Ceda Jovanovic kao plasticni Isus

PROKIC2.jpg
lecic-b.jpg
beba_vladimir_pop.jpg
evo tri aposstola mnogo je da kacim svih jedanaest




381-1.jpg



micicka bi mogla da prodje kao marija magdalena....
 
Веровали или не на једном "научном скупу" су расправљали о теми "Српска болест звана Бој на Косову". Кога занима ова гнусна тема, нека погледа:
http://forum.dsomladina.org.yu/view...&start=0&sid=7869233701075ccd80c055a9e0cac9ce

Свеједно, ја сам мало редиговао текст, тако да више одговара реалности:
Na Trecem svetskom kongresu za psihoterapiju, koji je odrzan u Becu, a na kome se okupilo 4000 ucesnika iz 100 zemalja, istupila je ekspert UN-a, jedna od najvecih naucnika 20. stoleca iz oblasti psihoterapije, prof. Traumarka Pusagic, koja je ponovila neke stavove iz svog bestselera „Sindrom Mesije”, prevedenog na sve značajnije svetske jezike i prodatog u 200.000 primeraka.

Profesorica Pusagic iznela je stav da - „pandisti i dan danas pate od reformskog talibanizma koji izaziva lupetanje”. - „Model njihovog ponasanje je postalo proseravanje, još od kako je Čeda uhvaćen u poseti CZ-u.
Zbog toga nekada vladajući DOS nikada nije smeo da daje iole ozbiljniju ulogu Čedi Jovanoviću. Morao je da zna da je to propali student koji svoje traume i frustracije prenosi na ceo jedan narod. Procitala sam barem 20 knjiga o poremecajima reformskog ekstremizma i ideološkog slepila i u svima stoji isto - reformski talibani pre ili kasnije posegnu za istim argumentima koje kod drugih besomučno kritikuju. Istorija se ponavlja samo i isključivo kao farsa - ponekad i sa elementima tragedije” - rekla je prof. Pušagić.
Pozivajuci se na Frojdov pronalazak „kolektivne svesti” i Jungovu „kolektivnu podsvest”, prof. Pušagić formulisala je teoriju prema kojoj se patoloske pojave ne prenose samo svesno prihvatanjem nekritičkih stavova, nego opstaju i kroz sublimalne poruke kojima se nekritičnost postiže mantranjem stalno istih fraza.

„Određeni osecaj ili uverenje mogu se prenositi kroz poruke za koje se i ovlašnim pregledom činjenica može ustanoviti da su netačne, bole nreći lažne” - kaže prof. Pušagić.
Prof. Pušagić nije usamljena u izucavanju ovog reformsko talibanskog ludila. Svajcarski etnopsihoanaliticar dr Doggy Dog, takodje ime od svetskog ugleda, ukazuje kako se - „istorija identiteta u reformskih talibana fatalno prelila u fasizam”.

„To se nije dogodilo samo među običnim lumpproleterima. I kod onih obrazovanijih, koji se predstavljaju kao avangarda, umetnici, pisci, glumci, doslo je u jednom trenutku do prostranog ubedjenja da Bog govori kroz njihove reči, što se videlo u famoznoj izjavi - 'mi govorimo istinu koju je govorio Hristos'. Oni su izgleda spremni da za to ubedjenje ubijaju ili poginu” - kaže dr. Dog.

Na prastaro, gotovo mentalno oboljenje kod reformskih talibana ukazuje i americki profesor Spouk Volkan, psihoanaliticar, koji je u svojoj knjizi „Reformsko Ludilo” (2004) pedeset stranica posvetio - „Čedinoj bolesti zvanoj Menjanje Srbije kroz konflikt”. Prof. Volkan tvrdi: „Reformski talibani se nažalost nisu vratili u ludnicu gde im je mesto”.

(Not Copy Just Creativity)
 
Elvin:
malopre kad sam se vraćao sa faksa video sam čoveka od nekih 50-60 godina koji je vozio roze dečiji bicikl i nosio tablu na kojoj je pisalo tito,naravno bicikl je vozio nasred prilično prometne ulice,nažalost nisam čuo šta je vikao imao sam slušalice na ušima

nikad ništa tužnije nisam video,ne znam zašto ali odmah sam pomislio na čedu i čediste...
Tip se pojavljuje u Zemunu i Novom Beogradu, živa istina:lol:
 
batichkonferencija.jpg


''Гад ђемо виже да довржимо де реворме !?''
''Да бочнемо од језига. Молим да зви гоји желе издинзге бромене
жездог огдобра гоји није узледио, боџну од језига, јер је он идегаго био у ознови мадридзе болидиге Миложевиђевзгог режима.''

