Čemu ovolika histerija oko Bikovića?

Meliot

Elita
Poruka
16.953
Čemu ovolika histerija oko Bikovića što mu HBO otkazao aranžman? HBO je privatna kompanija i kao što može da pozove nekog ima i pravo da otkaže poziv nekom glumcu bio to Biković ili neko drugi. Ako nisu potpisali nikakav ugovor onda nema šta da se diže ovolika prašina oko toga. Ako jesu Biković ima pravo da ih tuži ako to želi i toliko.
 
Ништа спец.

Него, русобуљче воле да изигравају жртву.

При том, осуђујем то што је уклоњен из серије, јер ту политика не треба да има удела,

али ти питаш за хистерију.
 
При том, осуђујем то што је уклоњен из серије, јер ту политика не треба да има удела,

али ти питаш за хистерију.
I ja osuđujem jer se politika uplela u sve to, ali sada izlaze neki spotovi gde Biković kao drži nešto u rukama što simbolizuje da je osuđen, tako da mislim da je sve to malo više preterano i da je daleko sve otišlo.
 
Čemu ovolika histerija oko Bikovića što mu HBO otkazao aranžman? HBO je privatna kompanija i kao što može da pozove nekog ima i pravo da otkaže poziv nekom glumcu bio to Biković ili neko drugi. Ako nisu potpisali nikakav ugovor onda nema šta da se diže ovolika prašina oko toga. Ako jesu Biković ima pravo da ih tuži ako to želi i toliko.
Нема шта да их тужи добиће одштету због изгубљеног времена.Штета због њега што су попустили под притиском јер му је ово могла бити солидна улазница за америчко тржиште.
 
Нема шта да их тужи добиће одштету због изгубљеног времена.Штета због њега што су попустили под притиском јер му је ово могла бити солидна улазница за америчко тржиште.
Iskren da budem mislim da su ga zvali zbog toga što je on tamo u Rusiji glavni glumac pa su hteli da ga degradiraju nekim sporednim ulogama. Tako da mislim treba da im zahvali što su mu otkazali angažman u seriji.
 
Нема шта да их тужи добиће одштету због изгубљеног времена.Штета због њега што су попустили под притиском јер му је ово могла бити солидна улазница за америчко тржиште.
Нема шта да их тужи добиће одштету због изгубљеног времена.Штета због њега што су попустили под притиском јер му је ово могла бити солидна улазница за америчко тржиште.
jednog dana bice zahvalan sto nije dobio ulaznicu za americko trziste...........jer svakog, ko ima bilo kake veze sa ameriku, cekaju crni dani.
 
Suštinski, meni smeta histerija Ukrajinaca i svih koji mogu da lobiraju za njih, do tog nivoa da npr nekom teniseru ne sme pored imena da stoji zastava Rusije, ako je iz Rusije, jer to nekoga tamo vređa?! Ovom otkazuju seriju jer podržava Putina?! Kakve to veze ima sa njegovim glumačkim umećem koje ga je očigledno preporučilo za to? I ko to određuje u svetu čiji stavovi su ok i koje ćemo "otkazivati"? Histerija Ukrajine nema granicu.
 
Suštinski, meni smeta histerija Ukrajinaca i svih koji mogu da lobiraju za njih, do tog nivoa da npr nekom teniseru ne sme pored imena da stoji zastava Rusije, ako je iz Rusije, jer to nekoga tamo vređa?! Ovom otkazuju seriju jer podržava Putina?! Kakve to veze ima sa njegovim glumačkim umećem koje ga je očigledno preporučilo za to? I ko to određuje u svetu čiji stavovi su ok i koje ćemo "otkazivati"? Histerija Ukrajine nema granicu.
To je trend gusenja slobode govora u USA. Bikovic nije jedini...
 
jer je to bikovic.
gledao sam jednu pozorisnu predstavu gde je on glumio i u jednom trenutku skace sa neka 3 metra visine i kako je doskocio da si video sve dame u sali samo uhhhhhhhhhhhhhhhhh

Nije samo zbog izgleda, već i zbog toga što su čoveka bukvalno oterali bez ikakvog razloga, već jer se nije sviđao nekima tamo.

Mada, ne treba zaboraviti kako je i Biković od*ebao Lečića kad je bio optužen za silovanje na jedan, bez dokaza, biće da se vraća u životu.
 
