celulit?! :(

Gazdarica:
Hahaha, upetljah se i ja pravo u topic posvecen celulitu, iako nikad ne ucestvujem u raspravama o toj temi, upravo zato jer nemam tih muka...
Ali, evo, imam malo strija na bokovima...
Je li sad cudjenje manje...? :lol:

Btw. u RL stvarno nikad s prijateljicama ne pricam ni o celulitu, ni o strijama... :roll:

hmm....mi takođe, pravimo sed da ga nijedna nema :mrgreen:

beer%20butt%20buddies2_sm.jpg
 
Kakav bre celulit, to imaju ove klinke što se ubiše obilazeći raznorazne salone lepote i spa centre...mi starijeg kova, što pamtimo Tita to nemamo :lol: ...to se u naše vreme nije gajilo :wink:
 
*misutka*:
Kakav bre celulit, to imaju ove klinke što se ubiše obilazeći raznorazne salone lepote i spa centre...mi starijeg kova, što pamtimo Tita to nemamo :lol: ...to se u naše vreme nije gajilo :wink:
A u tome je, znaci, stvar...
Kaze i jedna (pra)stara baka u mom komsiluku da se ljudima kvare zubi, otkad su poceli da ih peru... :D
 
Gazdarica:
*misutka*:
Kakav bre celulit, to imaju ove klinke što se ubiše obilazeći raznorazne salone lepote i spa centre...mi starijeg kova, što pamtimo Tita to nemamo :lol: ...to se u naše vreme nije gajilo :wink:
A u tome je, znaci, stvar...
Kaze i jedna (pra)stara baka u mom komsiluku da se ljudima kvare zubi, otkad su poceli da ih peru... :D

hihihi iskustvo i mudrost ništa ne može da zameni
 
Queen_:
*misutka*:
Kakav bre celulit, to imaju ove klinke što se ubiše obilazeći raznorazne salone lepote i spa centre...mi starijeg kova, što pamtimo Tita to nemamo :lol: ...to se u naše vreme nije gajilo :wink:

Skoro se nisam ovako slatko nasmejala :lol: :lol: :lol:

:lol: dobro, sad stvarno malo da se uozbiljim...nije mi jasno kad vidim ovde na forumu da su devojčice 87 godište i da se žale na celulit :shock: ...mislim stvarno....i tako, kažem ja, to u Titovo vreme nije moglo da može :lol:
 
znala sam ja da nesto nece na dobro ispasti... :roll:

lepo su mi govorili,budi dobra omladinka...a ja se glupirala.
sada mi kazete da ne bi muku mucila sa njim da sam tada nosila titovku?
e,zivote!
a ja se ljubakala u parku,umesto da sam isla na slet :?

a ako pocnem da nosim kapu i maramu?
 
xpajamacax:
znala sam ja da nesto nece na dobro ispasti... :roll:

lepo su mi govorili,budi dobra omladinka...a ja se glupirala.
sada mi kazete da ne bi muku mucila sa njim da sam tada nosila titovku?
e,zivote!
a ja se ljubakala u parku,umesto da sam isla na slet :?

a ako pocnem da nosim kapu i maramu?

Nije bre fora u titovkama i maramama, nego u godini proizvodnje. Šta se brineš, ti se uklapaš u specifikaciju...i ti ga pamtiš :D znači nikakos celulitos :!:
 
Devojke 87 godishte (i to) imaju celulit zbog ishrane i samo zbog toga. Mekovi, sendwichi i sva ta brza, sranye hrana je uzrok celulitu. Naravno, izostanak sporta. Ja nikada nisam imala celulit, ali poshto se bash ne zrdravo hranim (jako retko jedem kuvano :( ), pochinje da me napada... :roll: Eh, zivota...
 
