Čeda-LDP: UKIDANJE VOJNE OBAVEZE !!!

prof.Grof:
U svakom slučaju mora da postoji obavezan, vojni rok kakav god bio i koliko dugo trajao. Mi smo mali narod, na jednoj vetrometini, i moramo da znamo veštinu ratovanja, moramo da imamo svest i srce ratnika. Obavezni smo da kao muškarci branimo svoje domove , žene , decu i teritoriju. Pa zar to mora neko umesto nas da radi, "žene u crnom" ili ko ?Obavezni smo zbog predaka junaka koji su vekovima štitili ovo parče zemlje upravo zbog nas............

Pa i LDP - ičkice, su možda potomci tih junaka, kako mogu tako mirno da okreću leđa nečemu što se zove istorija, ponos i Srbija. Zar ih nije sramota da vojni rok služe recimo u pozorištu tako što će da čiste " daske koje život znače" posle predstave. Ili ja grešim možda su stvarno LDP - ičketine............
c008.gif
Za vas i nisu ovakve diskusije. U početku ste kao fini, kulturni, držite do nivoa, ali ne možete da dugo izdržite, da se pretvarate, pa na površinu izbije vaša prava priroda, primitivizam, prostakluk. Ništa drugo i ne znate da radite, nego da neistomišljenike vređate. No, sa takvima se ne vredi raspravljati, to je jače od vas, niste vi krivi.
 
Englez:
Za vas i nisu ovakve diskusije. U početku ste kao fini, kulturni, držite do nivoa, ali ne možete da dugo izdržite, da se pretvarate, pa na površinu izbije vaša prava priroda, primitivizam, prostakluk. Ništa drugo i ne znate da radite, nego da neistomišljenike vređate. No, sa takvima se ne vredi raspravljati, to je jače od vas, niste vi krivi.

Ma jasta. Ovi LDP-ovci samo pisu svoje gluposti a kad im se odgovori kulturno i sa argumentima jednostavno ignorisu i nastavljaju svoju pjesmicu koju ih je Ceda Ljoticevac naucio. Ko da sa zidom raspravljas.
 
Englez:
Za vas i nisu ovakve diskusije. U početku ste kao fini, kulturni, držite do nivoa, ali ne možete da dugo izdržite, da se pretvarate, pa na površinu izbije vaša prava priroda, primitivizam, prostakluk. Ništa drugo i ne znate da radite, nego da neistomišljenike vređate. No, sa takvima se ne vredi raspravljati, to je jače od vas, niste vi krivi.


Mnogo se praviš "englez".........., Englez. Samo mi napiši da li i ličiš na liberalnog Engleza. Jel da da nosiš onaj pleteni tesni pulover sa širokom kravatom preko njega i da se ne odvajaš od kišobrana. I da zaboravio sam , mora da imaš rumene obraze ( kao pravo seljače ) i da imaš žute zube... :lol: :lol: :lol: :lol:

Samo Čeda nije takav, on i Batić više liče na one iz Marinkove bare....
 
prof.Grof:
Mnogo se praviš "englez".........., Englez. Samo mi napiši da li i ličiš na liberalnog Engleza. Jel da da nosiš onaj pleteni tesni pulover sa širokom kravatom preko njega i da se ne odvajaš od kišobrana. I da zaboravio sam , mora da imaš rumene obraze ( kao pravo seljače ) i da imaš žute zube... :lol: :lol: :lol: :lol:

Samo Čeda nije takav, on i Batić više liče na one iz Marinkove bare....
Ostajem pri onome što sam već rekao, ti si beznadežan slučaj.
 
Припаднике ЛДПа, ваљда и не примају и Армију, јер толико прашка ни богатија држава не може да издржи! А морал, а борбена готовост, а стање свести.... и нафиксаним мозговима? Сачувај нас Боже!
 
Mene zanima ko su likovi koji se zalazu za prinudni rad koji se zove armija i kakvog interesa mogu od toga imati. Ocigledno nisu svesni situacije u svetu i rezultata takve armije u proslosti. I kosovo nije oteto vojnom silom vec je prvo kolonizovano pa kad je procenat nealbanskog stanovnistva pao na zanemarljiv nivo nikakva ga vojska nije mogla zadrzati. Ne mozemo vojskom i ratom vratiti nesto sto smo u miru prodali. Osim toga da je ovo bogata demokratska drzava ne bi ni pokusali da se odvoje.
 
Kira Neris:
A kakva je trenutna situacija u Hrvatskoj? Već dugo se žvače o definitivnom ukidanju roka, a nikad da se desi....
Како да се деси, кад им ми "дувамо за врат". Ако су кварни нису глупи.
Знају где ће бити наше границе, па морају да се спремају да нам мало отежају. У сваком случају аутобус је спреман ... :D :D :D
 

Back
Top