cao

Moram da priznam da se zaista iznenadih da je neko uopste i procitao ovo sto sam napisao, a tek kad sam video koliko je odg stiglo...!?! Pozitivno iznenadjen svakako. Hvala svima koji su doprineli "rasciscavanju" magle. Ima ovde zaista originalnih odgovora i slatko se nasmejah na neke. Zbog nekih se zamislih. Sa jednima sam na istim talasnim duzinama sa drugima...pa kao sto rekoh, slatko se nasmejah. I da dodam jos, nije muf. Mozda je ovo previse info za pojednice i izv se na tome. Hvala jos jednom svima koji su se potrudili i odvojili vreme. Mislim da bih sa mnogima od vas imao sto sta zanimljivog ispricati. Ali tko zna gdje ste?!?
Keep on searching!

duvaj ga mentolchino
 
odgovor na temu je : zato shto su vecina ljudi mentoli
mada mi ni ti ne delujesh preterano van toga tako da si mi sumnjiv..pogotovo da do 33. nisi tu jednostavnu chinjeicu skapirao a kao fol nisi jedan od njih...ha!
provaljen:kuler:
 
odgovor na temu je : zato shto su vecina ljudi mentoli
mada mi ni ti ne delujesh preterano van toga tako da si mi sumnjiv..pogotovo da do 33. nisi tu jednostavnu chinjeicu skapirao a kao fol nisi jedan od njih...ha!
provaljen:kuler:

ima tlies tli, a...? :per:

...pa pevač u najboljim godinama jeote...
 
Imam 33 godine, zavrsio faks, radim evo vec 9 godina i ljudi oko mene su mi neinteresantni. Cini mi se oduvek. Naravno, ima par izuzetaka. Uvek sam bio zainteresovan za ...svasta. Od tehnologije i tehnickih nauka do filozofije i religije. Volim da izlazim na razlicita mesta, upoznajem razlicite dogadjaje i ljude...samo, cesto nemam s kim da idem 'kojekude', odnosno imam ali mi se sa 'njima' bas i ne ide. I nemam s kim da podelim svoja razmisljanja. Ne mislim tu na nista spec, prosto onako uz pice, kafu...poneki izlazak. Ljudi oko mene su prosto nezainteresovani...ili ih bar ja tako dozivljavam. Nisam ruzan, odbojan, ok se cak i oblacim...Pokusavam da dokucim sta je u pitanju i, preuzimam odgovornost za okolnosti u potpunosti...Ne vidim nesto ocigledno...stoga, evo me ovde pa izvolite, vi ste na redu. Unapred zahvalan!

Pre svega,moras da shvatis da je danas vreme,sa poremecenim vrednostima.Ako nisi skandal majstor,ako si lepo vaspitano celjade,ako si nacitan,ako umes da se ponasas,pri tom si i pametan,postujes zene..onda si ne interesantan za drustvo.Danas sve sto je lepo,neiskvareno,ne nalazi na najbolji odziv medju ljudima.Tesko je danas upoznati istomisljenike.danas se mahom srednjoskolci ,pa i odrasli druze,kao u davna vremena,kada su postijale kaste,svako prema sebi ravnom...Ali ja verujem da ce doci neko drugo vreme,kada ce neki ljudi i prave vrednosti isplivati na povrsinu..jer se slican,slicnom raduje...:) Mozda si malko previse stidljiv,ili tako nesto,a mozda se samo kreces u okruzenju,koje nije onakvo kakvo tebi godi...Trab sto vise da se kreces i da izlazis na mesta,koja ti smatras vaznim,jer ces tamo sresti ljude,koji vole isto to,dakle tvoje istomisljenike....:) Nista ne brini,ja verujem da ce sve biti ok,za tebe..delujes kao fini momak i za tebe nema zime,sto se kaze...:)
 
Moram da priznam da se zaista iznenadih da je neko uopste i procitao ovo sto sam napisao, a tek kad sam video koliko je odg stiglo...!?! Pozitivno iznenadjen svakako. Hvala svima koji su doprineli "rasciscavanju" magle. Ima ovde zaista originalnih odgovora i slatko se nasmejah na neke. Zbog nekih se zamislih. Sa jednima sam na istim talasnim duzinama sa drugima...pa kao sto rekoh, slatko se nasmejah. I da dodam jos, nije muf. Mozda je ovo previse info za pojednice i izv se na tome. Hvala jos jednom svima koji su se potrudili i odvojili vreme. Mislim da bih sa mnogima od vas imao sto sta zanimljivog ispricati. Ali tko zna gdje ste?!?
Keep on searching!

:think:
i sad neces ni sa NAMA da se druzis jer ni ovde ne pripadas....:think:
los ti je sablon, los po tebe.

ps. "ko se sa forumasima ne druzi moj mu se pruzi" tarabic, "znakovi pored puta", odeljak- tako je govorio zaratustra :manikir:
 

Back
Top