Вежбајде моју баролу - Зрбији зе жури ! - Владан Бадиђ

:lol: :mrgreen:
 
Zarathustra:
batichkonferencija.jpg


''Гад ђемо виже да довржимо де реворме !?''
''Да бочнемо од језига. Молим да зви гоји желе издинзге бромене
жездог огдобра гоји није узледио, боџну од језига, јер је он идегаго био у ознови мадридзе болидиге Миложевиђевзгог режима.''

Вежбајде моју баролу - Зрбији зе жури ! - Владан Бадиђ

:lol: :mrgreen:


:mrgreen:
 
Вреди некад отићи на Чедин сајт забаве ради

10.jpg


А најјачи су телеграми подршке:
Dobrota Bojana (29.11.2005.)

cedo najjaci si
Nikola Vujovic (29.11.2005.)

Idemo samo hrabro u nove pobede!!Pozz iz Crepaje
JONUZ NICEVIC (28.11.2005.)

NOVI PAZAR JE UZ TEBE

DRAGIŠA SIMEONOVIĆ (26.11.2005.)

Pozdrav za sve članove LDP-a iz Kučeva. Iz dan u dan nas ima sve više.Da završimo posao do kraja! ŽURI NAM SE!
lazar lukic (26.11.2005.)

Bravo Cedo, kuco stara. Samo napred. Pozdravi Lecica.Kad ces doci u socijalisticku ljuboviju i da skines konacno tu mraku?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Veliki pozdrav. Cekamo TE
Admir Omerovic (26.11.2005.)

Ja sam iz Novog Pazara i hteo sam da pozdravim Cedu i pozelim puno srece i da ostvari sve njegove ciljeve.

miljus natasa (22.11.2005.)

ne zbog neobrazovanja, vec zbog toga sto su me mnogo iznervirali jos kao klinku ove debele dosadne cike-demagozi, sto mlate preznu slamu, prezirem politiku. Ali imam neki cudan osecaj da mozete nesto da uradite i pomognete ovim ljudima.sve najbolje i ogromna podrska.hvala za trud, stpljenje, snagu, volju i energiju. dace bog da pametnima i ljudima bude dobro ove.

Nenad Bachic (21.11.2005.)

Odbacimo glupake, vode nas u crnu rupu..Cedo pomozi nama sto zelimo da zivimo, ti si jedini Kralj koji moze da nas spasi. Samo NAPRED, uz tebe smo!
Miroslav Kovach (20.11.2005.)

A sada kada smo konachno osnovali partiju idemo na prave stvari! Ochistiti Srbiju od raznih patriota,klero fashista,crkvenih pukovnika,obrazovaca,ubica i gurua Hashkog lobija. SLOBODA ZA SRBIJU - NAPRED CHEDA, NAPRED LDP!
 
ne zbog neobrazovanja, vec zbog toga sto su me mnogo iznervirali jos kao klinku ove debele dosadne cike-demagozi, sto mlate preznu slamu, prezirem politiku. Ali imam neki cudan osecaj da mozete nesto da uradite i pomognete ovim ljudima.sve najbolje i ogromna podrska.hvala za trud, stpljenje, snagu, volju i energiju. dace bog da pametnima i ljudima bude dobro ove.

ovaj komentar je extra

čedi prosto izbija inteligencija iz svake pore na toj slici...

Ja mislim da ovo nije vreme kada treba gledati da li je neko krao ili ne, da li neko ima puter na glavi ili ne, vec da li ima puter na glavi ili ima krv na rukama ili mozda podrzava ljude koji imaju krv na rukama!E, pa izmedju ruku punih krvi ljudi iz ex Yu i putera na glavi i "narkomana" sa puterom na glavi biram ovo drugo!
ušor

evo vam razmišljanje jednog legendarnog čediste...čovek je cyber legenda...:)
 

Back
Top