Cega se najvishe bojite???

a bilo je legendarno gledati majku kad me je viđela da to radim,zamalo ne pade u nesvijest
super_smilies046.gif
 
Nekad se bojim pomisli na neizvesnost, šta sve može doneti... gde ću biti u budućnosti ja, šta će da bude sa mojom sestrom, gde i kako će da mi žive prijatelji... Onda shvatim koliko je besmislena i nepotrebna takva briga. Bojim se da neki ljudi koje volim ne nestanu iz mog života, da izgubimo sve veze, da ne čujem za njih i njihove živote... Nekad se tako uspaničim, pa ih zovem, kao da će sutra i zauvek da se rastanemo... Napišem ih da ih volim, pitam ih kako su iz čista mira, odem i kupim im nešto... Zvuči uvrnuto... Ni oni ne znaju šta mi je... Ili najgore - odem kod majke u krevet... :) I ona misli da sam otkačena, ali me trpi. :D
Tako, šetam se sa drugaricom i pričam o tome, a ona mi pokaže starce koji igraju šah ispod nekog drveta i kaže: ''Vidiš, ti se bojiš života, a oni smrti... ''
U globalu se ničega ne bojim... Tako su me učili.

Eto, rekoh skoro nešto pametno. Pre dve nedelje sam prvi put letela avionom. Svi me pitaju pre poletanja da li se plašim. Kažem - kako da se plašim nečega što ne znam kako izgleda. A kad već vidim nešto šta je, onda tek tada nema smisla plašiti se, jer znaš opasnosti, karakteristike...
Ma ljudi, samo oprez i hrabrost ruku pod ruku, to treba da vodi čoveka...

Strah je najgore moguće osećanje, najpogrešnije i najveća kočnica.
 

Back
Top