Casopisi

baki 75:
Kupim "ELLE"," Gloriju"," Ana" je promenila izgled i mnogo je sadrzajnija...ali tekstovi, intervjui , fotografije se ponavljaju, znaci sto vidis u jednim to ima u svim drugim casopisima koji se bave istom tematikom (npr. glorija i story). I sve te tekstove tipa kako da nestanu bubuljice, kako da imate ravan stomak za 3 dana, sta kad te ostavi decko, koje kakvi testovi koji su glupi ko noc, to me samo iznervira...al eto opet dodjem u iskusenje pa kupujem...A da ne pricamo o bombassticnim naslovima a kad procitas ceo tekst vidis da su neciju recenicu obrnuli sto puta i izvukli srz. Bezobrazluk! Ona "Lisa" kosta 14,50 din al toliko i vredi, ona je bar po ceni primerena nasim zenama...na zalost

Misliš Blic žena? :wink:
 
hehehhe i ja sam u teenage godinama kupovala "Cao ONA" i "Milla"
secam se tog uchenja ljubljenja bez dechka :lol:

onda je izashao i "Cao ON" :shock: sve sa vukom drashkocicem na naslovnoj, tad sam prestala da kupujem take stvari

uglavnom ako neshto i kupim kupim to zbog recepata u sredini, koji znaju biti korisni, al je suma novca koji imam potrebu da izdvojim krece u nivou cene jedne do 2,5 rolne WC papira koliko i vrede

inache interna poshalica kod mene je da se na pitanje shta chitash odgovara sa--->pa uglavnom 'struchnu literaturu' tu su vodovod & kanalizacija i telefonoteka, ponekad zhena blic( ono kad bash razdreshim kesu pa platim chitavih 14,5 din za istu)
 
mammy:
koji ni ne znaju za NKOTB

A Bravo u ono doba....na Njemackom...a ja ne znam ni rijeci....a opet kupujem radi "kvalitetnijih" postera

hahahaha, kakvo evociranje uspomena:D
naravno da je moj zid morao da bude oblepljen samo Bravo posterima :lol: i to onim redom omiljenih bendova koji je navela hani.
 
Blic ženu uvaljuju u Lilliju uz Fa kupke :shock:
meni sve to praznjikavo plus prepisuju pa još loše prepišu :)
plus nepouzdano, sve u paketu sa Lisom
Elle je bio super ali sad je već pretenciozan plus ne moram ja da znam sve o tamo nekim ženama,. yeee....pa ni o Anici Dobroj. Mislim da nam se nimalo ne poklapa ukus u odabiru likova, prestala sam da ga kupujem i zato to su me zadnji put zasuli Kavalijem i krznom, e to me je suštinski smorilo: kao, šta s efolirate kad volite. I treba lepo je i fancy - ma marš kauri :twisted:

Cosmo, i dalje - ušminkan, lep prelom teksta, retko me nešto smori jer mi je to pre svega - zabava, nakon što iščitam svu moguću štampu i strane na netu ( a prethodno sam švrljala s Nekromanserom, nalakirala nokte, a pre toga sve završila po kući ... :lol: )
Cosmopolitan je koiko toliko još uvek informativan pre nego resavac (setite se Divljine teme o klubu anoreksičnih) i još uvek saznajem nove stvari.
Gloriju kupila jednom, kad je bio intervju sa D. Ribnikarom (najavljen kao intervju, na naslovnici, sve sa skandalozno bla bla, a u stvari rubtika u poseti kod poznatih :? ). Ljubavni roman vucala po hotelskoj sobi, i pročitala jednom kad sam se baš namrtvo smorila, da bih nakraju shvatila da je to u nastavcima :twisted:

Čitam i Playboy, uredno :lol: Nema više Dika Longa :neutral: Ali ima priča jednog poznanika iz gimnazije, divota :P

Danas sam pogledala CKM - pa grafički je "sređen" ko oni oglasni leci što ubacuju po sandućićima, fuy, plus se lepo vidi da ne očekuju da čitaš tekstove nego samo da gledaš slike :shock: TIpa, prikaz 10 mobilnih, ali čak i dete od 12 godina zna više nego taj ko je to pisao: "možete da tipkate ali i da telefonirate" (???!). Reč urednika, na početku, nečitljiva, nepismena, nula, pojma nemam o čemu kenyaju.
Vreme i Nin, kako kad, nekad oba, nekad preskočim sve, ne vidim zašto to ne ulazi u ženske časopise :lol:
I svoje novine naravno čitam.
Politikin zabavnik tu i tamo, pozdrav ljubiteljima! :P

časopisi na internetu, preporučujem: lady's home journal, ima svašta : www.lhj.com
www.lonelyplanet.com
www.foodsubs.com
www.ekonomist.co.yu
;)
 
