Bunny's Nightmare beagles

Prosle godine u oktobru kod nas je iz Češke stigao i mladi gospodin Panco,sa punim imenom Hot Christmas Punch Perla Vltavy :hvala:

Panca sam videla na netu i mnogo mi se dopao,tacnije odlepila sam kad sam ga videla,ali nisam znala da je na prodaju. Moja prijateljica,vlasnica odgaivacnice biglova iz Hr,poznaje Pancovu bivsu vlasnicu Jolanu i par puta joj je pomenula mene i moje pse (naravno i to kako i zbog cega ih ja gajim). Jednog dana meni je stigao mail sa ponudom da kupim Panca,jer Jolana vise nije mogla da brine o njemu (privatni problemi) a bilo joj je bitno kod koga pas ide. Iz price sa Ivanom (Hr) shvatila je da bi njemu ovde bilo super. Jolana mi je ucinila bezbroj ustupaka i Panco je sada na mojoj fotelji izvaljen na ledja :heart:









 
Стварно су екстра, моја Еца би све време гњавила једног таквог, за игру!

Иначе, што се тиче оног на другом форуму, само да ти кажем да пустиш ту бу...., видиш да се није поново огласио, јер да има право, и даље би тврдио то што тврди о теби, а ја, колико видим, ти овде најмање презентујеш своје псе!!!! Тако да не бринеш .....
 
Mnogo su ti slatki...:heart:Nijedan moj prijatelj nema Bigl-a niti sam videla nekoga da ih seta po gradu ili na Moravi,tako da sa ovom rasom nisam imala nikakve dodirne tacke pa nemam ideju kakvi su po karakteru.Deluju mi da su jako dobrocudni.Super sto ces imati bebice.:super:
 
Mnogo su ti slatki...:heart:Nijedan moj prijatelj nema Bigl-a niti sam videla nekoga da ih seta po gradu ili na Moravi,tako da sa ovom rasom nisam imala nikakve dodirne tacke pa nemam ideju kakvi su po karakteru.Deluju mi da su jako dobrocudni.Super sto ces imati bebice.:super:

Ne znam odakle si,ali biglovi su kod nas jos uvek jako retki. Ja ih imam 4 i mogu ih hvaliti do sutra,ali ih mogu i kuditi do prekosutra,ali obozavam ih :heart:
 

Back
Top