Čarapan-Naprednjak

pop80

Veoma poznat
Poruka
11.329
Nemam neke predrasude prema tome odakle je neko.. Ono, svuda ima dobrih i loših ljudi jbg.. ali za ceo ovaj moj život ja ne upoznah dobrog Kruševljanina!
Čekam taj dan kad ću upoznati jednog takvog.
Da li vi možda poznajete nekog iz ovog grada a da možete da kažete: Ok je lik .. ja ne.. znam jednog doktora koji mi se čini da je ok al ne poznajem ga toliko dobro da bih bio siguran u to..
I sad zamislite na šta liči njihova gradska skupština kad su tamo em Kruševljani em Naprednjaci
znači ono: dva u jedan! duplo zlo!
da vidite da uopšte ne preterujem daću vam tri primera a kasnije mogu da opišem neka svoja iskustva sa tim ljudima..

Bata Gašić jedan od najpoznatijih Kruševljana, ( Kruševljanin i Naprednjak ) lik neki krac u vrhu države osvanuo na zidu u nekoj crkvi.. ono freska, oreol itd.. zamislite tu bahatost, osionost pa i glupost.. ide slika kao prilog:

OIP.jpg





Drugi primer: Godina 1974. ta.. petorica likova pokušavaju da siluju devojku Milicu Kostić u nekom hotelu u Kruševcu.. ona, da bi spasila čast skače sa 11. sprata hotela.. dva dana leži u komi, budi se, pa opet pada u komu.. umire.. svi su uhapšeni a jedan od njih Tomislav Nikolić ( nije ona budala bivši predsednik ) je sada istaknuti član SNS a..
dakle Kruševljanin i Naprednjak.. 2 u 1.
Zdravko Čolić je pesmu Ona Spava posvetio upravo Milici Kostić

Treći primer.. poginuo momak od 18 godina pre par nedelja u Trajalu usled ekspolzije.. ( naravno niko neće da odgovara zbog ovoga ) .. pre par dana bila sednica Skupštine Grada Kruševca
za govornicu izašao neko iz opozicije ( jedan od par pošto je Kruševac poznato Naprednjačko leglo ) i predložio da svi ustanu i da minutom ćutanja odaju počast ubijenom mladiću.. ovi iz opozicije ustali a stoka naprednjačka nije se udostojila da podigne svoje smrdljive znojave guzice sa stolica.. imali su problem sa tim što je predlog došao iz redova opozicije!!!
 
Poslednja izmena:
Ono što znam je da poznajem dvojicu baš iz Kruševca, sa obojicom ne razgovaram.
u usa sam ostao bez posla one godine kad je bila kriza... 2009 ta.. upisao sam da polažem za kamion al dok ne dobijem dozvolu morao sam da radim bilo šta.. i nekako me kontaktirao lik koji je tamo iz Kruševca inače.. i kao da krečim , da pomažem tom jednom Goranu.-.dogovorimo se za platu.. video sam ga tad prvi i zadnji put.. Vlada.. neki gmaz dva metra, bradu ima..
ono poso težak, radi se ceo dan.. od jutra do mraka..dođem uveče i učim za testove pa ujutru opet na poso.... posle dve nedelje pitam ja tog Gorana: brate kad ti dobijaš platu? on kao pa evo sutra..al krac meni sutra ništa pare..zovem Vladu..on kao daću ti posle mesec dana..
prođe mesec..on kao daću ti za deset dana..
mamu mu jbm mislim se ovaj me voza..al šta ću..odradim još tih 10 dana.. zovem lika ne javlja se.. zovem ga ceo dan ne javlja se.. zovem Gorana .. ne javlja se.. ne mogu da prijavim stoku pandurima nemam papire.. ne mogu da ga nađem, niko ne zna za njega.. i tako me smrad čarapanski ispalio mesec dana i više sam radio za njegovu debelu guzicu.. al stvarno se nadam da Bog vidi sve i da se u međuvremenu razboleo od kancera ili da ga je infarkt strefio
isto tako se nadam da će svi ovi naprednjaci kruševački, ili makar većina da pomru od neke neizlečive bolesti..ne želim ništa loše njihovim porodicama ali njima da
 
Bata Gašić jedan od najpoznatijih Kruševljana, ( Kruševljanin i Naprednjak ) lik neki krac u vrhu države osvanuo na zidu u nekoj crkvi.. ono freska, oreol itd..
Pogledajte prilog 1493947
:heart2::heart2::heart2:

Još večeras idem u župni ured po krsni list i potvrdu o sakramentima, pa prelazim u SPC.
Katoličkoj crkvi u Hrvatskoj nikada ne bi palo na pamet na ovakav način odati počast HDZ-ovcu, a toliko su dobroga učinili za državu.
I lijepo je što su baš njega naslikali, čovjek je umjetnik i bavi se ukrasnom keramikom.
 
