čaj

redovno pijenje čaja je odlicno za organizam..nisam od tih ali gledacu da budem..pogotovo zbog onog sto si napoisala da ce da od kafe poraste rep :)
Da znaš samo da zeleni nikad ne prelivaš ključalom vodom nego treba otprilike da bude 70 stepeni!
Ja to rešavam tako što četvrtinu šolje ili čajnika napunim hladnom vodom i onda dodam čaj i vrelu vodu
 
Otkriću ti veliku magiju!
Kad piješ kafu naraste ti rep!
Onda popiješ čaj i rep nestane!
Al sa svakom novom kafom, eto repa nazad!
Zato moraš i čaj da piješ!:rotf:
nema mi druge , moraću i ovo da isprobam :hahaha1:
674617e72a37f7d9_tumblr_lwwhywaQmm1qatmal.gif
 
nema mi druge , moraću i ovo da isprobam :hahaha1:
Pogledajte prilog 1547922
Znaš kako zeleni i rojbuš čaj popravljaju raspoloženje!
Prirodni antidepresivi, kao i kantarion, al sa njim treba biti oprezan jer stupa u interakciju sa mnogim medikamentima
Imam dosta literature o lekovitom bilju, nisam neki stručnjak ali znam dovoljno!
 
Jesi vidjela da @Jugoslav Čvarak prlja čaj Cedevitom :(
Ti kao moja mater, koja cijeli život križari protiv Cedevite, jednom prilikom je rekla: "Proklet bio dan kada sam ti je prvi put u životu kupila."
I ta ljubav traje do dan danas.
Da si je samo vidjela kada je prvi put ugledala da je ubacujem u čaj, samo što se nogom nije prekrstila :rotf:.
Sve zašumi i zapjeni kada je ubacim u vrući čaj, pa materi kažem: "Čuješ kako šumi, to se zdravlje oglasilo iz nje."

🥰
 
Ti kao moja mater, koja cijeli život križari protiv Cedevite, jednom prilikom je rekla: "Proklet bio dan kada sam ti je prvi put u životu kupila."
I ta ljubav traje do dan danas.
Da si je samo vidjela kada je prvi put ugledala da je ubacujem u čaj, samo što se nogom nije prekrstila :rotf:.
Sve zašumi i zapjeni kada je ubacim u vrući čaj, pa materi kažem: "Čuješ kako šumi, to se zdravlje oglasilo iz nje."

🥰
Volim ja Cedevitu, vazda imam bar kilogram :D
 

Back
Top