celulit pobediv?????

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Za ostatak populacije koji želi da se bori sa ovim problemom vežbanje je najgora opcija.


:roll:
dakle definitivno potvrdjujem..ja volim da veybam, i intenzivno vezbam....i sto vise vezbam, to mi se cini da imam vise celulita..i te fore kako celulit nastaje sa godinama..sio mi ga djura..ja ga imam od 10god, kao i moja mama i moja sestra..
mrzim celulit
 
Sto ga mrzis, sta te briga za njega? Uzivaj u vezbanju, kad vec volis. I ako imas vise celulita to je zato sto si sve starija, i nije ti ga sio djura, jer ces imati vise celulita kako budes starija, kao i bora, otromboljene koze, i svega ostalog. Zato, sto rece jedna holivudska baba, zaboravih ime, mozda cak i Katrin Danev:devojke, zene, ako imate ispod 40, narocito ispod 30, skinite se u bikini, ne brinite za strije celulit, salo...Sve to je nista spram onog sta vas ceka posle 40.
 
sta sad treba da se obesim?!
sto ne mogu ako mi se hoce i sa ovih skoro 40 da se skinem kao da imam 20?za to mi ne treba savet holivudske babe.
eo neozbiljko ja jedva da jedem,pa ga imam.
pocecu da hodam na rukama.garantujem da cu za mesec dana imati sise,a noge ce mi biti kao izvajane.
 
Pa o tome se i radi, udri brigu na veselje, nije poenta u godinama, vec u tome sto obicnu dosadnu stvar kao sto je celulit, ne mozes da izignorises i prezres. I svi nesto traze da se masiras, sa jedes ovo, da ni slucajno ne vezbas, da se kupas i trljas raznim stvarima, i da budes uporan. Ma necu da se zamaram celulitom, k'o da mi bilo sta zavisi od kolicine celulita na dupetu.
 
Zna li neko gde ima da se kupe plasticni ili drveni dobri masazeri, a da nisu Avon? Imam anticel kremu, a mrzi me da se masiram samo rukom.
Trazila sam u Liliju, apoteci, Jasminu...i nigde nema.
Ja mislila da toga ima svuda, kad ono...
 
nego, ja sam juce pocela da se mazem kafom
juce sam samo onako talogom trljala noge, a danas sa carapom i nekako mi se cini da je bez carape bolji efekat, bar trenutni, vise je koza posle masna, ne znam..
sta vi mislite?
 
Pitanjce...dobila sam na poklon neki Deborah anticelulit roll-on, vredi li sta? Jel neko probao?

Inace, dok sam pila redovno zeleni caj - svako jutro po solju, celulit je skoro sasvim nestao.
Sad vezbam dosta, pijem dosta tecnosti, smanjio se, ne vidi se okom ali kad stasnes...odma iskace..
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top