Ljudi, sve je zbog slatkiša. Ja imam celulit od puberteta i svaki put kad me uhvati "nepodnošljivost prema slatkišima" on skoro nestane za manje od nedelju dana.
Naravno, uvek mi se vrati, kao Lesi.
 


vidite sta sam nasla na webu :P

e,jeste hrana,i slatkisi pogotovo!
a
mozda je i zbog toga sto se klinke danas sexaju jako mlade?
:?
mi smo ipak cekale bar srednju skolu.pa ono 3,4 razred :oops:

ma casna titova pionirska rec!
 
Aphroditi:
E ne verujem vam, vama Titovim pionirkama da nemate celulit :P Nisam dosad videla ni jedno zensko bez celulita. :roll:

balerine nemaju, ja ynam jednu koja ima 34 i ne bavi se više baletom, naravno, ima klinca i sve po redu /ni grama celulita :shock:
Moja drugarica, 29 godina, pojavilo joj se malko prošle godine :?
Druga drugarica, mlađa od mene 3 godine, takođe nema :twisted:
I tako se mi pravimo da ga nema nijedna, tj. da ga nemam ja :mrgreen:

mislim, najvažniji je lični marketing i promocija svojih kvaliteta :lol:
Onda o rapavom dupetu niko ništa ne zna.
 
Betty:
Aphroditi:
E ne verujem vam, vama Titovim pionirkama da nemate celulit :P Nisam dosad videla ni jedno zensko bez celulita. :roll:

balerine nemaju, ja ynam jednu koja ima 34 i ne bavi se više baletom, naravno, ima klinca i sve po redu /ni grama celulita :shock:
Moja drugarica, 29 godina, pojavilo joj se malko prošle godine :?
Druga drugarica, mlađa od mene 3 godine, takođe nema :twisted:
I tako se mi pravimo da ga nema nijedna, tj. da ga nemam ja :mrgreen:

mislim, najvažniji je lični marketing i promocija svojih kvaliteta :lol:
Onda o rapavom dupetu niko ništa ne zna.

Hmmm, necu da kazem da im zavidim :roll: Ali stvarno sam bila ubedjena da nema osobe zenskog pola koja ga nema. Gde god se okrenes, i za super zgodnim ribama, kad se malo bolje zagledas, vidis ga, bar u tragovima. Ja sam ga zaradila jos odavno,....ali uopste nesto ne patim od toga. Ne vidi se mnogo :?
I mrzim price o celulitu, i nemam pojma sta uopste radim na ovoj temi?! Ah, da, Gazdarica me zbunila izjavom da ga nema. Pa dobro, saznala sam nesto novo... :D Hvala bogu pa ima ljudi koji ne pate od njega. :D
 
Yebiga, možda i postoje osobe koje nemaju celulit ali bi bilo jako lepo s njihove strane da se ne pojavljuju s tim pričama u vreme kada pokušavamo da nađemo najbolje sredstvo da se to skine s nas...

Kreće priča, te ova krema te ona, ovako, onako i onda upadne neko u fazonu utata ja nemam :twisted:

pa dobićete ga pre ili kasnije, ne zato što vam bilo ko od nas to želi već što je tako majka priroda rekla...

Slažem se, važna je reklama.
 
Znaš šta šljaka :lol:
Odeš kod drugarice koja ga nema (evo, ova moja kojoj sam juče otišla u ofis ima 30 godina i ništa od sala ili celulita - verna je Extreme Gym-u - svaka joj čast na tome!).
E, dakle, odeš, podigneš suknjicu (naravno, bile smo same :D ) i kreneš NJA NJA NJA (al kratko :wink: ),
a onda ona kaže - pa nemaš toliko, šta si blesava, jedva se i vidi :mrgreen:
Zašto ovo pomaže?
Zato što žene ČESTO i prečesto nemaju pravu sliku o stanju stvari (ovo sam, ono sam, debela, ne valjaju mi šiške, vidi mi se bubuljica i sl), i onda se malo unormališ.
 

Back
Top