:heart2::heart2::heart2:

Još večeras idem u župni ured po krsni list i potvrdu o sakramentima, pa prelazim u SPC.
Katoličkoj crkvi u Hrvatskoj nikada ne bi palo na pamet na ovakav način odati počast HDZ-ovcu, a toliko su dobroga učinili za državu.
I lijepo je što su baš njega naslikali, čovjek je umjetnik i bavi se ukrasnom keramikom.
brt moj nije tema za zezanje.. mrtav momak od 18 godina
 
u usa sam ostao bez posla one godine kad je bila kriza... 2009 ta.. upisao sam da polažem za kamion al dok ne dobijem dozvolu morao sam da radim bilo šta.. i nekako me kontaktirao lik koji je tamo iz Kruševca inače.. i kao da krečim , da pomažem tom jednom Goranu.-.dogovorimo se za platu.. video sam ga tad prvi i zadnji put.. Vlada.. neki gmaz dva metra, bradu ima..
ono poso težak, radi se ceo dan.. od jutra do mraka..dođem uveče i učim za testove pa ujutru opet na poso.... posle dve nedelje pitam ja tog Gorana: brate kad ti dobijaš platu? on kao pa evo sutra..al krac meni sutra ništa pare..zovem Vladu..on kao daću ti posle mesec dana..
prođe mesec..on kao daću ti za deset dana..
mamu mu jbm mislim se ovaj me voza..al šta ću..odradim još tih 10 dana.. zovem lika ne javlja se.. zovem ga ceo dan ne javlja se.. zovem Gorana .. ne javlja se.. ne mogu da prijavim stoku pandurima nemam papire.. ne mogu da ga nađem, niko ne zna za njega.. i tako me smrad čarapanski ispalio mesec dana i više sam radio za njegovu debelu guzicu.. al stvarno se nadam da Bog vidi sve i da se u međuvremenu razboleo od kancera ili da ga je infarkt strefio
isto tako se nadam da će svi ovi naprednjaci kruševački, ili makar većina da pomru od neke neizlečive bolesti..ne želim ništa loše njihovim porodicama ali njima da
Meni se ne svidjaju cigansture koje su zaposele Krusevac inace isao sam tamo u vojsku i Carapani su generalno za izbegavanje, bio je jedan ok lik koji je ziveo u KS ali je poreklom sa Kosova.
 
Pa sta bi onda rekli za Vranjance????????
Carapani su jos i meki za Leskovcane, a pogotovo za Vranjance...nego niste vi mnogo upoznali ljudi pa vam se zadesio neko.....

Ne gleda se to tako , ko te nasadio , nego po vise ljudi , kako se ponasaju medjusobno , kako sklapaju dilove, kako se bore za svoj obraz.....
1 na 1, uuuu pa to skoro da ce te svaki Srbin da navuce...mozda nece ovi severnije....ali i oni hoce...Deronje, ko kec na deset ima da te navuce...
 
'de da denem ovaj tekst, odlican je, ko ga procita nece zazaliti, nije lokal-patriotski, vec generalno anti-propagandni, ali onako bas socan, a na samome kraju najsocniji, kao recnik/azbucnik
Извор: cvijetinmilivojevic.blogspot.com
kojim odlomkom da vas zainteresujem
Друга, тзв. „конференција за објављивање дневне пароле“ започињала је у 11.30, њом је руководио гласноговорник владе Ото Дитрих, а учествовали су новинари и „новинари“ који су се бавили домаћим медијима. Дитрих је, према личним Хитлеровим натукницама, формулисао дневни мото који је био смерница шта ће и како тога дана писати немачки медији.

Трећа, тзв. „конференција за штампу Рајха“ је одржавана од 12 или 12.30 сати, када би акредитовани представници домаће штампе већ били упознати са прокламованим дневним паролама, док су новине у унутрашњости о „дневним заповестима“ биле обавештаване путем „циркулара за штампу“ или „поверљивих информација“.
Елем, интелектуалци и оно што данас зовемо „политички мејнстрим“, то су они актери који креирају, производе и контролишу и сваку политичку, па и пропагандну, акцију, пошто јој, претходно, подастру ћилим.
Моја мала анализа садржаја главних канала комуникације у Србији од 2012. године до данас, показује да су кључне јавне речи (напомена: баш баш непристојне изразе и „атрибуте“ сам изоставио) код нас:

Аветиња. Алавац. Аламуња. Антихрист.
Шибицар. Шљам…

sa azbucnikom, od A do S, zavrsava analizu, poredjenje gebelsovske-naci i nase-sns propagande - odlican tekst

Јутарње пропагандне бразде и азбучник српске јавне погрде

 
Poslednja izmena:
u usa sam ostao bez posla one godine kad je bila kriza... 2009 ta.. upisao sam da polažem za kamion al dok ne dobijem dozvolu morao sam da radim bilo šta.. i nekako me kontaktirao lik koji je tamo iz Kruševca inače.. i kao da krečim , da pomažem tom jednom Goranu.-.dogovorimo se za platu.. video sam ga tad prvi i zadnji put.. Vlada.. neki gmaz dva metra, bradu ima..
ono poso težak, radi se ceo dan.. od jutra do mraka..dođem uveče i učim za testove pa ujutru opet na poso.... posle dve nedelje pitam ja tog Gorana: brate kad ti dobijaš platu? on kao pa evo sutra..al krac meni sutra ništa pare..zovem Vladu..on kao daću ti posle mesec dana..
prođe mesec..on kao daću ti za deset dana..
mamu mu jbm mislim se ovaj me voza..al šta ću..odradim još tih 10 dana.. zovem lika ne javlja se.. zovem ga ceo dan ne javlja se.. zovem Gorana .. ne javlja se.. ne mogu da prijavim stoku pandurima nemam papire.. ne mogu da ga nađem, niko ne zna za njega.. i tako me smrad čarapanski ispalio mesec dana i više sam radio za njegovu debelu guzicu.. al stvarno se nadam da Bog vidi sve i da se u međuvremenu razboleo od kancera ili da ga je infarkt strefio
isto tako se nadam da će svi ovi naprednjaci kruševački, ili makar većina da pomru od neke neizlečive bolesti..ne želim ništa loše njihovim porodicama ali njima da
prezime toga lika...a i godiste, ako znas
 

Back
Top