Ukrajinci dižu halabuku kod Amerikanaca gde ovaj treba da glumi,
"Ukrajinci" kao Nato i Americki poslusnici za pare,privilegije serviraju propagandu.
da prikriju akušersko nasilje u porodilištima.
Mediji u nasoj zemlji forsiraju nebitnog Bikovica da prikriju sve probleme umesto da ih resavaju oni ih zataskavaju ~ ako vec treba ti se nacrta.
Zaobidji me sa provokatoskim obracanjem.Ne interesuje me inostranstvo al' celo jutro je na radiju prica o Bikovicu (koji ima stan u centru grada od pola miliona evra uz garazu od trideset pet hiljada evra) te mi se zgadio.
 
"Ukrajinci" kao Nato i Americki poslusnici za pare,privilegije serviraju propagandu.

Mediji u nasoj zemlji forsiraju nebitnog Bikovica da prikriju sve probleme umesto da ih resavaju oni ih zataskavaju ~ ako vec treba ti se nacrta.

Zaobidji me sa provokatoskim obracanjem.Ne interesuje me inostranstvo al' celo jutro je na radiju prica o Bikovicu (koji ima stan u centru grada od pola miliona evra uz garazu od trideset pet hiljada evra) te mi se zgadio.

Šta ima da zataškavaju kad nikoga u Srbiji više ova zemlja i ne zanima očigledno? Ovi za vlast rade kao da neće sutra živeti ovde, opozicija je takva idiotarija da će ovaj vladati još sto godina. A koliko vidim narod se nešto ne uzbuđuje oko bilo čega jer ne vidim neke drastične proteste osim prošetamo se prvi dan, drugi, treći već naaaaah.

Zgadio ti se dečko koji je svojim radom zaradio da ima stan u centru i garažu od preko pola miliona? Što bi ti se zgadio zbog toga? Jel oteo nekome?
 
Čemu ovolika histerija oko Bikovića što mu HBO otkazao aranžman? HBO je privatna kompanija i kao što može da pozove nekog ima i pravo da otkaže poziv nekom glumcu bio to Biković ili neko drugi. Ako nisu potpisali nikakav ugovor onda nema šta da se diže ovolika prašina oko toga. Ako jesu Biković ima pravo da ih tuži ako to želi i toliko.
Jer ima rusko državljanstvo :)
 
Čemu ovolika histerija oko Bikovića što mu HBO otkazao aranžman? HBO je privatna kompanija i kao što može da pozove nekog ima i pravo da otkaže poziv nekom glumcu bio to Biković ili neko drugi. Ako nisu potpisali nikakav ugovor onda nema šta da se diže ovolika prašina oko toga. Ako jesu Biković ima pravo da ih tuži ako to želi i toliko.
Biković je sumnjiv lik. Ne diže se prašina u režimskim novinama i medijima tek tako.
 
Нема шта да их тужи добиће одштету због изгубљеног времена.Штета због њега што су попустили под притиском јер му је ово могла бити солидна улазница за америчко тржиште.
Ako može da dokaže da je bilo usmenog dogovora ili je potpisao ugovor može da ih tuži izgubljenog vremena i zbog izgubljenih uloga. Ali tek tada onda ne će otići u SAD da glumi.
 
Да је баш хистерија, тешко. Водећи људи у ха-бе-о су ти који кеширају серију, одлучују о свему, и које ће глумце убацити и које избацити, њихова воља. Како је филмска умјетност једна од области (уз спорт) гдје су Амери одмакли подобро у однопсу на Европу, код њих је то за разлику од европског муља (што не значи да и они неће уложити у пропагандне сплачине како би рецимо промовисали једну агенцију или неке нове изопачене "вриједности") озбиљан посао гдје су зараде уређене, неће те заје.бат за долар али и ти њих нећеш изиграти (опет за разлику од европске џунгле), Милош ће добити одговарајућу накнаду, неће се то тужбом рјешавати.
Сад што одлука о "избацивању" Милоша Биковића из серије и који су мотиви такве одлуке, смрди на фашизам, шта да сње ради.

О овој епизоди заправо расписали су се највише антисрпски портали у земљи Србији, Н1 (овдје), Нова (овдје), Данас (овдје) и ини.
Но и то је очекивано, тим порталима је било која негативна вијест везана на било који начин за Србију, па била у питању култура и ова ипак политичка одлука или из спорта и агонија неког популарног српског спортисте (како су тек ликовали прије двије године током Новакове агоније у Аустралији) "зицер" како би злурадим и малициозним текстовима те коментарима гдје само оне пакосне "пропуштају" што више то проституисали и загадили. Такви су, задат образац, разумијемо.
 
U pitanju je hajka protiv rusa pitanje je dal je on imao ikakav dogovor sa netfliksom. Inače je to nižerazredna produkcija za američke mentole, daleko ispod bikovićevih kvaliteta. Vrlo moguće da ih je on odbio i samim time svi usa nato ss elementi izvrću činjenice.
 

Back
Top