CAFFE PRISTINA

01AwcAX03Cy0QAAAABAAAAAAAAAAA-_thum-1.jpg



izvoli draga, trenutno je za tebe i mene, a ako se neko pridruzi neka vodi racuna kako, sta i kome prica, svaka cast.

od danas uzivamo!

ako imas neku tortu, ubaci.
 
Pa da :) Mada bi više volio da posjetim Prizren, kažu da je to bio strava grad prije bombardovanja, ne znam kako sad izgleda. Sviđa mi se onaj staroturski stil kao napr pojedini djelovi Novog Pazara ili Sarajeva
 
Hvala, i ja sam tako primetio. Inače zanimljivo je da iako mi tu kafu još uvek zovemo ''turska'' zapravo pravi Turci radije piju čaj. ;)
Nikad kasno uveče kafu ne pijem, teško mi je posle da zaspim. Obično 2-3 preko dana i to je to. Nerviraju me kafići u kojima imaju samo Espreso. Ko voli nek' izvoli, ali ja sam u tom pogledu prilično konzervativan tip.
Šta vas inspiriše ovih dana?
 
po meni i nema prvog budjenja ujutru bez jake turske kafe:) sve ostalo moze samo u toku dana.
Jedna jako draga osoba mi je poslala dugo trazene pesme Del Arno benda,koje su mi se vremenom i sa nestankom kaseta izgubile,sada uzivam u njihovoj muzici,pomalo se prisecam,uz njih,nekih lepih trenutaka iz proslosti...
 
Moje se prethodno pisanje izgubi negde - da probam ponovo (ako ovo bude duplikat ili se ne pojavi - :dontunderstand:)
Ima li jos koga ko ne spava u ove sitne sate.
Ja sam malopre napravio jednu kao ova gore-desno na slici, meni kafa nikad ne smeta ni ujutru, ni pred spavanje, kad mi se spava - spavam, a kafica - uvek. Poslednja je u Pristini bila nekad davne 1989.

Za Del Arno zaista nikad nisam cuo, kozda su se kasnije pojavili, ima li negde neki njihov mp3
Lepa tema foruma nema sta
- Relax!
 

Back
Top