Ceda Jovanovic LDP [shmrk]

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
vlada63:
Dobro neka je i sve tacno sto kazes. Ali evo pitam te:
1. odakle znas da je on lopov
2. iz kojih si izvora informisana da je on neposten, lopov, narkoman (pa to samo tvrde radikali a za njih su svi olos ako nisu uz njih).
3. Sta traze Vesna Pesic, Cedomir Cupic, St.Protic, V.Batic. Natasa Micic s njim u LDP-u. (ili mislis da su i oni ljigavi lopovi ili mislis da su toliko naivni da su toliko u zabludi)

1. Чист осећај
2. Из дубине душе
3. Да, мислим
 
Milos_nbg:
Bolje biti radikal i DSS-ovac nego izdajnik i ustasha DS-ovac.
Milose, zaboravio si nesto vrlo bitno!
DS sa DSS cini Vladu Srbije, zato ne znam da li bih te dve partije razdvajala.
S kim si, onakav si.
Da nisu isti, ne bi sada ZAJEDNO vladali.
Meni je zao sto to moram da kazem, jer, do skora, DSS je i meni bila draga, medjutim, posle svega, samo mogu da konstatujem- nema razlike medju njima.
Hoce li Kostunica reci nesto protiv izvinjavanja Borisa Tadica Hrvatima u nase ime, odnosno celog srpskog naroda, time i Kostunice?!
Nece, budi siguran.
Znaci, jedan govori, drugi cutanjem odobrava!
 
*BILJA*:
Milose, zaboravio si nesto vrlo bitno!
DS sa DSS cini Vladu Srbije, zato ne znam da li bih te dve partije razdvajala.
S kim si, onakav si.
Da nisu isti, ne bi sada ZAJEDNO vladali.
Meni je zao sto to moram da kazem, jer, do skora, DSS je i meni bila draga, medjutim, posle svega, samo mogu da konstatujem- nema razlike medju njima.
Hoce li Kostunica reci nesto protiv izvinjavanja Borisa Tadica Hrvatima u nase ime, odnosno celog srpskog naroda, time i Kostunice?!
Nece, budi siguran.
Znaci, jedan govori, drugi cutanjem odobrava!

plach plach ... :D

znash kako je
ko s diablom tikve sadi...

8)

eeeehhhh

tako ce i zuti
i miiiiiiiiilooo miiiiiii! 8)
 
vlada63:
Dobro neka je i sve tacno sto kazes. Ali evo pitam te:
1. odakle znas da je on lopov
2. iz kojih si izvora informisana da je on neposten, lopov, narkoman (pa to samo tvrde radikali a za njih su svi olos ako nisu uz njih).
3. Sta traze Vesna Pesic, Cedomir Cupic, St.Protic, V.Batic. Natasa Micic s njim u LDP-u. (ili mislis da su i oni ljigavi lopovi ili mislis da su toliko naivni da su toliko u zabludi)

Zaboravio si gospodina Cvarka. Ako je Ceda predobar i preposten, sto bi rekao Cvarak, zasto ne obelodani ko su mu finansijeri. Ko je finansirao kampanju LSD-a?
 
popokatepetl:
Ех што волим овакве Словенце.
Прво, Чедомир Јовановић јесте наркоман, што је више пута доказивано, како у новинама, тако и на телевизији.
Друго, старије генерације ће се присетити студентског протеста 96/97, када је Чеда као набеђени вођа истог више пута добијао батине од студентског обезбеђења, због својих сулудих и издајничких изјава.
kenjao onda da treba dati Kosmet? Skoro veću glupost nisam pročitao, da si napisao da ih je zavrnuo za nešto imalo bi smisla, ali zbog "izdajničkih" izjava, stvarno neviđena glupost. :roll:
 
*BILJA*:
Milose, zaboravio si nesto vrlo bitno!
DS sa DSS cini Vladu Srbije, zato ne znam da li bih te dve partije razdvajala.
S kim si, onakav si.
Da nisu isti, ne bi sada ZAJEDNO vladali.
Meni je zao sto to moram da kazem, jer, do skora, DSS je i meni bila draga, medjutim, posle svega, samo mogu da konstatujem- nema razlike medju njima.
Hoce li Kostunica reci nesto protiv izvinjavanja Borisa Tadica Hrvatima u nase ime, odnosno celog srpskog naroda, time i Kostunice?!
Nece, budi siguran.
Znaci, jedan govori, drugi cutanjem odobrava!

Ја бих то назвао "Синдромом Милана Недића".
Дошао рат и окупација, немци почели да стрељају и убијају на хиљаде Срба, а Милан Недим им је био слуга вадећи се да би било горе да он није био слуга. Можда је био у праву, али ипаг, био је немачки слуга.
Исто и сад...
"Српска Мајка" Коштуница.
 
vlada63:
A ko tako prica sem radikala. Tu i tamo se neko izleti ali od radikala nista drugo ne mozes cuti sem cinicne kritike, omalovazavanja, podsmeha, vredjanja......pravi fasisti i necivilizovana bagra.

