane u usta...ja nisam videla tako nesto uzivo...
 
hebo te,al istina...nikad stvarno....mada,bila sam sa jednim deckom za kojeg sam cula posle da je zec,al sa mnom nije bio...mozda to pricaju da bi ga obrukale il slicno...
al malog nisam jos videla.
1 drugarica mi je rekla da njen decko ima malog...i da joj ceo stane u usta...ja nisam videla tako nesto uzivo...


Ima i riba koje tvrde da njihov decko ima veliki a u stvari ne znaju sta je to veliki..Prosecan im je veliki jer su bile sa malim.
Po kriterijumima jedne moje poznanice veliki je samo ako ima dve zenske ruke i viri glavic ceo. to je oko 20cm.Nepogresiva je. :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top