Kafana Cafe "Dome, slatki dome"

Kak si? Nema te nigdje za "vidjet"
Dobro sam, Memnome, hvala ti što pitaš. :) :heart: Imala sam jedan baš zahtevan period u RL, puno me je angažovao, pa sam imala manje vremena da tumaram po internetu. A i nisam ti ja baš neki forumski tip, nikada to nisam bila. Mnogo više volim da budem napolju, uz drveće i životinje i žive ljude, kad pričamo da se gledamo u oči. Tako mi se nekako najviše sviđa! :D A kako si ti? Jesi li već krenuo putem vašeg divnog primorja?
 
Evrovizija mi se uopšte nije dopala, ali nekoliko pesama jesu. A ova mi je bila i ostala favorit - i lepa žena i divno peva, divan glas.. i divna muzika i divan tekst i divan scenski nastup.. i toliko mi je žao što je politika u sve umešana i što nije pobedila. Ali ne mari, ja je povazdan slušam i ovako.

 
Dobro sam, Memnome, hvala ti što pitaš. :) :heart: Imala sam jedan baš zahtevan period u RL, puno me je angažovao, pa sam imala manje vremena da tumaram po internetu. A i nisam ti ja baš neki forumski tip, nikada to nisam bila. Mnogo više volim da budem napolju, uz drveće i životinje i žive ljude, kad pričamo da se gledamo u oči. Tako mi se nekako najviše sviđa! :D A kako si ti? Jesi li već krenuo putem vašeg divnog primorja?
Raditi se mora za prezivljavanje.

Inace sam chater, a nisam ni ja neki forumas. Rasprave vise volim voditi uzivo samo malo ljudi zna raspravljati. Nedavno sam proveo 4 dana u svojoj kamperici u sumi, divota. Imao sam i malo godi, ne previse.
Nisam dobro, ali da ne davim. Cesto se spustam s planine na more. Barem 2 puta mjesecno, a ponekad i vise. Zna biti kada boravim duze na planini, a to sve ovisi o raspolozenju.
 
Raditi se mora za prezivljavanje.

Inace sam chater, a nisam ni ja neki forumas. Rasprave vise volim voditi uzivo samo malo ljudi zna raspravljati.
To si u pravu.. Veoma mali procenat ljudi ume da se fokusira na temu razgovora.. većina se uglavnom fokusira samo na sebe i u većini slučajeva se nalaze napadnutim.. kao da na svetu ne postoji baš ništa interesantnije od njih.. :lol: I kakvog se kvaliteta tu onda može voditi razgovor? Baš nikakvog... smrtno dosadno. Na sreću, ja imam nekolicinu prijatelja iz prve grupe i nemam velike potrebe za socijalizacijom.. tek tu i tamo.. tako da sam sa oba ta ishoda veoma srećna. :D

Nedavno sam proveo 4 dana u svojoj kamperici u sumi, divota. Imao sam i malo godi, ne previse.
Nisam dobro, ali da ne davim. Cesto se spustam s planine na more. Barem 2 puta mjesecno, a ponekad i vise. Zna biti kada boravim duze na planini, a to sve ovisi o raspolozenju.
Koliko ti zavidim na toj mogućnosti da se šetkaš, samo kad bi znao! :heart:

A zaista mi je žao što nisi OK, i nadam se da će uskoro da bude puno bolje. Ove promene vremena utiču negativno na mnoge hronične tegobe, i čim se vreme bude malo stabilizovalo, biće bolje.. videćeš.. 👍
 
27749993_1577189475723311_3317737112504985820_n.jpg
 

Back
Top