Pa nije baš tako, imala sam prilike da slušam o nekim hulahopkama, šamarima i slično od demokrata. Šta im je to trebalo?

Slažem se da radikali i tom smislu nose barjak, oni, pa dvanaest praznih mesta, pa onda svi ostali. Ali ja imam svoj stav po tom pitanju - potpuno svesno podižu tenziju kod najsiromašnijih i najneobrazovanijih slojeva društva, a sve u cilju dolaska na vlast. Ali, u ovom trenutku im ne odgovara da budu na vlasti dok se ne reši pitanje Kosova i još mnoga druga pitanja (izručenje Hagu i dr.), tako da ćemo još dugo slušati podgrevanje situacije. Na to, jednostavno, ne treba obraćati pažnju, to su oni i neće se nikad promeniti, ne dok u Srbiji ima siromašnog sveta onoliko koliko ima, dok nas maltretiraju da kao najgori čekamo pred stranim ambasadama, dok nas ucenjuju svim i svačim (što nikako ne odobravam) i tako...
 
*BILJA*:
"1. poseduje restoran Madera na Tasu , vilu vrednu 1.5 milion eura na Gardosu u Zemunu, pekaru na uglu Cara Dusana i Francuske kao i restoran Kalemegdanska Terasa, mesecno izdvaja preko 10.000 eura za obezbedjenje, vozni park mu vredi nekoliko stotina hiljada eura. Licno sam ga video da vozi ganc novi VW Tuareg vredan nekih tricavih 80-100.000e"
---------------------

Bogo mili :shock: :shock: :shock:

Sigurno ne poseduje Kalimegdansku terasu jer je DSS tamo slavio slavu stranke tako da... Inace koju pekaru rce da ne kupujem tamo.
 
Е ти што ти виси, Ч. Ј. до пре 7 година није имао ништа. Живео је код маме и тате (бившег официра ЈНА). Сада? Еееее, сада је то друга ствар. Заиста, можемо га поредити са Марком Милошевићем, али никако не могу бити исти. Чеда је гори.
 
popokatepetl:
Е ти што ти виси, Ч. Ј. до пре 7 година није имао ништа. Живео је код маме и тате (бившег официра ЈНА). Сада? Еееее, сада је то друга ствар. Заиста, можемо га поредити са Марком Милошевићем, али никако не могу бити исти. Чеда је гори.


:D :D :D :D :D :D koliko gluposti na ovako malom mestu
 
popokatepetl:
Прво, Чедомир Јовановић јесте наркоман, што је више пута доказивано, како у новинама, тако и на телевизији.

Pa ajde daj da vidimo. Navedi neki dokaz. Koje novine su to objavile, koja televizija. Ako navedes ijedan valjan dokaz skidam kapu. Naravno ne Kurir Skandal i sl.
Ozbiljan dokaz. Ovako mlatis praznu slamu i tracaris. Takav dijalog ne vodi nigde.
 
Jerry Ropero:
1. poseduje restoran Madera na Tasu , vilu vrednu 1.5 milion eura na Gardosu u Zemunu, pekaru na uglu Cara Dusana i Francuske kao i restoran Kalemegdanska Terasa, mesecno izdvaja preko 10.000 eura za obezbedjenje, vozni park mu vredi nekoliko stotina hiljada eura. Licno sam ga video da vozi ganc novi VW Tuareg vredan nekih tricavih 80-100.000e

2. Cedomir Jovanovic nema dana radnog staza a poseduje milionski vrednu imovinu. Do te imovine on nije mogao stici postenim raodm vec samo kriminalom sobzirom da se nikada nije bavio nijednim legalnim poslom (osim politike).

3. Kao svi pravi izdajnici, smradovi i janicari traze pare od okupatora i NATO agresora za svoje prljave izdajnicke usluge


i onda je mrmot zavio cokoladu u foliju
 
vlada63:
popokatepetl:
Прво, Чедомир Јовановић јесте наркоман, што је више пута доказивано, како у новинама, тако и на телевизији.

Pa ajde daj da vidimo. Navedi neki dokaz. Koje novine su to objavile, koja televizija. Ako navedes ijedan valjan dokaz skidam kapu. Naravno ne Kurir Skandal i sl.
Ozbiljan dokaz. Ovako mlatis praznu slamu i tracaris. Takav dijalog ne vodi nigde.


Ево овако, да те питам нешто. Ако је Б92 овде релевантна телевизија, зашто то не може Курир бити
 
Jerry Ropero:
Ne Ceda uopste nije narkoman. To se moze videti i sa ove slike snimljene na njegovoj konferenciji za stampu u beogradskom medija centru:

chedanarkoman.jpg


izvini jel si cuo nekad za photo shop
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top