Vala baš Betty :lol:

znači: slikovnice - ne kupovati,
još mi jedu džigericu sa: njihove kuće, njihovi muževi i ljubavnici, pogledi na svet i stvarnost ....:lol:
 
Drugarica mi redovno kupuje Cosmo, tako da ga prelistam kod nje, vec me je smorilo to kako biti aktivna, aktuelna, atraktivna itd...
Elle mi ima lepe modne editorijale, al sve me to nesto smara
ipak u poslednje vreme mi se najvise dopada JOLIE, nije pretenciozan
ponekad Glorija )sarena novina) i Lisa, i uvek u prolazu Blic zena (vrlo je zivotna)
ipak, omiljena mi je Gioia, lepe slike, jezik koji volim...
 
Da, Glorija nije losa, nije puna traceva i textova o narodnim pevacicama, tipa sta je obukla i gde je to kupila i koliko je platila..., mene bar takve stvari ne zanimaju. A i bave se kulturom
 
ALSO,

NOVE NOVINE ZA KULTURU "BESTSELER"

PETAK, 1O. MART PRVI BROJ DVONEDELJNIH NOVINA ZA KULTURU
IZDAVAČ NARODNA KNJIGA
PRVE SRPSKE NOVINE KOJE ČE POKRIVATI SVE OBLASTI KULTURE - OD KNJIŽEVNOSTI, PUBLICISTIKE, PREKO MUZIKE, FILMA, SLIKARSTVA DO STRIPA. RAZNE INFORMACIJE O NOVIM KNJIGAMA, CD IZDANJIMA, DVD-IMA I DRUGIM PROIZVODIMA KULTURE, KAO I O NJIHOVIM AUTORIMA, AUTOPOETIČKI ISKAZI STVARALACA, INTERVJUI, TOP LISTE, NAJAVE KULTURNIH DOGAĐAJA


UZ PRVI BROJ BESTSELER POKLANJA ČITAOCIMA KNJIGU DOBRICE ĆOSIĆA "PRIJATELJI"

Glavna tema broja je priča o Rolinstonsima i njihovom dugo najavljivanom koncertu

- Intervju sa Goranom Milašinovićem
-Nepoznata dokumenta o Kosmetu, najvaljena knjiga

OVDE SU ZMAJEVI Dođite ako smete - o najnovijem romanu Mirjane Novaković

- Hrvatske knjige 2005.
- Franc Ferdinand na Exitu
- Strip godine: Hogar Štrašni
- Bestseler pisac u Bestseleru: Momo Kapor

Cijena Bestselera? Prava sitnica: 50 srpskih dinara




LALE CAR 8-)
 
Cena je rečita, mislimmmm ...50 dindži za novine i knjigu za narod, i svakog ponešto. Primera radi, ulaznice za pozorište, tek osnovano, u prostoru koji ima scenu za mono i duodrame košta 500din. A i pilot je broj, Bestseler je O.K. Videćemo..
 
Kod nas je ove sezone ulaznica za pozoriste 1.5 evro...
A, u objektima jednog velikog trgovackog lanca, prodaju se knjige koje su jos i manje od jednog i po evra... Doduse, radi se u ljubicima i krimicima, ali boze moj...
Kupila mi kolegica Steficu Cvek :)
 
mammy:
A jel' iko citao Cao....ili Cao Ona?
To su bili casopisi
Cao o tadasnjim zvjezdama i zvjezdicama a
Cao Ona kako da se naucis ljubiti (bez partnera) i o cemu da pricas na prvom sastanku.
He he he
To su bila vremena.
..bravo za "Cao-Ona"! :-D Toooo je bio chasopis..! Mozda zato sto je bio tinejdzerski.. a mi tinejdzeri... :lol:
 
gd eće moći da se kupi ? :lol:
Jel ste znali da i narodno p ma svoje novine? :shock:

e, jel se seća neko časopisa Urbana Gerila, to je bilo lepo vreme :rolleyes:
Volela sam to i Šišmiša na b92
(ne pitajte zašto, nekako je bio dovoljno sumanut )
 
carolina 212:
Koje zenske casopise citate? :shock:

Ja Dlakava Strvina sam uvek volela da čitam od ženskih časopisa onu Anu. Pogotovo deo gde se objašnjavaju razlike u polovima te kako ih prebroditi ili čak iskoristiti. Bila sam oduševljena kvalitetom tih članaka jer malo koji časopis zaista napiše odistinski takve stvari. Obično se natrpaju razne gluposti kako u muškim tako u ženskim. A ni sama novinarka ne živi tako samo prevela za platu...
Ana je moj izbor. Puno sam pročitala pa sam pitala neke žene da li i kod njih tako, a one me upitaju:"Odakle ti znaš za to"?
:wink:
 

Back
Top